Atgriezties pie raksta

Sestdien naktsklubā ''Bermuds'' jaunie pop un rok spīdekļi

Arī šajā sestdienā nakts klubs ''Bermuds'' sadarbībā ar Ogres estrādi turpinās apzināt jaunos Latvijas mūzikas talantus. Šoreiz uz kluba skatuves kāps trīs muzikālās apvienības – ''Samanta Tina'', ''SireNNa'' un ''Pseido''. Jāteic, ka sestdien ''Bermudā'' uzstāsies diezgan dažādu mūzikas stilu pārstāvošas grupas, līdz ar to garlaicīgi, visdrīzāk, nebūs nevienam.

Samanta Tina – jauna, skaista un talantīga

Patīkamus pārsteigumus ikvienam kluba apmeklētājam sestdien noteikti sagādās jaunā solomāksliniece ar skatuves vārdu Samanta Tina. Meitenes īstais vārds ir Samanta Poļokova un viņa ir dzimusi 1989. gada 31. martā. Dziedātājas karjeru Samanta Tīna uzsāka agrā bērnībā. Jau 3 gadu vecumā viņa sāka aizrauties ar mūziku, dziedot privātstudijā "Varavīksne", kur arī spēra pirmos soļus un ieguva pirmos panākumus mūzikas industrijā. Par nopietnu dziedātājas karjeru Samanta Tīna sāka domāt tikai tad, kad bija sasniegusi 12 gadu vecumu un tika atzīta par labāko dziedātāju savā dzimtajā pilsētā - Tukumā.
Būdama jauna, mērķtiecīga un enerģijas pilna, 15 gadu vecumā Samanta Tīna devās uz Itāliju, kur ar savu balsi apbūra poļu rokgrupu "ETANIS", ar kuriem vēlāk kopīgi tika ierakstīts arī albums.  Šobrīd viņi vēl joprojām ir ne tikai tuvi sadarbības partneri, bet arī labi draugi.
Samanta Tīna ar savām dziesmām ir ieguvusi popularitāti un atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī Itālijā, Polijā un Ukrainā, kur radio ēterā tika translētas viņas izpildītās dziesmas.
Jaunās meitenes muzikālā pieredze ar katru gadu pieaug, jo viņa savas muzikālās karjeras laikā ir piedalījusies un uzvarējusi vairākos Latvijas un ārvalstu mūzikas konkursos, pie tam bijusi arī TV šova „Latvijas Talants 2008” fināla dalībniece.
Šobrīd Samanta Tīna aktīvi strādā ierakstu studijā, lai pie klausītājiem nonāktu pirmais solo-albums. Šī dziedātāja sev ir izvirzījusi augstus mērķus, bet nebūt ne nesasniedzamus – Samanta Tīna vēlas sevi pieteikt kā profesionālu dziedātāju ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Ar savu dalību dažādos konkursos un koncertos Samanta Tīna vēlas nest Latvijas vārdu pasaulē, jo viņa lepojas ar to, ka ir latviete – sieviete, kurai viss ir iespējams!

Grupas ''SireNNa'' populārākais hīts - ''Sniegbaltīte''

Grupa „SireNNa” rokmūzikas cienītājiem vislabāk ir pazīstama ar savu dziesmu ''Sniegbaltīte'', par kuru atzinību un piekrišanu izteicis ne viens vien rock mūzikas klausītājs. Tā kā grupas sastāvā ir progresīvi domājoši mūziķi, kuri nebaidās riskēt būt citādākiem, grupas fanu pulks ar katru dienu kļūst arvien plašāks. Šobrīd „SireNNa” savu enerģiju velta darbam studijā pie jaunām dziesmām, kā arī koncertēšanai dažādos publiskos pasākumos.

''Pseido'' skaņdarbi – tikpat atšķirīgi, kā viņi paši

Grupas ''Pseido'' dalībnieki muzicē kopš 2001. gada, pa šo laiku paspējot piedalīties visdažādāko muzikālo apvienību sastāvos un līdz ar to uzkrājot garum garu pieredzi... Grupas dalībnieki stāsta, ka pa šiem gadiem ir bijuši gan strīdi, gan arī kopīgi priecāšanās brīži par padarīto. 2005. gadā grupa sanāca kopā jau pavisam nopietni, kā paši saka – uz ilgu laiku. Gadu gaitā muzikālajai apvienībai ''Pseido'' tapis daudz skaņdarbu, kas ir tik pat atšķirīgi kā paši tās dalībnieki.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/10384

2009. gada 26. martā, 19:12, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

taspats • 2009. gada 9. aprīlī, 18:42
namid idi nahuj!!!!!!!!
Kowii • 2009. gada 2. aprīlī, 19:48
toties cik laba balss viņai ir!Un tas ir galvenais!
; • 2009. gada 29. martā, 15:39
Vilis Lunis Juris Maris Matiss... gi! :) скороговорка

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet