Atgriezties pie raksta

Aizdevumiem.lv - Salīdzini kredītus internetā!

Televīzijā, radio un internetā tiek plaši un skaļi reklamēti dažādi kredītu izsniegšanas uzņēmumi. Viens sola kredītbrīvdienas, cits zemas procentu likmes, taču tieši portālā aizdevumiem.lv varēsiet salīdzināt svarīgāko informāciju un skaitļus.


Interneta vietnē AIZDEVUMIEM.LV jebkurš var apskatīt un salīdzināt ātrā kredīta un patēriņa kredīta piedāvājumu Latvijā. Šeit atradīsiet arī citu noderīgu informāciju un padomus saistībā ar kredītiem.
 Cik aizņemties, cik būs jāatmaksā – tas viss Latvijā vienīgajā kredītpiedāvājumu salīdzināšanas portālā AIZDEVUMIEM.LV.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/21313

2012. gada 28. augustā, 15:04, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ZINĀTAJA • 2012. gada 30. augustā, 08:19
Kaut ie kantori nograbētu kā vecas pastalas. Tik daudz cilvēkiem dzīvi sabojājuši ar saviem procentiem. Žirnie kuņģi barojas no nelaimē nonākušajiem un neizglītotajiem! BET ZINU VIENU, KA SAVU LAIMI JŪS NEUZCELSIET UZ CITU BĒRNU - NO MĀJĀM IZLIKTU - ASARĀM. TAS VISS NĀK ATPAKAĻ SLIKTĀ ENERĢIJĀ!
Kristīne • 2012. gada 29. augustā, 13:51
Kāpēc vergs? Manuprāt, ir jābūt pastulbam, lai aizņemtos, nemaz nezinot, vai vispār spēs atdot naudu. Ir jau arī bezprocentu kredīti... nemaz par virsu nesanāks pārmaksāt.
lapa • 2012. gada 29. augustā, 13:23
uzlaist gaisa visus sos kredit devejus,tiko tu panem no viniem so naudu , ta esi vinu vergs , bedziet ar likumu no viniem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet