Atgriezties pie raksta

Piecas labākās alternatīvas ātrajiem kredītiem

Ātrie kredīti ir viens no veidiem, kā īsā laikā iegūt papildus līdzekļus kā dažādu preču iegādei, kurām tev nepietiek budžets, tā visparastāko ikdienas regulāro maksājumu apmaksai vai pārtikas iegādei, ja mazliet pietrūkt līdz nākamas algas dienai.

Taču, tā kā atrie krediti nav no tiem populārākajiem kredītu tipiem un daudzi cilvēki ne labprāt izmanto šādus pakalpojumus, tad piedāvāju vēl citas alternatīvas, kuras ir var pielīdzināt ātrajiem kredītiem, jo arī ar šādām metodēm ir iespējams iegūt papildus līdzekļus tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams.


Kredītkarte
Lai cik dīvaini neliktos, viena no labākajām ātrā kredīta vai jebkura cita kredīta alternatīvām ir tieši kredītkarte. Kredītkarte ir maksājumu karte, kura no debetkartes atšķiras ar to, ka tā piedāvā kartes īpašniekiem pieeju ne tikai līdzekļiem, kas atrodas to bankas kontā, bet arī vēl papildus līdzekļiem, kurus tie noteiktā apmērā var izmantot jebkurā laikā un tieši tad, kad tas ir nepieciešams. Protams, ar kredītkarti tu nevarēsi uzreiz aizņemties un iztērēt tūkstošus, jo parasti kredītkartes limits ir ievērojami mazāks, taču arī ātrie kredīti nav piemēroti, ja tev ir nepieciešams aizņemties milzīgas summas, kas nozīmē, ka, ja kredītkarte var būt ideālā alternatīva ātrajam kredītam. Papildus, ja tavā īpašumā jau ir kredītkarte ar noteiktu limitu, tev nav jādodas pie kreditora un jāaizņemas šis kredīts, tu vienkārši vari izmantot savu kredītkarti, lai apmaksātu nepieciešamos maksājumus.


Kredītlīnija
Vēl viena ātrā kredīta alternatīva, kura pēc savas būtības stipri līdzinās ātrajam kredītam, ir kredītlīnija. Kā tā strādā? Pamatā kredītlīnija darbojas gluži kā ātrā kredīta aizdevums, tikai atšķirība ir tā, ka klients pats nosaka to, kāds ir tā kredītlīnijas limits un ka klientam, kad  ir pieteikta kredītlīnija, ko ir iespējams izdarīt internetā, nav jāgriežas pie kreditora ar lūgumu pēc kredīta, bet kad tas var izmantot summu savas kredītlīnijas limita apmērā jebkurā brīdī un jebkurā laikā. Bet, ja kredītlīnijas termiņa laikā klientam nav nemaz nepieciešams izmantot šo kredītlīnijas summu, tas var droši to neizmantot, un par to banka tam nepiemēros ne soda procentus ne kādu citu maksu, kas nozīmē, ka savā ziņā kredītlīnija pat ir pārāka par ātro kredītu, jo tā ir pieejama ilgākā laika periodā un lielākās summās, kā arī to ir iespējams izmanot tad, kad tas ir absolūti nepieciešams.


Kredīts pret ķīlu
Tie, kuriem, iespējams, nav tās labākās attiecības ar savu banku vai citu kredītlīnijas izsniedzēju, vēl viens variants ir arī kredīts pret ķīlu, jo šādu kredītu var saņemt ikviens, neatkarīgi no tā, kādi ir šīs personas finansiālie apstākļi. Varētu teikt ka aizdevums pret ķīlu ir perfektais variants, ja, piemēram, ir nepieciešams kredīts ar sliktu kredītvēsturi, jo, ja tu esi spējīgs nodrošināt kreditoram tā pieprasīto ķīlu, kas visbiežāk ir automašīna vai nekustamais īpašums, tad tas šīs ķīlas apmēros izsniegs kredītu vienalga, vai tev ir negatīva kredītvēsture vai tu neesi sasniedzis 21 gada vecumu, kas ir populārākais vecums, no kura sāk piešķirt ātros kredītus. Un tā kā savas automašīnas vai nekustamā īpašuma ieķīlāšana nenozīmē, ka šis īpašums tev tiks atņemts, tu to varēsi turpināt izmantot un papildus vēl saņemt arī naudu.


Līzings
Ja tu vēlies izmantot ātro kredītu kādas konkrētas preces iegādei, tad alternatīva tam ir ņemt šo preci līzingā. Līzings, iespējams ir viens no senākajiem ātrā kredīta tipa pakalpojumiem, jo tas jau pastāv ilgu laiku un jau ilgu laiku cilvēki iegādājas preces tā teikt uz līzingu jeb nomaksu. Un, tā kā tas vēl joprojām tiek plaši izmantots, tas vēl joprojām arī ir ļoti izdevīgs veids kā iegādāties, piemēram, dažādas elektropreces vai mēbeles, pat, ja tam tev nav iekrāta šo preču pilnā summa.


Privātpersonas aizdevums
Un kā pēdējo alternatīvu ātrajam kredītam es tev varu piedāvāt aizņēmumu no privātpersonas. Vienalga, vai šī privātpersona ir tavs ģimenes loceklis, tuvs draugs vai vienkārši paziņa, aizņemoties no kāda cilvēka tev atkrīt nepieciešama doties pie kreditora un parakstīt oficiālu līgumu, kas uzreiz uzrādīsies tavā kredītvēsturē. Taču jābrīdina, ka, aizņemoties no privātpersonas tev tik un tā ir jābūt uzmanīgam un tu nevari šādu aizņēmumu uzskatīt par mazāk svarīgu kā kredītu, kuru tu ņemtu no bankas vai nebanku kreditora, jo, aizņemoties no privātpersonas tev papildus nespējai atdot kredītu, vēl ir arī risks sabojāt attiecības ar šo personu vai pat tikt iesūdzētam tiesā, ja tu nevari atdot šo aizdevumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/33163

2015. gada 27. augustā, 08:18, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet