Atgriezties pie raksta

"Dimantu kalns" – vieta, kur bērni grib atgriezties Foto Video

"Dimantu kalnā" šī vasara bijusi gana ražena – neaizmirstamas bērnu vasaras nometnes, kas bērniem sniedza fantastiskas emocijas un atmiņas, kā arī deva nepieciešamo enerģiju jaunā mācību gada uzsākšanai.

Kāda nometnes dalībniece, pavadot radošām, izglītojošām un aizraujošām aktivitātēm bagātās dienas, pat jautāja, kāpēc nometnes netiek turpinātas arī septembrī... Bet, kā jau visi to zina, līdz ar rudens pirmā mēneša atnākšanu jāsāk domāt par mācībām un izglītību. "Dimantu kalns" ar nepacietību gaidīs bērnu dārzu un skolnieku grupu ekskursijas visu gadu (pēc iepriekšēja pieraksta), lai ļautu arvien vairāk "Dimantu kalnā" iepazīt dabu, dzīvniekus, kā arī jautri un lietderīgi pavadīt laiku, apgūstot arī citas iemaņas un saliedējot savu grupu, klasi – grills, pikniks un ugunskurs, rotaļu pirātu kuģis, batuts un sporta laukumi – vienvārdsakot – andelēšanās un jestrība garantēta."Dimantu kalns" acina sekot līdzi bērnu nometņu datumiem visos mācību gada brīvlaikos. Un, protams, "Dimantu kalns" arī gatavojas atkal uzņemt Ziemassvētku vecīti, jo tieši "Dimantu kalns", pateicoties šeit mītošajiem briedīšiem, izvēlēta par Ziemassvētku vecīša rezidenci Latvijā. Decembrī būs eglītes, rotaļas, radošās darbnīcas, atrakcijas un arī dāvanas.Uz ekskursijām un nometnēm laipni gaidītas skolēnu vai bērnudārznieku grupas.


"Dimantu kalns" vēl panākumiem un sekmēm bagātu jauno mācību gadu VISIEM!!!


Uz tikšanos "Dimantu kalna" rudens, ziemas un pavasara nometnēs! Piedzīvojumi turpinās!


Meklē informāciju internetā, zvani vai raksti!


Un atceries – rezervē laicīgi vietu kādā no 2016.gada vasaras nometnēm, jo "Dimantu kalnā" vietu skaits ir ierobežots!


Ja vēlies, "Dimantu kalnā" vari nosvinēt arī jubileju, kristības, izlaidumu vai sarīkot ģimenes sporta dienu, vai kādu citu tev nozīmīgu pasākumu."Dimantu kalna" saimnieki – Pēteris un Evita Dimanti


Vēlies aktīvu atpūtu vai mieru, izvēlies Dimantu kalnu!
* 40ha viensēta 49km no Rīgas, Ķeguma novadā;
* naktsmājas labiekārtotos numuros ar balkoniem;
* pēršanās "krievu" pirtī;
* peldes dīķos;
* vakariņas uz grilla plašā apgaismotā lapenē vai telpās;
* sarunas pie ugunskura;
* aktivitātes bērniem – batuts, estrāde, rotaļu laukums – PIRĀTU KUĢIS;
* vecākiem – sporta laukumi;
* visiem kopā – eksursija gida pavadībā: dzīvnieku barošana no rokas (dambrieži, savvaļas govis, lapsu alas, zirgs, ponijs, strausi, truši, kazas, aitas, vistas, tītari).


Zvani mums: 20388777 vai raksti: info@dimantukalns.lv
www.dimantukalns.lv
Facebook
Draugiem.lv
Twitter @dimantukalnsMateriāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/33256

2015. gada 10. septembrī, 11:21, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet