Atgriezties pie raksta

Aromterapijas lekcija-praktikums Ogrē – "Gatavojamies rudenim"

23.augustā Ogres Biznesa un Inovāciju centrā ciemosies pirtniece un aromterapijas speciāliste Indra Strode, lai iepazīstinātujebkuru interesentu ar aromterapijas pasauli.

Šī būs pirmā aromterapijas nodarbība, kuras laikā tiks apskatītas daudzas metodes, kā var pielietot aromterapiju ikdienā.


Nodarbības praktiskajā daļā katrs sev pagatavos kādu līdzekli, ko izmantot, lai stiprinātu veselību un vairotu vitalitāti.


Par nodarbību


Lekcijā tiek plaši apskatītas gandrīz 30 aromterapijas metodes, ko cilvēks pats var pielietot ikdienā. Bez tā tiek apskatītas pieļaujamās devas, izejot no šīm metodēm, cilvēka vecuma, veselības stāvokļa, nepieciešamā iedarbības efekta un maisījuma komponentiem.


Šī lekcija ir ļoti svarīga, jo devas ir stipri atšķirīgas, piemēram, bērniem un pieaugušajiem. Turklāt ir dažādas situācijas, kad ēteriskās eļļas ir jāizvēlas sevišķi rūpīgi, piemēram, grūtniecības laikā.


Praktiskajā daļā varēs izgatavot maisījumus vannas procedūrām, kas stiprinās imunitāti, mazinās nogurumu, uzlabos miegu vai citus maisījumus pēc individuālām vēlmēm.


Norises laiks: otrdiena, 23 augusts, plkst.18.30


Nodarbības ilgums: aptuveni 2 līdz 2.5 stundas


Norises vieta: Ogres Biznesa un Inovāciju centrs, Akmeņu iela 47, 2. stāvs


Dalības maksa un praktikuma izejmateriāli: EUR 15


Pieteikšanās: obligāta iepriekšēja pieteikšanās tiešsaistē ŠEIT vai ar e-pastu: indrai.strodei@gmail.com, vai pa tālruni: 29 40 50 26.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/36345

2016. gada 16. augustā, 14:57, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet