Atgriezties pie raksta

18.augustā aicina uz "Māmiņu un bērnu dienu" Ogrē

Viena no māmiņām ar bērniem draudzīgajām vietām Ogrē ir "Figura Line" veselīga skaistuma studija pašā pilsētas centrā.

Tajā māmiņas var izbaudīt veselību un figūru uzlabojošo limfas stimulācijas masāžu. Savukārt bērniem iekārtots stūrītis ar pārtinamo galdu pašiem mazākajiem un rotaļu zonu ar grāmatām, puzlēm un īpašu Smilšu lampu, ar kuru būs interesanti darboties gan pusotru gadu vecam mazulim, gan sākumskolas skolēnam.


18.augustā "Figura Line" studija aicina māmiņas kopā ar bērniem apmeklēt īpašu "Māmiņu un bērnu dienu". Tās ietvaros īpašs iepazīšanās piedāvājums visām mammām – 50% atlaide stundu garai limfa stimulācijas masāžai (pilna cena 18 eiro).


Šī masāža iedarbojas uz visu limfātisko sistēmu, mazina limfas sastāvēšanos audos, audu pietūkumu un uzlabo vielmaiņu un veicina organisma attīrīšanos dabīgā veidā. Klienti pēc masāžas kursa izjūt enerģijas pieplūdumu, mierīgāk un labāk guļ, viņiem pieaug darba efektivitāte. Taču tas nav viss, ko spēj limfas stimulācijas masāža – tā palīdz samazināt apkārtmērus un uzlabot auguma aprises, padara tvirtāku ādu un palīdz cīnīties ar celulītu.


Kamēr māmiņas izbaudīs procedūru, bērniem līdz 12 gadu vecumam bez maksas notiks īpašas Smilšu lampu nodarbības kopā ar studijā tikai šajā dienā ciemošos jauko un zinošo auklīti Lauru.


Plkst.18.30 visi vecāki tiek laipni aicināti uz uztura speciālistes Dainas Rusules lekciju-meistarklasi "Ēdienkartes plānošana bērnam no 2 gadiem. Veselīgie našķi". Tajā varēsiet uzzināt praktiskus padomus, kā veidot sava bērna ēdienkarti sabalansētu un pilnvērtīgu, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus. Lekcijas otrajā daļā notiks meistarklase ar degustāciju, kurā varēs smelties iedvesmu sāļo uzkodu un veselīgo našķu pagatavošanā savām atvasēm.


Dalība lekcijā – EUR 7, piesakoties un nākot divatā – EUR 10 par abiem. Vietu skaits ierobežots, tāpēc notiek iepriekšēja pieteikšanās, zvanot vai rakstot uz studiju.


Gaidām ciemos!


"Figura Line" studija Ogrē
Brīvības iela 22, 2. stāvs (virs aptiekas)


Pieraksts uz masāžu un dalību lekcijā:
pa tālruni: 283 68 650 vai uz e-pastu: ogre@figura-line.lv 


www.figura-line.lv


Seko līdzi "Figura Line" aktualitātēm sociālajos tīklos:
www.facebook.com/FiguraLineLatvia
www.draugiem.lv/figura-line/
www.instagram.com/figuraline_lv/

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/36347

2016. gada 16. augustā, 14:27, Reklāmraksti
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet