Atgriezties pie raksta

Piektdien "Milžu takās" vakara pasākums ar lukturīšiem

23.septembrī ap plkst.19 "Milžu takās", Zilajos kalnos, notiks vakara pasākums, kurā būs iespējams iziet virvju trasi diennakts tumšajā laikā, izmantojot uz ķiveres uzmontētus gaismekļus.

"Milžu takas" aicina patīkami un aktīvi pavadīt piektdienas vakaru svaigā gaisā. Atpūtas brīžos priežu ielokā izveidotajā namiņā varēs baudīt karstos dzērienus un uzkodas.


"Milžu takas" apmeklētāj trasē varēs doties tūdaļ pēc tumsas iestāšanās, ap pulksten19.


Par labu un patīkamu atmosfēru rūpēsies virvju trases instruktori.  


Iepriekšēja pieteikšanās uz pasākumu, rakstot e-pastu: info@milzutaka.lv vai zvanot uz tālruņa numuru: 24427070. Pieteikšanās uz vietas, sākot no plkst 18.


Vēlamais dalībnieku vecums – virs 16 gadiem. Jaunāki trasē var doties vecāku pavadībā.


Cenas tās pašas, kas norādītas mājas lapā www.milzutaka.lv: pieaugušajiem – EUR 15, jauniešiem – EUR 10.


Tikai piektdienas vakara pasākumā atrašanās laiks trasē nav ierobežots un papildus cenā iekļauti dzērieni un uzkodas!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/36668

2016. gada 22. septembrī, 12:53, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Dabasmīlis • 2016. gada 27. septembrī, 15:04
Gribētos zināt,kuras ir tās amatpersonas,kam cēlās roka parakstīt "nāves spriedumu" mūsu Zilajiem kalniem! Ne katrai pilsētai ir dota tāda dabas dāvana! Bet te ar vieglu roku-"izīrēts uz 20 gadiem",bez apspriešanas,bez aptaujas-pēkšņi sāk sist un zāģēt. Jau šo pārs mēnešu laikā zemsedze izmīdīta,čalīši intensīvi "laista kokus",jo ne katrs grib līst tajā smirdīgajā WC būdiņā.Tas viss jāredz pretī dzīvojošiem un garāmejošajiem Kā to lai iztur mūsu zaļā rota? Šodien lasu-Helmaņa kungs pildīs Vides ministra padomnieka pienākumus. Vai Zilie kalni nav vide,kas jāsaudzē un jāsaglabā nākamajām paaudzēm? Kāpēc "Milžu trase" nevarēja atrasties pie "Starta laukuma",kur ir plaša autostāvvieta,peldētava utt?
Mežs • 2016. gada 23. septembrī, 19:00
Zilie kalni no meža pamazām pārtop par Rīgas centra parku- izpļauti zālāji, ceļi, kur ar mašīnām var braukt. Žēl, ka cilvēkiem nav zināšanas un izpratnes, kas ir dabas parks. It kā viņi to mežu būtu radījuši, ko tagad posta. It kā dabā nav savu iemeslu, kāpēc ir pamežs, kāpēc vajadzīgs klusums, tumsa naktī utt. Drīz uz Zilajiem kalniem varēs tūristus vest ekskursijās, lai rādītu, kā nevajag izrīkoties ar mežu pilsētas teritorijā. Rādīt bildes, kādi putni un dzīvnieki tur vairs nedzīvo un stāstīt, cik koki izkaltuši. Tomēr ir aizdomas, ka Līgatnes parks tomēr vairāk tūristus piesaistīs. Jo daba ir vērtība arī pati par sevi.
UKA • 2016. gada 23. septembrī, 13:47
Dzertuvi apsolija drizumaa buus

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet