Atgriezties pie raksta

SMS kredīti ir piemēroti konkrētām situācijām

Ņemot vērā SMS kredītu specifiku, pirms to izmantošanas Tev jāizprot, kādos brīžos šis kredīta veids ir piemērota izvēle. Izvēlies SMS kredītu, ja:

•Naudu nepieciešams iegūt nekavējoties – lielākajā daļā gadījumu no reģistrēšanās uzsākšanas līdz naudas ieskaitīšanai bankas kontā paiet mazāk nekā stunda, jo SMS kredītu iegūšana ir atvieglota – nav nepieciešams iesniegt izziņas no darba vietas un citus dokumentus, kā arī reģistrēšanās procesā par sevi jānorāda tikai svarīgākā informācija;


•Vēlies aizņemties salīdzinoši neliela apjoma naudas summu – kredītdevēji lielākoties ļauj aizņemties līdz 500 eiro, taču pie dažiem kredītdevējiem ir iespējams aizņemties līdz 3000 un vairāk eiro. Taču jārēķinās, ka šādā gadījumā var nākties kārtot papildus formalitātes, kas aizņems nedaudz vairāk laika;


•Tev ir pastāvīgi ienākumi un esi pārliecināts, ka naudu noteiktajā termiņā spēsi atmaksāt – ja paredzētajā laika periodā SMS kredīts netiek atmaksāts vai par atsevišķu samaksu netiek pagarināts tā atmaksas periods, nākas saskarties ar soda naudu un sabojātu kredītvēsturi, tādēļ pirms aizņemšanās noteikti jāizvērtē sava maksātspēja.


Savukārt, ja vēlies šo pakalpojumu izmantot, lai risinātu ilgtermiņa finansiāla rakstura problēmas vai veiktu spontānus, nepārdomātus pirkumus, SMS kredīts nav Tev piemērota opcija.


SMS kredīti spēj būt noderīgi dažādās situācijās


Gandrīz katram no mums nācies saskarties ar situāciju, kad radušies pēkšņi, bet neatliekami tēriņi. Patīkami, ja šādām situācijām radīts “drošības spilvens” jeb uzkrājumi, kas konkrētajā situācijā var tikt izmantoti. Taču, ja šādu uzkrājumu nav un arī līdz nākamajai algas dienai nedaudz jāpagaida, vērts zināt, ka SMS kredīts var palīdzēt. Lūk, dažas no situācijām, kad šis pakalpojuma veids ir noderīgs:


•Radušās pēkšņas veselības problēmas, tāpēc steidzami jāvēršas pie ārsta vai cita speciālista;


•Vajadzīgs veikt transportlīdzekļa remontu – daudziem automašīna vai kāds cits transportlīdzeklis ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, tādēļ, rodoties kādiem tā defektiem, remonts vai detaļu nomaiņa var būt nepieciešama pēc iespējas ātrāk;


•Palielinājušies komunālie maksājumi vai rēķins par telefonu, internetu un citiem pakalpojumiem;


•Jāiegādājas kāda ikdienā nepieciešama ierīce – ja pēkšņi saplīsis ledusskapis, plīts vai cita iekārta, bez kuras Tu nespēj iztikt ilglaicīgi, SMS kredīti var būt piemērots risinājums.


SMS kredīti var būt noderīgi dažādās situācijās, taču pirms šī finanšu pakalpojuma izmantošanas Tev noteikti jāizvērtē savas iespējas naudu noteiktajā termiņā atmaksāt. Aizņemies atbildīgi!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/36713

2016. gada 27. septembrī, 21:09, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

oceanicfinance • 29. janvārī, 03:22
Tas ir Oceanicfinance, mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, mums ir reģistrēta un licencēta aizdevumu sabiedrība. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai samaksātu rēķinus? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību? vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nopirktu dzīvokli? mēs piedāvājam visa veida aizdevumus no 2 000 eiro līdz 2 000 000 eiro, ja jūs interesē saņemt jebkāda veida aizdevumu. E-pasts: Oceanicfinance113@gmail.com vai whatsApp: +1 (267) 725-7570

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet