Atgriezties pie raksta

Kurš īstermiņa aizdevums ir Tev piemērotākais?

Kad esi pieņēmis lēmumu par kredīta nepieciešamību, ļoti svarīgi ir izvēlēties Tavai situācijai piemērotāko aizdevuma veidu, jo, kā zināms, katram no tiem ir savi nosacījumi, kas ir jāņem vērā.

Lai izvēlētos pareizo kredītu, Tev ir jāzina, kā tas, kāda veida, cik lielu aizdevumu un uz cik ilgu laiku Tu vēlies ņemt, ietekmēs kredīta kopējās izmaksas. Īstermiņa aizdevums internetā ir viens no populārākajiem papildus naudas līdzekļu iegūšanas veidiem, tomēr katrs no tā veidiem ir piemērots dažādām dzīves situācijām.


Ja tev ir nepieciešama neliela naudas summa uz neilgu laiku, ātrais kredīts internetā būs piemērotākais. Kad Tevi ir pārsteigušas negaidītas izmaksas – automašīnas remonts vai medikamentu iegāde -, Tu vari apsvērt ātro kredītu kā vienu no risinājumiem. Bet, ja esi izlēmis, ka tieši šis īstermiņa aizdevums internetā ir Tev piemērotākais, lai pilnībā izmantotu šo aizdevumu savā labā, atceries:


• Aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts, ka varēsi atdod kredītu noteiktajā laikā, tādā veidā izvairoties no soda naudām vai kredīta pagarināšanas procentu likmēm, kas var sasniegt pat 25%;
• Ja aizņemies pirmo reizi, centies atdot kredītu 30 dienu laikā, jo lielākā daļa kreditoru izsniedz šādu aizdevumu bez procentu maksas, kas nozīmē to, ka, aizņemoties 100 eiro, Tev būs jāatdod tieši tikpat;
• Aizņemies tikai tik, cik Tev ir nepieciešams, nevis tik, cik kreditors Tev piedāvā.


Ja vēlies aizņemties noteiktu naudas summu un gribi maksāt fiksētu ikmēneša maksājumu, izvēlies patēriņa aizdevumu. Patēriņa kredīts ir īstermiņa aizdevums internetā, kas paredzēts lielākiem pirkumiem un tiek piešķirts uz ilgāku laiku – parasti no 6 līdz 12 mēnešiem, atsevišķos gadījumos, kad aizdevuma summa pārsniedz 5000 eiro, kredīta atmaksas termiņš var būt pat vairāki gadi. Izvēloties šo aizdevuma veidu, ņem vērā:


• Patēriņa kredītam var būt noteikta augstāka minimālā aizdevuma summa, nekā tas ir ātrā kredīta gadījumā;
• Tev būs jāveic ikmēneša maksājumi pēc fiksētās vai mainīgās procentu likmes;
• Kredītsaistības būs uz ilgāku laiku nekā, aizņemoties ātro kredītu.


Ja vēlies aizņemties naudu, bet neizmantot visu uzreiz, apsver domu par kredītlīniju. Kredītlīnija kā īstermiņa aizdevums internetā var būt noderīga gadījumos, kad Tev ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet neesi pārliecināts tieši cik daudz un uz kuru laiku. Šis aizdevuma veids nozīmē to, ka Tev tiek piešķirta noteikta naudas summa, bet Tu to vari izmantot pa daļām, maksājot procentus tikai par izmantoto naudas summu. Tas ļauj būt drošam, ka nepieciešamības gadījumā, Tev būs pieejami papildus naudas līdzekļi, bet Tev nav par tiem jāmaksā procentu likme jau no brīža, kad tos esi saņēmis.


Kā redzams, piedāvātie īstermiņa aizdevumu veidi ir dažādi, tādēļ, pirms izdari izvēli, nopietni pārdomā kredīta nepieciešamību un savas iespējas atmaksāt!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/36722

2016. gada 28. septembrī, 10:30, Reklāmraksti
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet