Atgriezties pie raksta

Ar vērienīgu nedēļas nogali Ogrē atklāts "Ezītis miglā" Foto

Kādu reizi Ezītis nolēma uz mirkli atrauties no lielpilsētas kņadas un doties ekspedīcijā ārpus pilsētas robežām. Kā nu gadījies, kā nu ne, bet Ezītis pēkšņi apmaldījās trijās priedēs un attapās Ogrē.

30.septembrī savas durvis ar vērienīgu ballīti vēra bārs/kafejnīca "Ogres Ezītis Miglā", Brīvības ielā 19, Ogrē. 


Ezītis savus viesus priecē ar gardiem ēdieniem, debešķīgiem kokteiļiem un mājīgu atmosfēru. Ik dienu "Ezītis Miglā" ir atvērts no plkst.11 līdz pēdējam apmeklētājam.  


Ezītis spēs pamodināt pat vislielāko miega mici ar gardu kafiju un spēcinošām brokastīm. Tāpat "Ezītis miglā" Tevi priecēs ar bagātīgu garšu spektru, ko meistarīgi uzburs čaklie Ezīša pavāri. Varēsi baudīt gan burgerus, gan tortillas, gan zupas un salātus, bet īpaši izsalkušie varēs izvēlēties kādu no pamatēdieniem. Ēdienkartē ir iekļauts arī piedāvājums veģetāriešiem. 


Nedēļas nogalēs varēsi ļauties atpūtai un karstiem deju ritmiem līdz pat rīta gaismai. Svētdienās vēlo brīvdienu brokastotāji tiks priecēti ar branču.


Ogres Ezītis gaidīs Tevi ar bagātīgi klātu gardumu galdu jau 9.oktobrī no plkst.11 līdz plkst.16, Brīvības ielā 19, Ogrē. Aicini savus draugus un/vai ģimeni, lai pavadītu nesteidzīgu brīvdienu rītu Ogres Ezītī, baudot dažnedažādus brīnumgardus ēdienus tik, cik vien sirds kāro. Brokastu cena 10€, piedāvājumā iekļauta arī kafija, tāpat kā salāti, uzkodas, siltie ēdieni, deserti un atspirdzinošie dzērieni. Lai rezervētu galdiņu, raksti ogres@ezitis.lv un norādi vēlamo rezervācijas laiku un personu skaitu.


Plānots, ka ar vēlajām brokastīm Ezītis Tevi priecēs ik svētdienu. 


Tāpat Tev ir iespēja arī patīkami pārsteigt un iepriecināt draugu jubilejā, uzdāvinot viņam(-ai) Ezīša dāvanu karti par Tevis izvēlētu summu. Vairāk info un pašu dāvanu karti jautā ogres@ezitis.lv.


Ogres Ezītis Miglā strādā katru dienu no plkst.11 līdz pat pēdējam klientam. Galdiņu rezervācija, nozaudētās mantas un cits info: rakstot uz e-pastu: ogres@ezitis.lv (rezervāciju nedēļas nogalēs iespējams pieteikt līdz plkst.21).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/36790

2016. gada 4. oktobrī, 15:12, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet