Atgriezties pie raksta

"Figura Line" izaicina – uzlabo ķermeņa aprises un saņem balvas

Gandrīz ikvienai pēc mazliet vairāk nekā mēneša ir plānota kāda grezna Ziemassvētku balle vai elegants Jaunā gada sagaidīšanas pasākums. Tajos vēlamies izskatīties pēc iespējas labāk – uzpošamies un tērpjamies skaistās kleitās.

Tāpēc ir pienācis pēdējais brīdis darīt ko savā labā, lai justos pašpārliecināti un neatvairāmi savā svētku tērpā. Izaicinām Tevi!


Uzlabo sava auguma aprises kopā ar "Figura Line" veselīga skaistuma studijās Ogrē vai Lielvārdē!


Par Taviem zaudētajiem centimetriem – balvas!
"Figura Line" izaicinājums ir sacensības, kurā bez papildus dalības maksas piedalās visas klientes, kas no š.g. 1.novembra līdz 21.novembrim iegādājušās 12 masāžas reižu abonementu jebkurā "Figura Line" veselīga skaistuma studijā visā Latvijā.


Šajā izaicinājumā zaudētāju nebūs! Ieguvējas būs visas, jo, neraugoties ne uz ko, ikviena, kas to pieņems, uzlabos savu pašsajūtu un būs izdarījušas, ko labu savai veselībai un ķermenim.


Uzsākot šo masāžas kursu, tiek ņemti ķermeņa apkārtmēru kontolmērijumi, ar kuru summu tiks dalīta zaudēto centimetru summa pēc kursa pabeigšanas, bet ne vēlāk  kā š.g. 21.decembrī. Tādējādi iegūstot koeficentu, kas ir klientes rezultāts tālākai balvu izcīņai izaicinājumā.


Katrā no vairāk nekā 35 "Figura Line" veselīga skaistuma studijām Latvijā tiks apbalvotas 3 labāko rezultātu (lielāko zaudēto centimetru koeficentu) sasniegušās dalībnieces. Pirmās vietas ieguvēja konkrētajā studijā saņems 6 masāžas reižu abonementu, bet otrā un trešā labākā rezultāta īpašnieces saņems dāvanu karti 4 pilnām ķermeņa ietīšanām masāžas laikā.


"Figura Line" ir sagatavojusi īpašas dāvanas trim visveiksmīgāk stratējušajām dāmām visā Latvijas līmenī – īpašu dāvanu grozu ar "Figura Line" dabīgajiem produktiem organisma attīrīšanai un ķermeņa ādas kopšanai, Ances Annas Šternbergas grāmatu "Topi vesels!" un mēneša žurnāla modernai un inteliģentai sievietei "Una" abonementu 12 mēnešiem.


Zaudētie apkārtmēru centimetri būs!
Dodoties uz "Figura Line" saņemat ne tikai masāžu, bet iepazīstaties ar dabīgu veselīga skaistuma konceptu. Tās pamatā ir limfas stimulācijas masāža, bet ne tikai.


Bez papildus maksas savu masāžu kursu varat papildināt ar vingrojumu kompleksu no profesionālas fitnesa treneres Sintijas Kotkevičas un saņemt uztura speciālista konsultācijas. Labāku rezultātu sasniegšanai pieejama ietīšanas procedūra masāžas laikā ar dabīgām un iedarbīgām maskām jūsu problēmzonām, ārstniecības augu komplekss organisma attīrīšanai un dabīgi līdzekļi ar ēteriskajām eļļām ķermeņa kopšanai un cīņai ar celulītu.


Limfas stimulācijas masāža iedarbojas uz visu limfātisko sistēmu, mazina limfas sastāvēšanos audos, audu pietūkumu un uzlabo vielmaiņu un veicina organisma attīrīšanos dabīgā veidā. Klienti pēc masāžas kursa izjūt enerģijas pieplūdumu, mierīgāk un labāk guļ, viņiem pieaug darba efektivitāte. Taču tas nav viss, ko spēj limfas stimulācijas masāža – tā palīdz samazināt apkārtmērus un uzlabot auguma aprises, padara tvirtāku ādu un palīdz cīnīties ar celulītu.


"Figura Line" speciālisti sniegs noderīgu informāciju un darīs visu, kas viņu spēkos, lai ikviena kliente sasniegtu labākos rezultātus! Starp citu, kā rāda "Figura Line" pētījums, vidēji pēc 12 regulāri veiktām limfas stimulācijas masāžām klientēm notiek sekojošas ķermeņa aprišu izmaiņas:
• vidukļa apkārtmērs samazinās vidēji par 3.9cm;
• gurnu apkārtmērs samazinās vidēji par 3.6cm;
• augšstilbu apkārtmērs samazinās vidēji par 3cm;
• roku augšdaļas (augšdelmu) apkārtmērs samazinās vidēji par 2cm.


Tikai izaicinājuma dalībniecēm – īpaši piedāvājumi
Lai izaicinājuma laikā, gatavojoties svētku sezonai, būtu iespēja sasniegt iespējami labākos rezultātu "Figura Line" sagatavojusi īpašus piedāvājumus tikai izaicinājuma dalībniecēm:
• papildus iegādājoties 5 ietīšanas procedūras ar iedarbīgajām maskām konkrētai problēmzonai – kājām vai vēderam, vai arī visam ķermenim, 1 ietīšanas reizi saņem dāvanā!
• organisma attīrīšanai ar ārstniecības augu kompleksu "REFINE" neticami izdevīga cena! "REFINE" kapsulu 50 dienu attīrošais kurss tikai 18.75 eiro! Atgādinām, uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu;
• lai uzlabotu ādu un papildus cīnītos ar celulītu, izaicinājuma laikā vienu "Figura Line" pretcellīta krēmu no dabīgām eļļām un ekstraktiem "Basic", ar papildus ēteriskajām eļļām – iedarbīgais "Ginger" vai atvēsinošais "Mint", dalībnieces var iegādāties ar 15% atlaidi!


Kā arī izaicinājuma norises laikā būs pieejami papildus materiāli par sabalansētu un pilvērtīgu uzturu un videolekcijas no uztura speciālistes Ilzes Justamentes.


Esi viena no mums! Gatavojies svētkiem kopā ar "Figura Line" veselīga skaistuma studijām Ogrē un Lielvārdē:
Ogrē
Brīvības iela 22, 2. stāvs (ieeja no aptiekas puses)
Tālrunis pierakstam: 283 68 650


Lielvārdē
Lāčplēša iela 13, 2. stāvs
Tālrunis pierakstam: 202 56 076


Vairāk informācijas: www.figura-line.lv
Nepalaid garām jaunumus – seko "Figura Line" profiliem arī sociālajos tīklos "Facebook"un "Draugiem.lv"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/37127

2016. gada 11. novembrī, 08:01, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet