Atgriezties pie raksta

JAUNUMS OGRĒ: Dažas minūtes un tavs auto atkal tīrs un mirdzošs Foto

Gaidīšana rindās, nepilnīgs serviss un lieki iztērēta nauda... Turpmāk šīs raizes tevi vairs nevajās – nomazgā savu auto profesionāli pats, ietaupot arī laiku un naudu!

NO ŠODIENAS PLKST.12.00!!!


Ogrē – Celtnieku ielā 20, autoceļa Rīga-Daugavpils malā – izveidota vismaz 30 kilometru rādiusā vienīgā diennakts pašapkalpošanās automazgātava ar "CarWash" profesionālo aprīkojumu, mazgāšanas līdzekļiem un auto virsbūves kosmētiku.


Izvēlies porgrammu un sāc mazgāšanu
Pašapkalpošanās automazgātavas darbības princips ir sekojošs: novieto automašīnu speciālā moduļa zonā, norēķinies par pakalpojumu un sāc auto mazgāšanu. Šajā automazgātavā vari izvēlēties mazgāšanas un tīrīšanas pilno vai minimālo programmu – noskalot pilsētas putekļus vai sagatavot motorizēto karieti saviesīgam izbraucienam.


 photo -1_white_zps8utkpz0a.jpg


Ūdens, aizsargvasks un polimēra klājums
Mazgāšanas laikā tiek izmantots kvalitatīvais "PowerPearl" pūderis, kas neietekmē automašīnas virsbūvi. Pēc tam automašīna tiek noskalota ar aukstu ūdeni. Nākamajā programmā tiek uzklāts aizsargvasks kombinācijā ar siltu ūdeni. Mazgāšanas procesa noslēgumā – polimēra klājums, kas nosusina automašīnu, pastiprina vaska noturību un dod papildus mirdzumu. Izmantojot visas mazgāšanas moduļa programmas, autovadītājs bez liekas piepūles un pārmaksas savedīs savu braucamrīku absolūtā vizuālā kārtībā.


Šādas automazgātavas priekšrocības ir acīm redzamas. Pirmkārt, cena par šādu pakalpojumu ir aptuveni divas reizes zemāka nekā standarta automazgātavās. Otrkārt, daudzi dod priekšroku pašrocīgi nomazgāt savu automašīnu, gluži vienkārši neuzticot to veikt kādam citam. Savukārt pilsētas robežās, kad runājam par dzīvošanu dzīvokļos, cilvēkiem šī ir ideāla un ekonomiski izdevīga iespēja uzturēt savu automobili vizuāli teicamā stāvoklī.


Šajā pašapkalpošanās automazgātavā tiek izmantoti profesionāli automazgāšanas līdzekļi – šampūni, kas tiks galā ar pašiem noturīgākajiem netīrumiem, un šķidrais vasks, noklājot automašīnas virsbūvi ar plānu aizsargājošu kārtiņu. Savukārt automātiskās iekārtas, ar kuru palīdzību tiks uzklāti nepieciešamie auto kopšanas līdzekļi, ir aprīkotas ar atbilstošu jaudu, lai tiktu galā ar jebkuru traipu, neietekmējot automašīnas virsbūvi. Visbeidzot, auto mazgāšanu ir iespējams pabeigt ar polimēra uzklāšanu, tādējādi piešķirot virsbūvei elegantu mirdzumu.


 photo ___zpsimhymdby.jpg


Ietaupi laiku un naudu
Pašapkalpošanās automazgātavas vēl viens neatsverams ieguvums ir tās neierobežotais darba laiks – savu auto vari nomazgāt jebkurā diennakts stundā, arī svētkos un brīvdienās.


Gaidīšana rindās šeit nebūs, jo vienlaikus darbojas visi astoņi moduļi. Lielāko darbu paveic mazgāšanas līdzekļi un to uzklāšanas iekārtas jeb pistoles. Autovadītājam atliek tikai norēķināties par pakalpojumu, ņemt pistoli rokās un izpildīt izvēlētās programmas darbības.


Neuztici citiem sava auto mazgāšanu
Uzticot automašīnas mazgāšanu citam, allaž būs cilvēciskais neuzmanības faktors – automazgātavas darbinieks var kļūt mazliet aizmāršīgāks, neiztīrot kārtīgi riteņu arkas, jumtu, nemaz nerunājot par motora pārsegu vai durvīm. Otrkārt, pats pret savu mantu vienmēr attieksies krietni vērīgāk, nekā cits pret svešu. Esi īstens sava transportlīdzekļa saimnieks – uzņemies tīrību pats. photo moika_zpsbidl9wny.jpg

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/37323

2016. gada 30. novembrī, 07:48, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet