Atgriezties pie raksta

Humora šovs "Greizais spogulis" atkal Latvijā Foto

23.decembrī plkst.19 Rīgas Kongresu namā ar jaunu šova programmu "Gribi dzīvot? Mācies smieties!" uzstāsies Krievijā un arī Latvijā populārās humora pārraides "Greizais spogulis" dalībnieki.

"Greizais spogulis" – tas ir pavisam citādāks humors. Šeit ir sava filozofija, sava estētika. Daudz absurda, daudz paradoksāla. Mūsdienu teātrī ir jābūt savam apvērsumam, un viņi to ir radījuši.


Viņi – tie ir: rakstnieks un humorists Viktors Razumovskis, kā arī populārie un talantīgie humoristi – Mihails Cerišenko un Aleksandrs Morozovs, Mihails Smirnovs un Mihails Vašukovs, pastāvīgie dalībnieki visās Jevgēnija Petrosjana un kanāla RTR programmās – "Smieklu panorāma" ("Смехопанорама"), "Smieklu istaba" ("Комната смеха"), "Smieties atļauts" ("Смеяться разрешается") un, protams, "Greizais spogulis" ("Кривое зеркало").


Teātra "Greizais spogulis" regulārās uzstāšanās humoristiskajās programmās padarījušas aktierus-humoristus gandrīz vai par radiniekiem ne tikai savā starpā, bet arī ar visiem Krievijas iedzīvotājiem, kuri mīl no sirds izsmieties.


Ja Jūsu interesi izraisa zilajos ekrānos vēl neredzēti un nedzirdēti joki, tad nāciet uz priekšnesumu nedomājot!


Jaungada šova programma "Gribi dzīvot? Mācies smieties!" ne tikai ļaus kaut uz mirkli aizmirst par Jūsu ikdienas likstām, bet arī sniegs jums lielisku noskaņojumu.


Pasākuma valoda: krievu.


Biļešu cenas: no 10 līdz 30 eiro.


Papildus informācija: šeit.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/37425

2016. gada 9. decembrī, 11:28, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:15
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
Valdis • 2016. gada 10. decembrī, 19:27
un ko Latvija var skatīt,kas jūms patiktu?
krievu joki • 2016. gada 10. decembrī, 11:56
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/238576/protams-ka-agrak-vai-velak-latvijai-bus-jaatgriezas-krievijas-sastava--no-zirinovska-mutes-atkal-birst-perles

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet