Atgriezties pie raksta

Aizdevums dažādām dzīves situācijām – InCREDIT GROUP

Ar neplānotiem izdevumiem saskaras ikviens, un šādām situācijām nereti vajadzīgi ātri risinājumi. Ja vien nav citu veidu, kā tikt pie vajadzīgās naudas summas, par labu variantu dažkārt var kļūt aizdevums, ko iespējams noformēt internetā.

Tas ļauj salīdzinoši ātri iegūt vajadzīgo naudas summu, taču jāpatur prātā, ka kredīta noformēšana ir atbildīgs lēmums. Lai aizņemšanās pieredze būtu patīkama un aizdevums nestu cerēto labumu, izvērtē kredīta nepieciešamību un visus iespējamos riskus.


Vispirms svarīgi saprast, kāda ir vēlamā summa un atmaksas termiņš. Piemēram, īstermiņa aizdevumi paredzēti salīdzinoši nelielu, neatliekamu izdevumu segšanai, savukārt, ja vajadzīgā naudas summa ir lielāka, par risinājumu var kļūt kredīts, kas jāatmaksā ilgākā laika posmā.


Iemesli, kādēļ tiek noformēts kredīts, mēdz būt dažādi, taču aizņemties vajadzētu tikai tad, kad nav citu iespēju, kā situāciju atrisināt – aizdevuma noformēšana ir atbildīgs lēmums. 


Kur noformēt aizdevumu?
Viena no iespējām, kur saņemt kredītu, ir InCREDIT GROUP. Domājot par dažādām vajadzībām, aizdevējs piedāvā vairākus kredīta veidus. Tie paredzēti gan nelieliem ikdienas tēriņiem, piemēram, kad mazliet pietrūkst līdz algas dienai, gan arī lielākiem pirkumiem, piemēram, mājokļa labiekārtošanai.


Naudas kredīti
Klientu ērtībām pieejami vairāki naudas kredītu veidi-
• PRIMA kredīts – aizdevums pieejams līdz 1500 eiro, iespējamie atmaksas termiņi - 3, 5 vai 12 mēneši;
• Standarta naudas kredīts – pieejams līdz pat 5000 eiro, kas jāatmaksā 60 mēnešu laikā. Ja vajadzīgā aizdevuma summa nepārsniedz 1500 eiro, tam pieteikties var internetā, neizejot no mājām;
• ONLINE naudas kredīts – piemērots risinājums, ja nepieciešamā summa nepārsniedz 1500 eiro, atmaksas termiņš – 60 mēneši. Aizdevumam ērti var pieteikties, aizpildot pieteikumu tiešsaistē - InCREDIT GROUP mājaslapā;
• Kredītlīnija – šis aizdevuma veids būtībā ir līdzīgs banku izsniegtām kredītkartēm. Iespēja izvēlēties kredītlimitu 500, 1000 vai 1500 eiro apmērā un izmantot to visu uzreiz vai arī pa daļām, turklāt procenti tiek aprēķināti tikai par izmantotajām dienām. Kredītlīniju var noformēt gan aizdevēja mājaslapā, gan arī apmeklējot tuvāko InCREDIT GROUP kreditēšanas centru.


Kredīts precēm un pakalpojumiem 
Ja aizdevums vajadzīgs kādas preces vai pakalpojuma iegādei, par risinājumu var kļūt šis aizdevuma veids. Tā ir iespēja saņemt līdz pat 5000 eiro un atmaksu veikt 48 mēnešu laikā. Preču un pakalpojumu kredīts dod iespēju iegādāties vajadzīgo tūlīt, bet norēķināties par to vēlāk.


Kredītam var pieteikties ne tikai InCREDIT GROUP kreditēšanas centros visā Latvijas teritorijā, bet arī tajā tirdzniecības vietā, kur grasies veikt pirkumu. Jāpiebilst, tas attiecas arī uz interneta veikaliem.


Kā pieteikties preču un pakalpojumu kredītam?
Ja kredītu vēlies noformēt pie kāda no InCREDIT GROUP sadarbības partneriem, informē par to pārdevēju vai pakalpojumu sniedzēju. Viņš palīdzēs noformēt pieteikumu. Ja lēmums būs pozitīvs, parakstīsi līgumu un prece būs Tavā rīcībā.


Izvēloties preci vai pakalpojumu internetā, aizpildi pieteikumu tiešsaistē. Pēc tā izskatīšanas, par lēmumu Tevi informēs veikala darbinieks. Ja tas būs apstiprinošs, kredīta līguma parakstīšana notiks, saņemot preci vai pakalpojumu.


Preču un pakalpojumu kredītu noformēt var arī InCREDIT GROUP kreditēšanas centrā. Vispirms palūdz, lai pārdevējs izraksta faktūrrēķinu un ar to dodies uz tuvāko kreditēšanas centru. Neaizmirsti līdzi paņemt savu pasi vai ID karti.  Kreditēšanas centrā aizpildi kredīta pieteikumu un, ja atbilde ir apstiprinoša, paraksti līgumu. Kad tas paveikts, dodies vēlreiz pie pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja un saņem kāroto preci vai pakalpojumu.


Vairākas kredīta programmas – izvēlies piemērotāko
Aizdevējs izstrādājis vairākas kredīta programmas, piemēram, pieejams kredīts bez pirmās iemaksas vai pārmaksas. Pateicoties šīm iespējām, katrs var izvēlēties savām prasībām atbilstošāko risinājumu.


Lai ietaupītu procentos aprēķināto summu, kredītu vari atmaksāt ātrāk – pirms līgumā noteiktā termiņa.


Kredīts auto iegādei
InCREDIT GROUP var palīdzēt arī tad, ja vēlies iegādāties auto, taču, lai to izdarītu, Tev pietrūkst naudas līdzekļu. Aizdevēja piedāvājumā kredīts līdz 25000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 72 mēnešiem. Būtiska auto kredīta priekšrocība – naudu var saņemt uzreiz, bet tīkamo spēkratu izvēlēties pēc tam – 30 dienu laikā, ja auto vērtība nepārsniedz 8000 eiro, turklāt auto uzreiz tiek reģistrēts uz kredītņēmēja vārda.


Kredīta nosacījumi atšķiras atkarībā no vajadzīgās summas –
• Ja nepieciešamais aizdevums nepārsniedz 8000 eiro, tas tiek izsniegts bez komercķīlas. Turklāt, noformējot kredītu, KASKO apdrošināšana nav obligāta;
• Ja vajadzīgā naudas summa pārsniedz 8001 eiro, tiek reģistrēta komercķīla, kā arī nepieciešama KASKO apdrošināšana.


Lai izmantotu InCREDIT GROUP pakalpojumus, Tev jābūt vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Svarīga ir arī pozitīva kredītvēsture un pietiekams ienākumu līmenis. Ja atbilsti šīm prasībām, vari pieteikties izvēlētam aizdevumam.


Aizņemies pārdomāti!


Lai arī aizdevums var palīdzēt atrisināt visdažādākās situācijas, atceries, ka tas ir atbildīgs lēmums, tādēļ:
• Aizņemies tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams;
• Neaizņemies vairāk, kā vajadzīgs. Nereti var rasties vēlme pie reizes paņemt papildu naudas summu, lai īstenotu vēl kādu ieceri, kuras īstenošana var pagaidīt. Lai nerastos problēmas ar kredīta atmaksu, nosaki konkrētu summu, kas Tev nepieciešama un to arī aizņemies;
• Rūpīgi izvērtē savu maksātspēju. Ja plāno noformēt ilgtermiņa aizdevumu, samēro savas vēlmes ar iespējām – kopējam ikmēneša kredīta maksājumam nevajadzētu būt lielākam par 30 % no Taviem ienākumiem. Pretējā gadījumā kredītsaistības var negatīvi ietekmēt Tavu finansiālo stabilitāti.


Aizdevums no InCREDIT GROUP – piemērots  risinājums ikvienam, kurš aizņemas atbildīgi!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/37449

2016. gada 12. decembrī, 15:04, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Mr Henry King • 9. augustā, 04:46
Esmu Henry King kungs, privātā aizdevuma aizdevējs. Vai jums ir nepieciešams ārkārtas aizdevums, lai apmaksātu savus rēķinus? Vai jums ir finanšu krīze? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nomaksātu savus parādus? HENRY KING LOAN COMPANY LTD ir dzirdējusi, ka atbildi uz savu problēmu. Es piedāvāju visu veidu aizdevumus ar zemu 2% procentu likmi, lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mani pa e-pastu: saurtwinter.at@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet