Atgriezties pie raksta

Kā izveidot ideālu garderobi, lieki netērējoties?

Mums visiem gribas izskatīties labi, tāpēc bieži vien ļoti lielas naudas summas tiek tērētas tieši par apģērbu.

Diemžēl mode ātri vien mainās, un lai varētu nopirkt jaunas drēbes, var nākties ņemt kredītus internetā jeb online sesxebi. Par laimi, ir iespējams izveidot ideālu garderobi arī ar nelieliem finanšu līdzekļiem.


Lai izveidotu ideālu garderobi, sāciet ar to, kas jums jau ir. Bieži vien mums nav ko vilkt mugurā pat tad, ja skapis ir pārbāzts ar drēbēm. Problēma ir tajā, ka apģērbs tiek pirkts neapdomīgi, mirkļa iespaidā, un tāpēc mums ir daudz drēbju, kas tā īsti nepiestāv, neder vai vienkārši nepatīk. Iespējams, tur ir arī apģērbi, kurus mēs labprāt valkātu, bet kuri mums vairs neder. Pārskatot visas tās drēbes, kas atrodamas skapī, ir iespējams atrast arī kaut ko noderīgu. Paturiet tās drēbes, kas jums patīk un kuras jūs būtu ar mieru valkāt. Tās kalpos par pamatu jaunās garderobes izveidei.


Tās drēbes, kas jums vairs neder vai vienkārši nepatīk, jūs varat pārdot, lai iegūtu naudu jaunu drēbju iegādei. Tas, ka jums šīs drēbes vairs nav vajadzīgas, nenozīmē, ka arī neviens cits tās nevēlētos valkāt. Apģērbus var pārdot gan dažādos interneta portālos, gan īpaši rīkotās andelēs, gan mazumtirdzniecības platformās. Ja jūsu drēbes ir labā kvalitātē un maz valkātas, par tām varēsit nopelnīt diezgan daudz naudas. Tad jaunās garderobes izveide neradīs robu jūsu budžetā.


Pēc tam ir pienācis laiks vaidot savu garderobi no jauna. Izdomājiet, kādas drēbes jums ir nepieciešamas papildus esošajām, un tos apģērbus, kurus plānojat valkāt vairāk kā vienu sezonu, pērciet labus, kvalitatīvus un klasiskus. Nesekojiet aktuālākajām modes tendencēm, jo jau nākamajā sezonā tās būs pavisam citādas. Pērciet vienkāršas, klasiska piegriezuma drēbes. Arī krāsas izvēlieties vienkāršas, lai varētu šos apģērbus kombinēt.


Lai jūsu izskats nebūtu garlaicīgs un nemoderns, šos klasiskos pamata apģērbus varat papildināt ar stilīgiem aksesuāriem un citiem apģērbiem. Piemēram, ja jums ir vienkārša piegriezuma kleita, varat to nēsāt kopā ar kādu modernu rokassomiņu un rotu, lai dotos uz svinīgu pasākumu, vai arī ar adītu jaku, lai nēsātu to ikdienā. Tā jūs varat izveidot neskaitāmi daudz kombināciju. Šiem aktuālajiem aksesuāriem gan nevajadzētu tērēt pārāk daudz naudas, jo tie būs paredzēti vienai sezonai. Kad tie kļūs nemoderni, varēsit atkal pirkt jaunus un veidot modernu tēlu, izmantojot gan jauniegādātos aksesuārus, gan tos pašus klasiskos pamata apģērbus.


Visbeidzot, meklējiet lētākos piedāvājumus. Tā kā klasiskas drēbes ir aktuālas vienmēr, pērciet tās tad, kad veikalos tām ir lielas atlaides. Tā jūs varēsit iegādāties tiešām kvalitatīvu apģērbu par ļoti zemu cenu. Pārējās lietas gan jāpērk no jaunajām kolekcijām, lai neatpaliktu no modes, bet pirms katra pirkuma izdarīšanas izpētiet cenas vairākās tirdzniecības vietās. Bieži vien ļoti līdzīgas preces dažādos veikalos maksā pat ļoti atšķirīgi, kaut gan to kvalitāte būtiski neatšķiras. Noteikti pievērsiet uzmanību cenām un kārtīgi izplānojiet katru pirkumu.


Ja ievērosit šo rīcības plānu, varēsit ģērbties ļoti labi un stilīgi, par to lieki nepārmaksājot. Elegants un stilīgs izskats obligāti nenozīmē lielus tēriņus, ja protat izvērtēt, kam ir vērts tērēt naudu un kam nē, kā arī ja protat atrast izdevīgākos un lētākos piedāvājumus. Ja vēlaties uzzināt arī citus veidus, kā gudri taupīt naudu un rīkoties ar savām finansēm, apmeklējiet interneta vietni Zcredit.eu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/37450

2016. gada 12. decembrī, 15:11, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:15
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
inga • 2016. gada 12. decembrī, 20:35
tiešām tukšs rakstiņš! nav laika pa veikaliem
anna • 2016. gada 12. decembrī, 19:23
Īsti tā arī nepateica,kā izveidot garderobi,tukšs rakstiņš.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet