Atgriezties pie raksta

Aprīlī un maijā "Ķilupes" Eko Dienas

Atkritumu apsaimniekotājs SIA "Ķilupe" piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, gan uzņēmumiem un pašvaldību iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Pavasaris ir Lielās talkas laiks, kad vairāk domājam par sava īpašuma un vides sakārtošanu.


Eko Dienu laikā bez maksas tiks pieņemta visdažādākā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būs izjauktas, t.i., piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram ar kineskopu, attiecīgi datoram ar mātes plati utt.


Sadzīves elektrotehnikas savākšana un izvešana notiks bez maksas šādos datumos:


•EKO Diena Ogres, Ciemupes, Ķeguma pilsētas iedzīvotājiem – 22.aprīlis;


•EKO Diena Lielvārdes, Kaibalas, Jumpravas, Lēdmanes un Krapes iedzīvotājiem – 26./27.aprīlis;


•EKO Diena Suntažu pagasta iedzīvotājiem – 11.maijs;


•EKO Diena Madlienas, Ķeipenes, Taurupes, Mazozolu iedzīvotājiem – 16./17.maijs.


Nolietotās elektrotehnikas savākšana un izvešana tiks organizēta ar "Ķilupe" transportu un darbaspēku, piebraucot pie katra klienta individuāli.


Pakalpojumu var pieteikt pa tālruni 29104053 vai 65071222, kā arī sūtot e-pastu ar pieteikumu "EKO Diena" uz kilupe@gmail.com.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/38479

20. aprīlī, 13:30, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Anthony HH • 6. augustā, 15:59
Labdien. Ņemiet mazliet laika, lai izlasītu mūsu paziņojumu. Vai jums ir bizness, kam nepieciešams finansējums, vai arī jums ir nepieciešama nauda personisku iemeslu dēļ, piemēram,; Parādu konsolidācija, mācību maksa, lai nopirktu īpašumu, piemēram, automašīnu, māju, lai saņemtu medicīnisko aprūpi utt? Mēs piedāvājam plašu finansējuma klāstu uzņēmumiem un personām, kam vajadzīga finansiāla palīdzība vai atbalsts dažādiem juridiskiem mērķiem. Jūs varat pieteikties kā 100 000 ASV dolāru apmērā individuāli un 500 000 ASV dolāru kā sadarbības iestāde vai uzņēmums. Mūsu pakalpojumi ir patiesi un labi dokumentēti juridiskos nolūkos. Sazinieties ar mums šodien, ja jums ir nepieciešams aizdevums. E-pasts, lai sazinātos: anthonyhhname@gmail.com
ogre • 21. aprīlī, 09:04
Cik cilveki izmet labas lietas elektroniku ara
ara • 20. aprīlī, 20:04
Saulīšiem vajag jaunus džipus :)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet