Atgriezties pie raksta

Jaunā sezona "Milžu takā" jau sākusies Foto

Vienā no apmeklētākajiem objektiem Ogres novadā 2016.gadā – dabas parkā "Zilie kalni" izveidotajā piedzīvojumu parkā "Milžu taka" – ir sākusies aktīvās atpūtas jaunā sezona.

Vai esi tikpat brašs un stiprs kā Ogres Zilo kalnu milzis? Pārbaudi to, izejot kādu no piedzīvojumu parkā "Milžu taka" radītajām gaisa virvju trasēm. Ja dūša nav pazudusi papēžos, tad pārvari visus trīs lokus ar kopējo garumu ap 600 metriem.


Met izaicinājumu Ogres Zilo kalnu milzim
Pirmajā jeb mazajā lokā ir 19 atrakcijas, kuru konstrukcijas ir pietiekami stabilas un to pārvarēšana neprasa lielu fizisko piepūli un koordināciju. Augstums trases sākuma posmā ir nepilnus divus metrus virs zemes. Lieliski piemērota trase, lai iesildītos un saprastu, kādas iemaņas tad nepieciešamas gaisa virvju taku šķērsošanai.


Otrais loks ir sadalīts divos mazākos lokos jau ar attiecīgi vidējas grūtības pakāpes šķēršļiem. Kopumā to veido 20 atrakcijas, kas izvietotas uz Zilo kalna stāvās nogāzes augstumā no 6 līdz 11 metriem virs zemes.


Trešais jeb milža loks raksturojams kā grūts – 26 atrakcijas ar diviem nobraucieniem pa trosi – 30 un 70 metri.


Parks ir aprīkots ar Šveicē ražoto "Saferoller" drošības sistēmu, kuras galvenā vērtība ir tāda, ka dalībniekam nav iespējas pašam atvienoties no drošības troses, to var izdarīt tikai pēc trases pabeigšanas vai ar instruktora palīdzību.


Trases sākuma un beigu punktu veido platforma kokos. Šajā vietā ir inventāra saņemšanas un nodošanas punkts. Šeit atrodas arī kafejnīca "Milžu taka Café", kurā var baudīt lielisko illy kafiju (arī līdzņemšanai). Drīzumā sortimentā tiks piedāvāti arī citi dzērieni un ēdieni/uzkodas.


Nosvini savu dzimšanas dienu Zilo kalnu milža stilā
"Milžu taka Café" un arī piedzīvojumu parks "Milžu taka" ir lieliska vieta savas vai bērnu dzimšanas dienas svinībām. Iespēju nosvinēt dzimšanas dienu jau ir izmantojuši vairāki jubilāri.


Plašāku informāciju par privātajiem pasākumiem var saņemt, rakstot e-pastu uz: info@milzutaka.lv vai zvanot uz telefona numuru: 24427070. 


"Milžu taka" strādā katru dienu (darbdienās no plkst.12–20, sestdienās un svētdienās, un svētku dienās – no plkst.11–21). Savukārt, tuvojoties vasarai, darba laiks tiks pagarināts.


Ar aktuālo darba laiku vienmēr var iepazīties parka mājas lapā www.milzutaka.lv vai sociālā tīkla "Facebook" profilā fb.com/milzutaka.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/38555

2017. gada 29. aprīlī, 07:15, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet