Atgriezties pie raksta

Kā šogad ģērbties moderni?

Kurš ir redzējis kādu no Parīzes vai Ņujorkas modes skatēm? Diezgan ekscentriski, vai ne? Šie apģērbi nav īsti paredzēti, lai ietu uz darbu vai ballīti.

Tomēr šīs modes skates visbiežāk attēlo dizaineru vīziju, kādām jābūt formām, krāsām, no kurām veidojas konkrētās modes tendences, kas jau tiek iestrādātas daudz specifiskākos apģērbos, kurus varam droši valkāt ikdienā, nebaidoties no tā, ka izskatīsimies "nedaudz jocīgi". 


Savukārt pasaules slavenie modes dizaineri jau rada tērpus, kuros gan mēs labprāt apģērbtos, tikai atļauties tos var vien retais – tie maksā fantastiskas summas. Arī no šiem radītajiem šedevriem rodas pasaules modes tendences – kādas krāsas, kādus apģērba veidus un fasonus šajā gadā valkāt būs moderni, un kādus nē. 


Tām dāmām, kas seko līdzi modes tendencēm, šī informācija ir ārkārtīgi vērtīga un katrs modes jaunums tiek tverts ar kāru interesi, lai laicīgi izdotos pārkārtot savu garderobi atbilstoši jaunajām vēsmām.


Ir arī dāmas, kas tik ļoti jaunajām modēm neseko – tas ir, necenšas visu garderobi pārveidot tiklīdz rodas jaunas modes vēsmasm, toties jaunumos ielūkojas gan, lai vismaz zinātu, pēc kā lūkoties, ja dodas uz veikalu pēc kāda jauna apģērba gabala. Un tad, protams, dāmas, kas veido savu, unikālo stilu, nesekojot pasaules modes tendencēm, tomēr tas jau ir cits stāsts. 


Lai nu kādas būtu mūsu katra attiecības ar modes pasauli, apģērbi tomēr ir svarīga daļa no mūsu ikdienas – dodoties uz darbu, darbojoties mājās, dodoties uz veikalu – praktiski jebkurā dzīves situācijā mums nepieciešams piemērots apģērbs (arī naktī, guļot). Un tad nu arī šis vārdiņš "piemērots" ir būtisks. Uz kartupeļu talku taču nebrauksim balles kleitā un uz darba ballīti neiesim treniņbiksēs. 


Tāpēc ieejot veikalā un meklējot kādu jaunu apģērbu, ar ko papildināt skapja saturu, jo jādodas uz kādu specifisku pasākumu vai vienkārši gribas sevi iepriecināt ar kaut ko jaunu, nākas vien sastapties ar jaunākajām modes tendencēm, kas jau smuki sagūlušas plauktos. Protams, pa vidu arī "pērnā gada mode", un tad nu jāzina (ja gribam sekot jaunākajām tendencēm), kurš ir kurš un ko tad īsti izvēlēties likt savā skapī. 


Un padomu, sīkumu un tendenču ir daudz. Izrādās, 2017.gadā modē būs visu toņu rozā krāsa – gaiši, pastelis, fuksija un spilgti, koši, izteikti rozā. Meklējot kleitiņu vai nedaudz romantiskāku un mazāk ikdienišķu apģērbu, noteikti varam ļauties sievišķīgam noskaņojumam un izvēlēties gaišos rozā toņus. Ja nu rozā galīgi nav tā mīļākā krāsa un tomēr gribas būt nedaudz "tumšākai", tad vēl viena modes krāsa šajā gadā ir haki krāsa. "Militārā" krāsa, kas gana labi izskatīsies arī dāmām dažādos apģērbos. Turklāt ikdienai ļoti piemērota un patīkama krāsa apģērbā. 


Ja ar krāsu vien nepietiek, šogad varam pievērsties apģērbam ar vasarīgu, raibu un spilgtu apdruku. Tiesa, vienmēr vajag atcerēties, ka mazāk ir vairāk un neaizrauties ar pārāk žilbinoši raibu apģērba komplektāciju. Tomēr dažāda skaistu, klasisku un elegantu ziedu apdrukas būs tieši laikā pavasarīgajām un vasarīgajām modes tendencēm. 


Protams, apģērbā nekad nevajag aizmirst izcelt sevi. Un šī arī ir viena no pašreizējām modes tendencēm. Sievišķība ir atpakaļ "modē" un arī apģērbā – mežģīnes, volāni – no tā visa šogad nevajadzētu baidīties savā skapī. Tieši pretēji - vajadzētu iedrošināt sevi uz šādu apģērbu valkāšanu. 


Arī svītras uz apģērba šogad ir "modes trakums" – vertikālas, horizontālas, diagonālas – visa veida, krāsu un lielumu strīpas tavā apģērbā. Tiesa, ne katram auguma tipam piestāv apģērbs ar svītrām, tāpēc ne obligāti jāuzstāj uz šāda apģērba ieviešanu skapī. Arī par strīpu virzienu jāpadomā – īsākām meitenēm labāk izskatīsies apģērbs ar vertikālām svītrām, kamēr ļoti slaidām un garām meitenēm derēs arī horizontālas. Katrā ziņā ir vērts ielūkoties piedāvājumā, lai mode palīdzētu defektus padarīt par efektiem. 


Bet, ja tomēr sievišķīgais stils, cakas, kruzuļi un rozā nav mūsu personīgā stila elementi, arī sportiskais šiks šajā gadā ir sasniedzis savas modes virsotnes. Komforts, daudzpusība, ērtums un vieglums solī – gan svārkos, gan kleitās, biksēs un sportiskās žaketītēs. Tas viss meitenēm, kam patīk būt brīvām un vienmēr justies ērti. Starp citu, sportiski eleganti var saposties arī darba dienai birojā! 


Mode mainās, par to nevajag aizmirst un katru sezonu mainīt sava skapja saturu, lai drudžaini sekotu jaunākajām modes tendencēm, ko, visticamāk, atļauties var vien ļoti turīgas dāmas. Savukārt tām, kas vienkārši vēlas atsvaidzināt savu garderobi ar ko jaunu, modīgu un patīkamu, pietiks ieviest tajā vien pāris no minētajiem elementiem, lai šajā sezonā izskatītos gana šiki un moderni. Pārcensties nekad, arī ar modi, nav ieteicams!


Ienāc interneta veikalā 220.lv un izvēlies apģērbu, kas paspilgtinās tavu personību un būs modes tendenču iedvesmots!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/38836

2017. gada 29. maijā, 18:22, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:13
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
kode • 2017. gada 29. maijā, 19:18
labāk vienreiz redzēt nekā 100 X lasīt; kur bildes?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet