Atgriezties pie raksta

Kāpēc iegādāties apavus un apģērbus internetā ir izdevīgāk?

Mainoties sezonām, cilvēki nereti vēlas atsvaidzināt savu garderobi ar jauniem apģērbiem, apaviem un aksesuāriem. Diemžēl saspringtais darba ritms un dažādi citi pienākumi bieži vien liedz iespēju doties pastaigā pa veikaliem jeb tā dēvētajā "šopingā".

Turklāt mēdz būt cilvēki, kuri, lai arī spēj atvēlēt laiku, nemaz negrib to pavadīt staigājot no viena veikala uz otru, mērot kaudzi ar drēbēm, kurpēm un citiem skapja papildinājumiem.


Par laimi, gan mūžīgi aizņemtajiem cilvēkiem, gan arī tiem, kuri pret iepirkšanos izturas kritiski, mūsdienās ir iespēja padarīt savu ikdienu vienkāršāku. Jautāsit – kā? Iepērkoties tiešsaistē! Apģērbi un apavi internetā ir ne tikai lētāki, bet arī plašākā izvēlē, turklāt šīs nav vienīgās priekšrocības, par kurām jums noteikti būtu jāzina.


• Plašs dizainu, brendu un izmēru piedāvājums. Vai kādreiz esat piedzīvojuši to sajūtu, kad, izmantojot atlaižu bumu lielveikalos, dodaties iegādāties jaunas bikses, kreklu, jaku vai apavus, bet izrādās, ka jūsu izmērs nav pieejams? Ar šo problēmu ir saskārušies daudzi, tādēļ interneta veikali ir labākā izvēle, kad nepieciešams atrast tieši to, ko meklējat. Un tas taču ir tik vienkārši!


Piemēram, interneta veikals 220.lv atvieglo iepirkšanos, nodrošinot dažādus preču filtrus, kurus var izmantot, lai atlasītu apģērbu, apavus utt. pēc jums interesējošiem kritērijiem, piemēram, izmēra, krāsas, materiāla, brenda u.c. rādītājiem.


• Aizmirsti burzmu un stāvēšanu rindā! Pilni veikali ar cilvēkiem un garas rindas pie kasēm ir ierasta ikdiena daudzos pilsētu veikalos. Vai tiešām jūs vēlaties velti tērēt savu laiku, cenšoties atrast ko sev piemērotu piedāvājumā, kas bieži vien ir haotisks, jo cilvēki mēdz apskatīt preces un nenolikt tās atpakaļ vietā. Kamēr pārdevēji paspēj sakārtot vienu veikala pusi, otra puse jau atkal ir sajaukta. Tāpat gaidīšana rindā vienmēr ir kaitinoša.


Kam gan tas vajadzīgs, ja tā vietā varam izvēlēties apsēsties ērtā dīvānā, atvērt interneta veikalu, un bez steigas izskatīt tā piedāvājumu, kas ir glīti sakārtots pa kategorijām, lai jūs bez problēmām varētu izvēlēties visu sev nepieciešamo.


• Rūpējies par savām finansēm! Vai esat kādreiz piedzīvojuši to nožēlas pilno sajūtu, kad, atgriežoties mājās no veikala, konstatējat, kas esat krietni pārtērējušies, nopērkot apģērbus, apavus vai aksesuārus, kas jums nemaz nav vajadzīgi vai arī nepiestāv?


Kā izrādās, daudzi cilvēki ir pieredzējuši šādu problēmu, jo pūļa ietekme, kā arī preču izvietojums un citas veikalu “gudrības” liek mums pirkt vairāk, zaudējot kontroli pār savu loģisko domāšanu. Tā vietā, lai iztērētu vairāk nekā plānojat, iepērcieties interneta veikalā. Tur jūs redzēsit konkrētās preču kategorijas, nejūtot lieku kārdinājumu nopirkt krekliņu vai rokassprādzi, kas izskatās tik kārdinoši kopā ar jauno žaketi! Turklāt, ja salīdzināsit internetā un standarta veikalos pieejamo apģērbu vai apavus cenas, redzēsit, ka nereti tās ievērojami atšķiras, jo tiešsaistē preces ir lētākas.


• Vienkārša preču saņemšana. Ja senāk cilvēkiem nācās gaidīt pat vairākas nedēļas, lai saņemtu sūtījumus, tagad, iegādājoties preces interneta veikalā 220.lv, jūs tās saņemsit jau pēc pāris dienām sev ērtākajā veidā. Šī tiešsaistes iepirkšanās vietne piedāvā saviem klientiem bez maksas saņemt preces 220.lv veikalā Rīgā. Tāpat tās var saņem Latvijas Pasta nodaļā, "Circle K" degvielas uzpildes stacijā vai tuvākajā "Ominiva" pakomātā. Tiem, kuri novērtē ērtības, tiek piedāvāta iespēja izvēlēties preču piegādi uz mājām ar kurjeru.


• Saprotami preču atgriešanas noteikumi. Vai jums kādreiz ir nācies atgriezt apģērbu vai apavu, kuru esat iegādājušies veikalā? Ne vienmēr pircējiem tiek nodrošināta informācija par to, kādas ir viņu preču atgriešanas tiesības. Lai jūs vienmēr būtu informēti par šīm iespējām, kā arī saviem pienākumiem, interneta veikali nodrošina detalizētus aprakstus par to, vai un kā iespējams atgriezt preci, kas jums neder vai nepatīk, pretī saņemot iztērēto naudu.


Iepirkšanās internetā ir kļuvusi par ierastu lietu daudzu cilvēku dzīvē, taču daļa sabiedrības joprojām izturas pret to skeptiski, ticot dažādiem stereotipiem. Iesakām jums pašiem izmēģināt tiešsaistes piedāvātās iespējas, un jūs sapratīsit, kā tās atvieglo dzīvi!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/39079

2017. gada 28. jūnijā, 16:00, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:12
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
ZaZa • 2017. gada 27. augustā, 08:50
Interesanti- kur mūsdienās ikdienā ir jāstāv garās rindās, ja nepērc pārtiku un nav kāda trako atlaižu diena? Netā nopirkt labi var ko tādu, kas nav jāmēra. Apģērbs un apavi- ja nu vienīgi tass nav 10. pāris tādu pašu apavu, ko pērc pie viena ražotājā un tu zini, ka nekas tur nevar mainīties...
• 2017. gada 29. jūnijā, 13:00
Nu, 220.lv varbūt... bet pasūtīt aliexpress vairs nekad! Tas pārsteigums, kad smuki nobildētais mētelis ir noņurkāta lupata, 2 izmērus par mazu...Drēbes labāk veikalos piemērīt...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet