Atgriezties pie raksta

Vieta, kur palīdzēs labi justies un izskatīties Foto

Cilvēks vienmēr vēlējies pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību, un tas ir tikai dabiski un pilnīgi pašsaprotami. Pienāk laiks, kad ar dabas doto vairs nešķiet pietiekami, un tad nāk talkā profesionāli skaistumkopšanas meistari.

"Par ādas skaistumu gan sievietēm, gan vīriešiem jāsāk rūpēties savlaicīgi, līdz ar pirmajām novecošanās pazīmēm, un pat krietni ātrāk. Man bieži jautā, kādā vecumā jāsāk apmeklēt kosmetologs. Katrs gadījums ir jāizvērtē individuāli, bet vidēji tas varētu būt 25-30 gadu vecumā. Klientus dažkārt māc šaubas un neziņa, kas viņiem būtu vajadzīgs, bet jāpaļaujas uz speciālistu, kurš atradīs optimālāko risinājumu," atklāj skaistumkopšanas studijas "Element Esthetic" īpašniece, skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā Viktorija Purviņa, kura specializējas pretnovecošanās procedūru veikšanā. 


Sapnis par savu salonu piepildās Ogrē
Viktorija par ogrēnieti kļuva tikai pirms gada, bet jau paguvusi iemīlēt šo pilsētu un uzsākt savu biznesu.


Pirms tam Viktorija dzīvoja un strādāja Rīgā – prestižajā skaistumkopšanas salonā "Kolonna", bet Ogrē viņai izdevās piepildīt sapni par savu salonu.


"Man Ogre ļoti patīk, un esmu kļuvusi  par šīs pilsētas patrioti. Ogre ir zaļāka, klusāka, te ir tīrs gaiss, arī atmosfēra daudz labāka," atklāj Viktorija.


Skaistumkopšanas studija "Element Esthetic" ir viņas pirmais uzņēmums, kas uzsācis darbu šajā pavasarī.


"Lai arī salons ir jauns, cilvēki par to izrāda lielu interesi un izmanto mūsu piedāvātos pakalpojumus," priecājas Viktorija.


Skaistumam – medicīniska pieeja
Skaistumkopšanas studija "Element Esthetic" piedāvā plaša spektra skaistumkopšanas pakalpojumus, izmantojot augstākās kvalitātes kosmētiku un individuālu pieeju katram klientam. Salona darbības virziens orientēts pārsvarā uz veselības un ķermeņa kopšanas procedūrām. 


"Mūsdienu kosmetoloģija piedāvā plašu procedūru klāstu. Pieejamas ļoti efektīvas manuālās procedūras tiem, kuriem nevar pielietot aparatūru un mazinvazīvās metodes (injekcijas). Pirms katra apmeklējuma tiek noskaidrots klienta veselības stāvoklis, kuras procedūras viņam ir piemērotas," stāsta Viktorija. 


Skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā strādā ar jaunākās paaudzes Mary Cohr aparātu, kas šobrīd ir vienīgais Latvijā. Speciāliste veic arī injekcijas. Procedūru kvalitāti, protams, veicina augstvērtīgā Mary Cohr kosmētika. Veicot  Mary Cohr sejas procedūru, uzacu krāsošana un korekcija līdz 1.septembrim bez maksas.


Viktorija absolvējusi Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžu un 1.līmeņa profesionālajā augstākajā studiju programmā "Estētiskā kosmetoloģija" ieguvusi kvalifikāciju "Skaistumkopšana speciālists kosmetoloģijā". Speciāliste ir reģistrēta Veselības inspekcijas Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā. Vismaz reizi mēnesī Viktorija dodas uz semināriem, lai uzzinātu visus jaunumus kosmetoloģijas jomā.


Pirmoreiz Ogrē profesionāls bārddzinis
Skaistumkopšanas studijā "Element Esthetic" strādā savas jomas profesionāļi. Pirms atvērt salonu, tā īpašniece rūpīgi pētījusi un apzinājusi labākos speciālistus, ko varētu aicināt darbā. 


"Mums ir ļoti laba komanda," uzsver Viktorija. Friziere Ļubova ir kvalificēta meistare, kura pastāvīgi pilnveido savas prasmes un zināšanas, vairākas reizes gadā apmeklējot profesionālos seminārus, lai iepazītos ar jaunākajām modes tendencēm un tehnoloģijām matu kopšanā, griešanā, veidošanā un krāsošanā. Meistare strādā ar "L’Oreal" profesionālajiem kosmētikas līdzekļiem, kas ir viens no pasaulē vadošajiem zīmoliem. 


Bārddzinis Artūrs Ogrē ir pirmais un vienīgais šāda veida speciālists. Viņš piedāvā klientiem gludās skūšanās rituālu, izmantojot aukstās un karstās kompreses. Ja vīrietis izvēlas nēsāt bārdu, tad šīs rotas kopšana ir ikdienišķa nepieciešamība. 


"Jebkura sieviete sev tuvam vīrietim var uzdāvināt šādu rituālu. Mēs piedāvājam dāvanu karti par jebkuru summu, kuru izvēlas klients," stāsta Viktorija. 


Manikīra un pedikīra meistare Svetlana sniedz visus  pakalpojumus, kas saistīti ar nagu kopšanu. Speciāliste veic aparātpedikīru, kas ir veselībai nekaitīgāks. Klienti, kas ir izmantojuši masieres Natālijas pakalpojumus, atzīst, ka jau pēc pirmā seansa pārgājušas muguras sāpes. 


"Komplektējot speciālistus, plānojām, lai klienti varētu vienuviet  saņemt iespējami plašāku pakalpojumu klāstu. Tas ir ļoti svarīgi, jo tad mūsdienu steidzīgajiem cilvēkiem nav jāmeklē citas iespējas un samērā īsā laikā viņš var saņemt dažādus pakalpojumus," saka Viktorija. Un turpina: "Ja klientam ir brīva diena, viņš var pierakstīties pie vairākiem meistariem, bet pakalpojumu saņemšanas secību organizēsim salonā uz vietas." Perspektīvā plānots ieviest kosmetologa  klienta kartes. 


Darba laiks klienta ērtībām
Lai arī salonam ir noteikts darba laiks – darbdienās no 9.00 līdz 19.00 -, tas tiek pielāgots katra klienta vēlmēm. Ja klientam tas ir ērtāk, meistars pieņem arī pirms vai pēc oficiālā salona darba laika. Salons atvērts arī sestdienās. 


Skaistumkopšanas studija "Element Esthetic" atrodas Ogrē, Parka ielā 1a. Ērta nokļūšana – blakus Ogres dzelzceļa stacija, autoosta, pie salona ir iespēja novietot automašīnu. Klientus te sagaidīs mājīgā atmosfērā, uzcienās ar tēju vai kafiju.  


"Element Esthetic" kontakti: mob. tālr.: +371 22306306, e-pasts: elemente@elemente.lv 


Vairāk informācijas par pakalpojumiem un cenām http://www.elemente.lv 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/39251

2017. gada 24. jūlijā, 11:21, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet