Atgriezties pie raksta

Par brīvu uz "Milžu taku"

Ogres pilsētas svētku ietvaros piedzīvojumu parks "Milžu taka" saviem apmeklētajiem ir sagatavojuši īpašu piedāvājumu – nākot uz piedzīvojumu parku "Milžu taka" (trīs vai vairāk cilvēku kompānijā) katrs trešais "Milžu taku" apmeklē bez maksas.

Piedzīvojumu parks "Milžu taka" ir no virvju, trošu un koka konstrukcijām veidota šķēršļu trase kokos. "Milžu takas" kopgarums ir gandrīz 600 metri un tajā ir 65 dažādi šķēršļi, tajā skaitā 3 zipline nobraucieni. "Milžu takas" šķēršļi ir izvietoti trijos, dažādas grūtības pakāpes lokos – zaļais loks ar salīdzinoši vienkāršākiem šķēršļiem, zilais loks ar vidēji sarežģītiem šķēršļiem un melnais loks, kurš būs pārbaudījums pat pieredzējušiem šķēršļu taku iekarotājiem.


Kopš šī gada pavasara "Milžu takā" darbību uzsākusi arī "Milžu taka cafe", kurā iespējams nobaudīt lielisku Illy kafiju, veldzēties ar bezalkoholiskiem dzērieniem un panašķoties ar saldējumu. Viena no "Milžu taka cafe" sienām ir veidota no stikla, un caur to paveras lieliska panorāma uz "Milžu takas" šķēršļu trasēm un Ogres Zilo kalnu dabas ainavu. Šī ir lieliska vieta, no kurienes vērot savus bērnus, radus, draugus vai ikvienu citu "Milžu takas" apmeklētāju darbībā, tajā pašā laikā sēžot pie kāda no kafejnīcas galdiņiem, malkojot dzērienu.


Nelaidiet garām lielisko iespēju, apmeklēt piedzīvojumu parku "Milžu taka" trijatā, maksājot vien par diviem apmeklētajiem. Piedāvājums ir spēkā tikai šajā sestdienā, 5.augustā, un svētdienā, 6.augustā.


Tiekamies dabā, tiekamies Ogres Zilajos kalnos!


Piedzīvojumu parka "Milžu taka" un "Milžu taka cafe" darbalaiks: darba dienās 10:00–20:00, brīvdienās – 10:00–21:00.


-Milzis

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/39349

2017. gada 4. augustā, 15:18, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet