Atgriezties pie raksta

Zvaigznes grāmatnīca nu ir Ogres centrā Foto

Zvaigznes grāmatnīcas klientu ērtībām Ogrē, Brīvības ielā 16, vietā, kur grāmatu veikals bijis jau agrāk, nule durvis vērtas jaunai Zvaigznes grāmatnīcai, pārceļoties no vecajām telpām tuvāk pilsētas centram.

Atbilstoši mūsdienu prasībām, te ērti var piebraukt arī ar auto.


Jaunajās, gaišajās un plašajās telpās būs vieglāk atrast gan jaunākos izdevumus, gan – tuvojoties skolai – iegādāties stilīgas, glītas un noderīgas preces skolēniem un arī bērnudārzniekiem.


Kvalitatīvas pildspalvas, zīmuļi, lineāli un krāsas, stilīgas klades, burtnīcas, zīmēšanas bloki un aplikācijas papīrs, elegantas un košas somas un citas preces par ļoti patīkamām cenām.


Kā jau grāmatnīcā te rodams liels klāsts grāmatu – dažādu izdevēju sarūpētās enciklopēdijas un ceļveži, aizraujoši kriminālromāni un spraigi trilleri, romantiski romāni un grāmatas par bīstamām dēkām dažādās pasaules malās, bērnu grāmatas – no pirmajām graužamgrāmatiņām pašiem mazākajiem līdz pat pasaulslaveniem klasiķu darbiem, grāmatas par dārzkopību, dvēseles kopšanu, ēst gatavošanu un laimīgu bērnu audzināšanu, kā arī jaunākās latviešu autoru grāmatas par visdažādākajām tēmām.


Te vienmēr atradīsiet arī grāmatas par īpašām cenām: pēdējos eksemplārus un citas grāmatas ar atlaidēm.


Ļoti plašs galda spēļu un pužļu klāsts, dažādi noderīgi sīkumiņi dāvanām un ikdienas izdaiļošanai – apsveikuma kartītes, aploksnes, dāvanu papīri un maisiņi, krāsainas kārbiņas, gaumīgi telpu aksesuāri un pat modīgas rotaļlietas.


Nāciet un pārliecinieties paši – Zvaigznes grāmatnīcā vienmēr esat gaidīti!


Brīvības iela 16, Ogre
Darba laiks:
09:00–18:00 (darbadienās)
09:00–16:00 (sestdienās)
svētdienās grāmatnīca slēgta


Tālrunis uzziņām: 25639933
E-pasts: ogre@zvaigzne.lv
www.zvaigzne.lv
twitter.com/zvaigzneabc
facebook.com/zvaigzneabc/


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/39479

2017. gada 21. augustā, 16:48, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:10
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
zika • 2017. gada 3. septembrī, 18:58
Varbūt izlasīji, ka vieta bija jāatstāj ne jau pē€c pašu vēlēšanās. Un centrs pretim unītim gan nav, izskatās tur viss panīcis. Biju iegājusi viss labi, platība nav maza, visu var apskatīt un grāmatas sadzeltējušas arī neredzēju. Laikam konkurenti runā.
br • 2017. gada 3. septembrī, 18:19
ļoti maz vietas un liekas arī samazinājies sortiments. stūlbi bija mainīt vietu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet