Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Lielvārdē atkal tiek darīts alus! Foto

Jūnija vidū Lielvārdes centrā, Lāčplēša ielā 21A, tika atvērta alus darbnīca un tirgotava Pumpurs, kurā tiek brūvēts alus dažādām gaumēm. Alu iespējams nobaudīt uz vietas vai iegādāties līdzņemšanai kopā ar Latvijā ražotiem gardumiem.

Alus darbnīca
Lielvārdē atkal virmo alus darīšanas smarža, jo pilsētas centrā Pumpura galvenais aldaris Raivis Driksna ar palīgiem brūvē alu, kas paredzēts visām gaumēm – klasisko gaišo un tumšo alu, angļu bitteri, indijas gaišo eilu, kviešu alu, porteri un citus.


Darīšanā tiek izmantots Latvijā ražots iesals, bet apiņi nāk no visas pasaules, sākot ar Vāciju līdz pat Jaunzēlandei un ASV.


Bārs un tirgotava
Pie mums sabrūvēto alu iespējams nogaršot uz vietas, vērojot kā notiek darīšanas process, jo tirgotavu no darbnīcas šķir stikla siena. Tāpat alu iespējams papildināt ar Latvijā ražotiem alus gardumiem vai uzkodu plati.


Ja dodaties ciemos vai vēlaties baudīt alu savā iecienītajā vietā, tad mūsu tirgotavā iespējams iegādāties alu līdzņemšanai 0.5L stikla pudelēs vai 0.5L, 1L un 2L plastmasa pudelēs. Tāpat pieejami Latvijā ražoti gardumi, dāvanas, dāvanu komplekti un Pumpurs alus glāzes.


Ekskursijas, pasākumi un degustācijas
Piedāvājam dažādas ekskursijas alus darbnīcā – no īsākas iepazīšanās līdz vairāku stundu pasākumam, kura laikā kopā ar mūsu aldari tiek izbrūvēts alus no sākuma līdz gatavam alum. Pie mums iespējams veikt alus degustāciju, kuras laikā varēsiet izbaudīt un izprast dažādu alus šķirņu īpatnības un raksturu.


Darbnīcā regulāri notiek pasākumi – atvērtās durvju dienas, koncerti, degustācijas un alus vakariņas, kurās iespējams izjust lielisko alus un ēdiena saderību. Pasākumu kalendāram aicinām sekot līdz mūsu Facebook lapā – facebook.com/PumpursAlus.


Tuvākie pasākumi:


23.septembris – Alus vakars – ekskursija, iepazīšanās ar alus darīšanas procesiem un degustācija;
29.septembris – Pumpurs Zolītes turnīrs.


Gaidām Jūs ciemos!


Lāčplēša iela 21A, Lielvārde
Darba laiks:
Trešdiena 16:00 – 21:00
Ceturtdiena 16:00 – 21:00
Piektdiena 14:00 – 21:00
Sestdiena 11:00 – 21:00
Svētdiena 11:00 – 16:00
Tālrunis: 29620739
E-pasts: info@pumpuralus.lv
facebook.com/Pumpursalus
instagram.com/Pumpursalus


Pārmērīga alkohola lietošana var kaitēt Jūsu veselībai!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/39659

2017. gada 13. septembrī, 06:53, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:09
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
Gastons • 2017. gada 14. septembrī, 10:12
Jā, nav lēts- bija arī šķirne par 2.65 EUR / 0.5 l.Bet ja gribas garšīgu alu baudīšanai, nevis acu aizliešanai, tas ir tā vērts.
zhuupa • 2017. gada 13. septembrī, 14:51
Pagaršoju pale lager, ir nopērkams jau Spice home outletā, viss jau labi, bet cena 2 eiro par 0.5 alus pudeli liekas par daudz.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet