Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Arī rudenī un ziemā āda var būt kopta, veselīga un maiga kā zīds

Laukā vējš, lietus un sniegs, telpās apkures sezonai raksturīgais sausais gaiss – tas viss atstāj negatīvu iespaidu uz ādu.

Ja āda ir vesela un pareizi kopta, tā ar nelabvēlīgajiem apstākļiem tiek galā pietiekami labi.


"Rudens un ziemas mēnešos jāpadomā par piemērotu kopšanu, jo, tuvojoties aukstumam un apkures sezonai, ādai nepieciešamas īpašas rūpes. Tā ir jāpasargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes un noteikti jāmitrina, taču tas ir jādara pareizi: aukstajā laikā mitrinošos krēmus ir jāuzklāj uz ādas vismaz 40 minūtes pirms došanās ārā, jo pretējā gadījumā krēms nepaspēj uzsūkties un, sasalstot ūdens molekulām, tiek traumēta āda. Tā āda tiks pasargāta no sausā iekštelpu gaisa, sala un temperatūras svārstībām. Visiem ādas tipiem ziemā un rudenī ir nepieciešamas kopjošas profesionālas procedūras, kas uzlabos ādas stāvokli un paaugstinās ādas aizsargspējas," skaidro skaistumkopšanas studijas "Element Esthetic" īpašniece, skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā Viktorija Purviņa.


Rudens un aukstie ziemas mēneši ir īstais laiks, kad sākt risināt ādas problēmas. Mazinoties saules ietekmei, nav tik liela slodze uz ādas virsējiem slāņiem un kalogēna karkasu.


"Šobrīd var sākt cīnīties ar tādām problēmām, kā pastiprināta pigmentācija, akne (pinnes), grumbas un liftinga problēmas. Ir laiks veikt augļskābju pīlingus, kalogēna indukcijas terapiju, mezoterapiju un radiofrekvenču liftingu," stāsta skaistumkopšamas speciāliste.


Šos visus pakalpojumus un ādas kopšanas konsultācijas var saņemt  skaistumkopšanas studijā "Element Esthetic", kas  piedāvā plaša spektra skaistumkopšanas pakalpojumus, izmantojot augstākās kvalitātes kosmētiku un individuālu pieeju katram klientam. Salona darbības virziens orientēts pārsvarā uz veselības un ķermeņa kopšanas procedūrām.


Skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā strādā ar jaunākās paaudzes Mary Cohr aparātu, kas šobrīd ir vienīgais Latvijā. Speciāliste veic arī injekcijas. Procedūru kvalitāti, protams, veicina augstvērtīgā Mary Cohr kosmētika.


Lai arī salonam ir noteikts darba laiks – darbdienās no 9.00 līdz 19.00 -, tas tiek pielāgots katra klienta vēlmēm. Ja klientam tas ir ērtāk, meistars pieņem arī pirms vai pēc oficiālā salona darba laika. Salons atvērts arī sestdienās.


Skaistumkopšanas studija "Element Esthetic" atrodas Ogrē, Parka ielā 1a. Ērta nokļūšana – blakus Ogres dzelzceļa stacija, autoosta, pie salona ir iespēja novietot automašīnu. Klientus te sagaidīs mājīgā atmosfērā, uzcienās ar tēju vai kafiju. 


"Element Esthetic" kontakti: mob. tālr.: +371 22306306, e-pasts: elemente@elemente.lv  Vairāk informācijas par pakalpojumiem un cenām http://www.elemente.lv/ 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/39744

2017. gada 25. septembrī, 20:42, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet