Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Kā izveidot mājokļa metāla durvis, lai tās atbilstu pēc Fen Šui? Foto

Daudzu tūkstošu gadu garumā ķīnieši pēta DABU, cilvēka GARU un FIZISKO pasauli. Fen Šui ir zinātne kas spēj palīdzēt savienot šīs trīs paralēles un sasniegt harmoniju.

Galvenais Fen Šui uzdevums ir izveidot harmonisku mājokli, biroju vai citu telpu, kurā uzturas cilvēks. Lai panāktu šo harmoniju, tiek izveidots specifisks dizains telpu sienām, tiek atbilstoši izvietotas mēbeles un pat veikta mājokļa pilnīga pārplānošana, savienojot telpas vai mainot telpu funkcijas.


Ja mājokļa saimnieks vēlas lielāku harmoniju, ienākumu pieaugumu pēc Fen Šui – virtuve jāizvieto dienvidrietumos, tādējādi aktivizējot dabas enerģijas, kas vairo mājokļa saimnieka labklājību. Lai nekļūdītos, mājokļa pārkārtošanā ieteicams piesaistīt speciālistu, kurš guvis zināšanas Fen Šui zinātnē. Pašrocīga Fen Šui principu ieviešana var nesasniegt plānotos mērķus. Fen Šui zinātnes mērķis ir palīdzēt cilvēkam justies ērtāk savā ierastajā vidē, tādejādi aktivizējot cilvēkā esošos pozitīvās enerģijas avotus. Jāpiekrīt, ka tīrā, kārtīgā mājoklī ar patīkamos toņos krāsotām sienām uzturēties būs patīkamāk.


Mājokļa ieeja pēc Fen Šui ir viens no vissvarīgakajiem elementiem – ieejas durvis spēj mājoklī ielaist CI enerģiju, kā arī – to atvairīt! Mājokļa durvīm ir jābut veramām uz iekšpusi. Durvis, kas veras uz ārpusi, bloķē pozitīvās enerģijas ienākšanu mājoklī – tās izjauc dabīgo enerģijas cirkulāciju. Savukārt durvīm, kas atrodas starp istabām, vienmēr jābūt veramām uz istabu, tādejādi ielaižot pozitīvo enerģiju. Durvis nedrīkst būt bojātas, tām nedrīkst būt trūkumi, čīkstošas eņģes, ļurīgi rokturi. Bojātas durvis liecina, ka mājā ir būtiskas problēmas ar vīrišķo enerģiju.


Ieejas durvis ir jāizvēlas drošas! Fen Šui zinātne ir vērsta tieši uz cilvēka apziņu – ja mājoklim būs nedrošas ieejas durvis, saimnieks par to zinās – zemapziņu nevar apmānīt. Zemapziņa ietekmēs pozitīvās enerģijas rašanos. Ja mājoklī tiks uzstādītas kārtīgas, drošas un pretuzlaužamas metāla durvis, tiks panākts lielāks pozitīvās enerģijas daudzums – tā vēsta Fen Šui.


Katrai debespusei pēc Fen Šui atbilst savs durvju dizains un krāsa. Attēlā zemāk redzami dažādi durvju dekori un durvju formas. Katrs no šiem durvju dekoriem atbilst savai debespusei. Ir arī citi durvju dekoru veidi.Savukārt šajā zemāk redzamajā attēlā ieeja pēc Fen Šui ir ne līdz galam precīzi izveidota – durvis ieteicams veidot bez stikliem. Blakus durvīm novietotie skaistie puķu podi savukārt deaktvizē negatīvās enerģijas. Ieteicams pie durvīm izvietot kājslauķi ar kādu laipni aicinošu uzrakstu, piemēram, "Welcome" vai "Laipni gaidīti", kā tas ir redzams attēlā. Virs puķu podiem ieteicams uzstādīt kādus gaismekļus – jo stādi būs apgaismotāki, jo spēcīgāki negatīvā enerģijas slāpētāji tie būs. Izcili, ja durvīm ir sava nojume – pozītīvajai enerģijai kur patverties.  Lai būtu vieglāk ar Fen Šui noteikumu izpildi, iegādājoties durvis, ieteicams vērsties pie tādiem zinošiem uzņēmumiem kā, piemēram, SKYDAS. Uzņēmums specializējas sertificētu metāla durvju izgatavošanā, kuras, kā izrādās, atbilst lielākajai daļai Fen Šui prasību – drošas, pretuzlaužamas, vēršamas arī uz iekšpusi, ar skaistiem dekoriem, nodrošinot katram mājokļa saimniekam individuālu pieeju. Pārējais jau paliek mājokļa saimnieka ziņā.


Vairāk informācijas par SKYDAS piedāvātajiem produktiem atrodama Rīgā, Hanzas ielā 6, vai zvanot uz tālruni: 67704154. Ar uzņēmumu iespējams sazināties arī elektroniski, rakstot uz e-pastu: info@skydas.lv. Savukārt tiem, kuriem vēl nav īsti skaidrības par dažādajām metāla durvīm, būs vērtīgi ielūkoties www.skydas.lv un arī www.sosdienests.lv mājaslapās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/39779

2017. gada 28. septembrī, 12:03, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Elgars • 24. martā, 00:40
Augstas kvalitātes metāla durvis dzīvokļiem un mājām - http://sosdienests.lv/metala-durvis-supporta
Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:08
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
Ilons MASKA • 2018. gada 5. aprīlī, 16:05
Man dzīvoklim ir ieliktas arī skydas durvis. Es biju izskraidījis visus kantorus un mājas lapas un neko labāku es neatradu! http://www.skydas.lv/lv/metala-durvis-dzivoklim/skydas-standart

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet