Atgriezties pie raksta

Remontdarbi, kas cels mājokļa vērtību

Savs mājoklis daudziem ir lielākā materiālā vērtība. Tā ir ne tikai vieta, kur dzīvot, bet arī finanšu investīcija, kas var tikt pārvērsta naudā, ja tas nepieciešams.

Vairāk par finanšu investīcijām lasiet portālā kredits247.lv.


Tieši tāpēc ļoti svarīgi ir panākt, ka mājoklis patīk ne vien jums, bet arī potenciālajiem pircējiem. Veicot mājokļa remontu, cilvēki parasti vairāk fokusējas uz savām šī brīža vēlmēm un vajadzībām, taču ja gribat ar remonta palīdzību celt mājokļa vērtību, ir jādomā par to, kas tiek novērtēts nekustamā īpašuma tirgū un kas nē. Šeit būs idejas dažiem mājokļa uzlabojumiem, kas ievērojami cels mājokļa vērtību potenciālo pircēju acīs.


Durvju un logu nomaiņa
Pirmais iespaids nosaka ļoti daudz, tāpēc vispirms ir jāpiedomā pie tām mājokļa daļām, kas ir redzams pašas pirmās. Parasti tie ir logi un durvis. Vizuāli pievilcīgs mājokļa eksterjers ir ļoti būtisks, tāpēc skaistas, jaunas durvis un logi noteikti piesaistīs vairāk interesentu. Protams, šādi uzlabojumi sniedz pievienoto ērtību arī no cita viedokļa. Pirmkārt, jauni logi un durvis nodrošinās labāku mājokļa siltumizolāciju, kas nav mazsvarīgi. Daudzi mājokļa pircēji interesējas tieši par dažādām praktiskām lietām un viņi noteikti būs gatavi piemaksāt par to, lai mājoklī būtu silti un patīkami. Ja runājam tieši par logiem, tad jauni logi arī uzlabos apgaismojumu telpās, kas mājoklim liks izskatīties gaišākam, plašākam un mājīgākam pat bez kosmētiskā remonta.


Uzlabojumi, kas mazina komunālo pakalpojumu patēriņu
Kā jau pieminējām, daudzi, kas lūko pēc mājokļa, vispirms domā par praktiskumu. Tas, ko pircēji vēlas, ir zemas komunālo pakalpojumu izmaksas. Tātad, jebkuri remontdarbi un uzlabojumi, kas var palīdzēt ietaupīt naudu par komunālajiem pakalpojumiem, pievienos mājoklim vērtību. Kā piemēru varam minēt ūdens apgādes cauruļu nomaiņu, sildierīču nomaiņu, uzlabojumus siltumizolācijā utt. Protams, pirms ko tādu darīt, ir kārtīgi jāapdomā, vai ietaupījums tiešām būs tik būtisks, lai atmaksātos uzlabotu potenciālo pircēju vērtējumu.


Vienkārši kosmētiskie uzlabojumi
Svarīgs tomēr ir arī vizuālais izskats. Protams, ka cilvēki daudz labāk gribēs mitināties skaistā, estētiskā mājoklī un būs gatavi par to maksāt vairāk. Arī kosmētiski uzlabojumi, kā piemēram, grīdu nomaiņa, tapešu nomaiņa, griestu balsināšana utt., var atmaksāsies, taču ir svarīgi ar to nepārcensties. Izvēlieties ļoti vienkāršu un arī praktisku interjera dizainu. Nepārcentieties ar dažādiem dekoriem, krāsām un stila elementiem. Pirmkārt, mode mainās un pārlieku stilīgs interjers drīz vien novecos. Otrkārt, gaumes atšķiras un, ja izvēlēsieties ko ekstravagantu, nav teikts, ka arī citiem tas patiks. Izvēlieties mierīgus standarta toņus, kas izskatīsies gaumīgi un dos jaunajiem mājokļa īpašniekiem pašiem izpausties un interjeru papildināt ar sev tīkamām lietām.


Brīvās vietas palielināšana
Ja runājam par nekustamo īpašumu, cenu visvairāk tomēr ietekmē mājokļa kopējā platība. Kvadratūru mainīt nebūs iespējams, ja vien neveidosiet kādas piebūves, taču jūs varat panākt, ka mājoklis izskatās daudz plašāks ar sīkiem remontdarbiem un vienkāršiem uzlabojumiem. Pirmkārt, izmantojiet telpu racionāli, nevis pārbāziet to ar nevajadzīgām mēbelēm un citām lietām. Otrkārt, kā jau sākumā pieminējām, piemērots apgaismojums var likt telpai izskatīties plašākai un gaišākai, tāpēc jāpiedomā pie tā, lai maksimāli izmantotu dienasgaismu. Tāpat arī interjera krāsojums var likt telpai izskatīties gan mazākai, gan lielākai nekā tā patiesībā ir, tāpēc pie tā ir rūpīgi jāpiedomā.


Šie, protams, ir tikai daži no piemēriem, kā ar dažādiem remontdarbiem un mājokļa uzlabojumiem celt sava īpašuma vērtību. Kopumā svarīgi ir domāt par to, lai veiktais remonts būtu praktisks, universāls un kvalitatīvs. Nežēlojiet naudu savam mājoklim un, ja nepieciešams, variet paņemt arī sms kredītu, jo tā tomēr ir investīcija, kas atmaksāsies.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/39998

2017. gada 25. oktobrī, 09:44, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:09
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:08
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
Matīss • 2018. gada 9. februārī, 10:10
Protams, ka reklamē ātros kredītus - https://www.eirokrediti.lv/atrie-krediti :)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet