Atgriezties pie raksta

Ko dāvināt jūnija jubilārei — 5 labas idejas

Mamma, māsa, sieva, meita, draudzene vai kolēģe — ja arī jums īpašai sievietei jūnijā ir dzimšanas diena, tad droši vien jau domājat par to, ko viņai uzdāvināt. Jūnijs ir Dvīņu mēnesis. Šajā zīmē dzimušās sievietes ir īpašas — dzīvīgas, darbīgas, ar augstu intelektu un attīstītu intuīciju. Dvīņu sievietes ir lieliskas sarunu biedrenes. Viņas noteikti ir apkārtējo pamanītas.

Jūnijā dzimušās dāmas ir pelnījušas īpaši pārdomātas dāvanas. Tāpēc dāvanu serviss "Lieliska Dāvana" ir jau apkopojis dažas idejas, kāda būtu piemērota dāvana sievietei, kura dzimusi jūnijā un Dvīņu zīmē. Pat tad, ja jubileja jau durvju priekšā, "Lieliska Dāvana" dāvanu kartes varat iegādāties tikai dažu minūšus laikā ar interneta starpniecību un saņemt savā elektroniskā pasta kastītē vai ar kurjeru nosūtīt gaviļniecei.


● Hennas mākslas meistarklase
Hennas rotājumi šobrīd ir ļoti populāri. Šādi izdaiļojas dažāda vecuma daiļā dzimuma pārstāves — gan jaunas meietenes, gan pusaudzes un jaunietes, gan dāmas labākajos gados. Henna piestāv viņām visām. Tāpēc lieliska dāvana sievietei būs hennas mākslas meistarklase, kuras laikā viņa pati varēs apgūt šī aroda pamatus, ko vēlāk izmantot gan pati savām vajadzībām, gan iepriecināt savas draudzenes, izveidojot viņām skaistus hennas zīmējumus. Tas būs lielisks šīs vasaras aksesuārs.


● Profesionāla fotosesija
Kurai gan sievietei nepatīk fotografēties un redzēt sevi tajā labākajā rakursā profesionālās fotogrāfijās? Dvīņu sievietēm tas noteikti patīk. Tāpēc varat uzdāvināt šī mēneša jubilārei fotosesiju pie pieredzējuša fotogrāfa. Tā ir ne tikai iespēja iegūt labas kvalitātes bildes, bet arī uzspodrināt savu pašapziņu, jo fotogrāfs prot atrast skaisto pusi ikvienam — pat tad, ja ir iedoma, ka ārējais tēls nav fotogēnisks.


● SPA procedūras skaistumam un relaksācijai
Dāvana, kas sievietēm vienmēr trāpat mērķī, ir SPA un skaistuma procedūras. Izvēle šajā jomā ir tik plaša, ka var atrast kaut ko piemērotu ikvienas jubilāres gaumei. Ja nav pārliecības, kas viņai tieši patiks, tad labāk dāvināt dāvanu karti, kas ļaus viņai pašai izvēlēties no plašāka klāsta. Jāatgādina, ka SPA procedūras ir ļoti labas dāvanas sievietei neatkarīgi no tā, kas viņa ir pēc horoskopa.


● Pilna ķermeņa masāža


 photo ed046ecc-b577-4e05-9358-262d922db7d0_zpstohmlxyn.jpg


Masāža ir ļoti labs veids, kā atpūsties un relaksēties, kā atjaunot savu ķermeni un tā enerģiju. Kustīgajiem un dzīvīgajiem Dvīņiem, lai viņi vienmēr saglabātu savu dzirkstošos personību, jādod iespēja ķermenim gūt atelpu un atpūtu. Tāpēc masāža ir tiešām piemērota dāvana sievietei, kas dzimusi Dvīņu zīmē.


● Abonements sporta nodarbībām
Dvīņu zīmes pārstāvēm esot dabas dots talants palikt mūžam jaunām, ja viņas pareizi ēd, izguļas, dodas svaigā gaisā un sporto. Kāpēc gan neuzdāvināt aktivitātes sporta centrā? Varbūt iespēju izmēģināt jaunu nodarbību veidu? Varbūt abonementu baseina apmeklēšanai? Vēl labāk, ja uzdāvina sporta centra apmeklējumu ar iespēju jubilārei pašai izvēlēties sev tīkamākās aktivitātes. Dvīņiem ir laba humora izjūta, tāpēc šādu dāvanu viņa noteikti uztvers kā iepriecinājumu, nevis apvainojumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/41719

2018. gada 13. jūnijā, 22:27, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tu labāk • 2018. gada 16. jūnijā, 16:16
pamācies un palasi grāmatas, redzēsi, ka gadu desmitiem cilvēki dzīvo tumsonībā gan sadzīvē, gan paradumos
Andžs • 2018. gada 14. jūnijā, 23:38
labu spraudienu
? • 2018. gada 14. jūnijā, 09:14
Ogrenet, kurš jums par šo sviestu maksā?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet