Atgriezties pie raksta

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties jaunu ledusskapi

Gatavojaties pirkt jaunu ledusskapi? Kam pievērst uzmanību, iegādājoties ledusskapi ikdienas produktu un sezonālo velšu uzglabāšanai? Iespējams, jūsu ģimenes vajadzībām nepieciešams ledusskapis, kurā uzglabāt gan ikdienā nepieciešamos produktus, gan sezonālās dārza un meža veltes.

Kam pievērst uzmanību un kur pirkt ledusskapi ikdienas produktu un sezonālo velšu uzglabāšanai? Vairāk par to uzziniet šajā rakstā!


Sezonālo velšu uzglabāšana ledusskapī


Katru gadu arvien populārāka kļūst sezonālo dārza un meža labumu saldēšana ziemai. Ja arī jūsu ģimene ledusskapī uzglabā sezonālās veltes ziemai, tad, pirms pirkt jaunu ledusskapi, iesakām izvērtēt, kādu ledusskapi labāk izvēlēties.


Pirmkārt, izvēloties ledusskapi sezonālo velšu saldēšanai, svarīgi pievērst uzmanību saldētavas ietilpībai (saldētavas neto tilpumam). Lielākas vai mazākas saldētavas ietilpības izvēle ir atkarīga no tā, cik daudz produktu vēlaties uzglabāt.


Otrkārt, izvērtējiet izvēlēto modeļu saldēšanas jaudu. Proti, jo vairāk produktu vēlēsieties sasaldēt, jo lielāka saldēšanas jauda būs nepieciešama. Treškārt, pievērsiet uzmanību, kādu produktu saldēšanai saldētavas kameras ir paredzētas. Bieži ledusskapju saldētavas ir aprīkotas ar atsevišķām tvertnēm gaļas, zivju un dārzeņu uzglabāšanai, nodrošinot konkrētajām produktu grupām atbilstošu uzglabāšanas temperatūru.


Savukārt, ja neplānojat saldēt dārza veltes ziemai, bet vēlaties augļus, ogas vai sēnes uzglabāt ilgāk svaigas ikdienas lietošanai, tad pievērsiet uzmanību augļu un dārzeņu uzglabāšanas kamerām, ar kurām ledusskapis ir aprīkots. Līdzīgi kā saldētavai arī ledusskapja uzglabāšanas tvertnēm būtisks ir izmērs – vai tajās pietiek vietas dārzeņu un augļu daudzumam, kuru jūsu ģimene ikdienā patērē.


Ilgākai augļu un dārzeņu uzglabāšanai ledusskapju ražotāji ir izstrādājuši dažādas dzesēšanas un mitruma līmeņa uzturēšanas tehnoloģijas. Iespējams, ir lietderīgi apsvērt šāda ledusskapja iegādi!


Ikdienas produktu uzglabāšana – ledusskapja konfigurācija


Ja ledusskapis jūsu mājās kalpo galvenokārt ikdienas produktu uzglabāšanai un jūs nevēlaties pirkt ledusskapi ar ietilpīgu saldētavu un dažādām produktu kamerām, tad svarīgi pievērst uzmanību ledusskapja konfigurācijai. 


Piemērotākā ledusskapja konfigurācijas izvēlē būtisks aspekts ir jūsu mājoklis. Ja dzīvojat dzīvoklī, tad ikdienas produktu uzglabāšanai, iespējams, pietiks ar mini ledusskapi. Savukārt, ja dzīvojat privātmājā, tad varat aprīkot virtuvi ar divdurvju ledusskapi.


Ja vēlaties pirkt ledusskapi ar saldētavu, izvērtējiet, vai jūs dodat priekšroku ledusskapjiem ar saldētavu ledusskapja augšpusē vai apakšā un vai jums ir nepieciešams ledusskapis ar abpusēji veramām durvīm. Ledusskapja iegādes brīdī šie ledusskapju konfigurācijas elementi var šķist maznozīmīgi, taču, tā kā ledusskapi pirkt ir ilgtermiņa investīcija, šie aspekti noteikti atvieglos ledusskapja lietošanu!


Energoefektivitāte


Protams, mēs visi vēlamies pirkt ledusskapi, kas nepalielinās elektrības izmaksas! Tāpēc līdz ar piemērotākā ledusskapja izmēra un konfigurācijas izvēli ir būtiski pievērst uzmanību arī energoefektivitātes klasei un prognozētajam elektroenerģijas patēriņam (kWh/gadā). Ja meklējat energoefektīvu ledusskapi, izvēlieties ledusskapjus, kuru energoefektivitātes marķējumā ir norādīta klase: A+++, A++ un A++. Ražotāji norāda, ka A+++ klases ledusskapji ir pat līdz 60% energoefektīvāki nekā A klases ledusskapji. 


Turklāt energoefektivitātes klases marķējums palīdz orientēties plašajā ledusskapju klāstā, palīdzot atrast jūsu vajadzībām piemērotāko modeli. Apskatot energoefektivitātes klases marķējumu, atradīsiet informāciju arī par ledusskapja ražotāju un modeli, produktu tilpnes lielumu (gan ledusskapim, gan saldētavai) un trokšņu līmeni.


Informācija par ledusskapju modeļiem ir viegli pieejama internetā. Taču, kur vislabāk ir pirkt ledusskapi? Visvienkāršāk ledusskapja iegādi ir veikt interneta veikalā - izvēlieties ražotāju un funkcijas, iepazīstieties ar specifikāciju un energoefektivitātes klases marķējumu, neizejot no mājām!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/42101

2018. gada 19. augustā, 21:39, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet