Atgriezties pie raksta

4 iemesli, kāpēc iegādāties zīdainim pārtinamo galdu

Gaidot mazuļa piedzimšanu, atšķiras vecāku viedokļi par to, ko pirkt vai nepirkt gaidāmā bērna un savām vajadzībām.

Lai arī kādi būtu argumenti, tomēr mūsdienās tas vairāk ir gaumes un finansiālo iespēju jautājums, jo, protams, bez daudzām lietām var iztikt itin labi, var atrast dažādas alternatīvas, bet veikalos pieejams ir viss iespējamais.


Arī zīdaiņu pārtinamais galds reizēm tiek minēts kā pirkums, bez kura var iztikt, tomēr tie vecāki, kuri ir to izmantojuši, redz šim pirkumam jēgu un var nosaukt vairākus iemeslus, kāpēc iesaka pārtinamo galdu iegādāties arī citiem jaunajiem vecākiem. Raksts sagatavots sadarbībā ar interneta veikalu //www.chicco.lv/chicco-cuddle-bubble-partinamais-galds-wild.html 


Pārtinamais galds saudzē vecāku muguras


Zīdainis ir jāpārģērbj daudzas reizes diennaktī, jo viņš bieži ēd, ir bieža vēdera izeja, arī apģērbs bieži tiek sasmērēts. Jaunie vecāki, it īpaši māmiņas, sūdzas, ka no mazuļa cilāšanas un ģērbšanas sāp mugura. Ja mazuļa aprūpei tiek izmantota gulta, dīvāns vai pat grīda, tad vecākiem nākas ieņemt pozu, kur mugurai ir liela slodze. 


Tas patiešām var novest pie muguras sāpēm. Jāatceras, ka mazuļa svars strauji pieaugs, tāpēc ar katru nedēļu slodze mugurai būs vēl lielāka. 


Pārtinamais galds atrodas ergonomiskā augstumā, kur aprūpes persona var ieņemt ērtu pozu. Tieši šo ieguvumu no pārtinamā galda jaunie vecāki novērtē visvairāk. Lai gan zīdaiņa pārtīšanai šo galdu var izmantot ierobežotu laiku, tas tomēr ir būtisks ieguldījums visas ģimenes mierā un ērtībās, kā arī veselībā. 


Viss mazuļa aprūpei atrodas vienuviet


Vairums pārtinamo galdu nopērkami komplektā ar plauktu vai atvilktņu sistēmu, kas ļauj vecākiem iegūt nelielu, kompaktu un ērti izmantojamu zonu, kurā aprūpēt zīdaini. Plauktos un atvilktnēs var uzglabāt visas mazuļa aprūpes lietas — apģērbu, autiņbiksītes, salvetes, higiēnas preces, vannas piederumus un citas lietas, lai tās nemētātos pa māju un vienmēr būtu par rokai brīdī, kad mazulis tiek pārģērbts. 


Tas ir svarīgi tāpēc, ka nedrīkst novērsties un atkāpties no bērna, kurš ir uz pārtinamā galda, lai no otra istabas gala paņemtu autiņbiksītes vai salvetes. Tas rada nokrišanas draudus.


Pārtinamais galds un vanna — divi vienā


Ja mājoklis ir kompakts, ja vannasistaba nav ērtākā vieta mazuļa ikvakara ūdens peldēm, tad ļoti labs pirkums būs pārtinamais galds, kurā ir integrēta arī vanna. Tā atrodas zem pārtinamās virsmas, tāpēc neaizņem papildu vietu. Tas ievērojami atvieglo vecāku rūpes par mazuli, kā arī nav vajadzības mājā aizņemt vietu ar zīdaiņu vannu. 


Iegādāties šādu daudzfunkcionālo pārtinamo galdu varat “Chicco” interneta veikalā.


Kompakts risinājums nelielam mājoklim


Ja mājoklis ir neliels, tad pārtinamais galds, kas pilda visas jau iepriekš minētajās funkcijas, ir kompakts risinājums, kas neaizņems daudz vietas. Ja izvēlas pārtinamo galdu, kurš ir uz ritentiņiem, tad to var pēc vajadzības pārvietot, kur tas ir nepieciešams, lai veiktu mazuļa ikdienas aprūpi. 


Ar bērna ienākšanu ģimenē mājā jau tā ienāk daudz jaunu mantu, tāpēc nav vajadzības pieblīvēt nelielo mājokli ar priekšmetiem, kas nav nepieciešami, ja tos var aizstāt daudzfunkcionāls un kompakts pārtinamais galds.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/42318

2018. gada 19. septembrī, 10:22, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet