Atgriezties pie raksta

Tiekamies "Rasas krāsās"! Pielikums

Pielikumi

Biedrība "Rasas krāsas" savas pastāvēšanas desmitgadi uzsāk ar jaunas licencētas mācību programmas "Valodu dārzs" atvēršanu.

Starptautisku pieredzi ieguvušās angļu, zviedru, krievu un arī latviešu valodas pasniedzējas Inguras Lipšānes vadībā bērni un jaunieši papildina savas zināšanas un uzlabo audzēkņu sarunvalodas prasmes, interaktīvā veidā izspēlējot sadzīves situācijas. 


Pasniedzēja izmanto spēles, video, interaktīvo tāfeli un interneta resursus, lai papildinātu apgūstamo valodu vārdu krājumu, gramatiskas runas un rakstīšanas pieredzi. 


Vēl vienā "Rasas krāsu" pilotprogrammā "Skaņu fabrika" pie Raimonda Graudiņa jau tagad var pieteikties tie jaunieši, kuri savu profesionālo karjeru izlēmuši saistīt ar mūzikas pasauli - piemēram, ar skaņu ierakstu veidošanu. 


Pavisam drīz jau vērosim pavasara rosību mūsu laukos un mežos.


Lai mūsu pašu un arī mūsu bērnu rokas un prāts nepārstātu mērķtiecīgi rosīties jaunu ideju realizēšanas virzienā, ir iespēja izveidot dāvanu māmiņai, tētim vai kādam citam mīļam cilvēkam "Rasas krāsu" Amatu skolā pie daiļamata meistara Daiņa (Dionisija Miončinska).


Pagājušajā rudenī uzsāktajās mākslas mācību programmās ir iespēja pieteikties arī šī gada sākumā. Īpaši aicinām talantus keramikas, stikla, filcēšanas un modes dizaina mākslas jomās, jo pavasara Mākslas dienām veltītajā izstādē šiem mākslas virzieniem tiks pievērsta īpaša uzmanība! 


Nodarbības notiek Ikšķilē, Kalēju ielā 3.


Lai viss izdodas!


"Rasas krāsu" pedagogu vārdā Lauma Palmbaha, Mag/art, mākslas pedagogs


Pielikumā: nodarbību grafiks.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/43233

2019. gada 10. februārī, 19:13, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet