Atgriezties pie raksta

Rasas krāsu "Mākoņu dārzi" uzplaukst Mākslas svētkos Ikšķilē

Pierīgā cilvēki ziņo, ka Ikšķilē, Kalēju ielā 3, esot jauno Mākoņu darbnīca... Arī mākoņi gatavojas Mākslas svētkiem Ikšķilē!

Tāpēc nav brīnums, ka mazie un lielie Pierīgas iedzīvotāji sāk vairāk skatīties debesīs nevis mobilajos telefonos. 


Kāda mazā māksliniece priecīgi stāsta: "Visi tēli, kuri rodas fantāziju pasaulē, ir tik koši un krāsaini, ka pat negribas nodurt acis telefona lodziņā, kur pasaules plašums un skaistums ir iesprostots mazā spokainā ekrāna būrītī".


Fantāzijas pasaulē radītie  tēli tiek zīmēti, līmēti, piegriezti, šūti, filcēti, slīpēti, māloti, pūkoti un vēl visādi atveidoti radošajās nodarbībās biedrības "Rasas krāsas" Vizuāli plastisko programmu apguves vietā Ikšķilē, Kalēju ielā 3.


Košā un krāsainā mākoņu mākslas izstāde Ikšķilē tiks atklāta sestdien, 23. martā plkst.12 Ikšķiles Tautas namā. 


Mākoņu veidotāji un mākoņu vērotāji varēs paši piedalīties Milzu mākoņu pļavas  zīmēšanā un tajā arī nobildēt sevi un savus mīļos. 


Tautas nama mākoņu dārzus ar priecīgām dziesmām pieskandinās Ikšķiles Tautas nama bērnu vokālais ansamblis "Puķuzirnis" Sarmītes Viļumas vadībā.


Par mākoņu dažādajām valodām uzzināsiet no Valodu dārza un skaņu fabrikas vadītājiem Inguras Lipšānes un Raimonda Graudiņa.  


Izstādes atklāšanā arī ieplānota  tikšanās ar dokumentālā kino režisori Laimu Žurginu un viņas filmas prezentācija par mākslinieka Andra Grīnberga darbu Mazirbes skolā. 


Paldies Ikšķiles novada pašvaldībai un īpaši - kultūras dzīves vadītājiem Dacei Jansonei, Dacei Mistrei un Signei Lielupei par veiksmīgo sadarbību radošo ideju īstenošanā!


Aicināti visi!


Izstāde būs apskatāma līdz 18. aprīlim.


Interaktīvās izstādes "Mākoņu dārzi" veidotāju vārdā Lauma Palmbaha, Mag/art


www.rasaskrasas.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/43414

2019. gada 9. martā, 15:10, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet