Atgriezties pie raksta

MMK riepu serviss — kvalitatīvi visām vēlmēm un ar garantiju

Ātri, ērti un kvalitatīvi — tā klienti dažos vārdos novērtējuši MMK riepu servisā veiktos pakalpojumus. Te tiek izpildīta praktiski jebkura autovadītāja vēlme, jo pakalpojumu klāsts ir visai plašs: riepu tirdzniecība, montāža un balansēšana, disku un riepu remonts, riepu glabāšana, disku tirdzniecība, riepu piegāde.

Par to, ka serviss patiešām visu veic augstākajā līmenī, protams, liecina arī klientu atsauksmes — daudzus iepriecina viens no svarīgākajiem servisu izvēles faktoriem — veikto pakalpojumu cenas.


Servisa uzturētāji piedomājuši pie visizvēlīgāko klientu ērtībām, jo nebūs daudz šādu uzņēmumu, kur klienti sajūsmināsies par interjeru. Ne viens vien klients atzīst, ka tik pārdomātu pieeju klientiem gadās redzēt reti. Tāpēc ar tas kļuvis gandrīz par normu — klients, kurš šeit jau reizi iegriezies, vajadzības gadījumā nemeklēs citu servisu, bet atgriezīsies atkal šeit.


Mainoties sezonām servisos, protams, ir vislielākais klientu pieplūdums. Tad viens no autovadītāju aktuālākajiem jautājumiem ir: kuras ir labākās riepas? Te viņiem nav jālauza galva, jo zinoši speciālisti gan izstāstīs visas riepu nianses, gan izrādīs riepu valstību. Riepu servisā strādā speciālisti ar lielu darba pieredzi — vairumam tā ir vairāk nekā 10 gadu.


Servisa darbinieki iet laikam līdzi un riepu montāžu, balansēšanu un disku labošanu veic ar vislabākajām iekārtām, kādas var iegādāties Japānā, Itālijā, Vācijā un ASV. Mūsu steidzīgajā laikā šķiet, nekam vairs nav laika un tāpēc visu gribam ātri. Arī par to ir padomāts šajā servisā — pie jaunām riepām klients te var tikt nepilnas stundas laikā. Turklāt darbs tiek veikts ar garantiju. Tāda tiek nodrošināta arī citām servisā iegādātajām precēm.


Daudzi klienti, domājot par nākotni, servisā iegriežas arī tad, kad mašīnai nekas nekaiš, bet var iegādāties akcijas riepas. Atlaides tām ir pamatīgas - vairāk nekā 50 procentu!


Pats patīkamākais ir tas, ka MMK riepu servisa pakalpojumi kļūst pieejamāki arvien lielākam klientu lokam, proti, tas darbojas gan Mūkusalas ielā 72d (pie kinoteātra “Plaza”), gan Biķernieku ielā 121k, turklāt tā sadarbības partneris ir arī Madonā, Saules ielā 67, kurš pārņemis visas labākās MMK riepu servisa tradīcijas.


Galvenais, ka Madonā ne tikai var saņemt kvalitatīvu remontu, bet te arī ērti piekļūt servisam. Braucot no Gulbenes puses, pretī CSDD jāveic labais pagrieziens un jāseko norādēm, bet braucot no Madonas uz Gulbenes pusi — jāgriežas pa kreisi. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/43437

2019. gada 13. martā, 08:14, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet