Atgriezties pie raksta

Inovatīvs uzņēmums ar pievienoto vērtību un rūpēm par dabu Foto

SIA “Digitālā Pele” ir radošā tipogrāfija, kas nodarbojas ar grafiskā dizaina izstrādi un druku. Esam pieredzējuši profesionāļi savā jomā un zinām, kā radītos dizainus realizēt ražošanā, jo pašiem ir sava tipogrāfija ar dažādām digitālās drukas un pēcapstrādes iekārtām.

Mūsu spēcīgākā puse ir visu laiku sekot līdzi jaunākajām tendencēm poligrāfijas nozarē, un kā šā brīža jaunāko produktu piedāvājam digitālo sietspiedi. Tā nav gluži sietspiede, bet atļāvāmies drukas veidu šādi nodēvēt, jo tas sniedz iespēju digitāli nodrukāt zeltu, sudrabu, baltu, neona krāsas, kā arī caurspīdīgu laku. Tā šobrīd ir vienīgā digitālās drukas iekārta Latvijā, kas piedāvā šo tehnoloģiju. Jaunā iekārta mūsu uzņēmumam rada augstu pievienoto vērtību. 


Klientiem varam ieteikt izmantot dažādus dizaina papīrus, pat 450g biezus, un izvēlētos produktu veidus tagad varam īsā termiņā nodrukāt digitālajā drukā. Līdz šim tas bija iespējams tikai sietspiedes tehnikā, kas prasīja daudz laika un sastāda arī lielākas izmaksas. 


Protams, šī digitālā tehnoloģija pavisam neaizstās sietspiedi. Būs klienti, kas būs uzticīgi senākām tehnoloģijām, īpaši drukājot vizītkartes, bet gaumīgas apsveikuma kartītes, ielūgumus, kāzu ielūgumus ar mainīgo datu druku,  ēdienkartes un daudzus citus poligrāfijas materiālus noteikti tagad izdevīgāk būs drukāt tieši digitālajā sietspiedē.


Par iekārtas iegādi Digitālā Pele izlēma gatavojot savu ikgadējo kalendāru, ko gada nogalē dāvināt saviem pastāvīgajiem klientiem. Izdomāt katru gadu kaut ko jaunu un interesantu nav tik viegli, to gan jau zina katrs uzņēmums vai dizainers. Arī mēs ilgi domājām, līdz sapratām, ka ir jāpērk drukas iekārta ar jaunākajām tendencēm poligrāfijā. Un rezultāts tika sasniegts! Par mūsu kalendāru visi priecājās un arī brīnījās, ka tas viss ir drukāts digitālajā drukā. 


Otra mūsu spēcīgākā puse ir domāt videi draudzīgi. Klientiem mēs piedāvājam arī prezentreklāmas suvenīrus un to apdruku, un īpaši piedomājam par suvenīriem no otrreiz pārstrādātiem vai dabīgiem materiāliem. 


Mēs saprotam, ka ir jāmācās sevi reklamēt un dāvināt tādas dāvanas, ar kurām uzņēmums pauž savu attieksmi pret vidi un tās problēmām. Dāvanas ir jādāvina ar vēstījumu! 


 


Arī dažādos reklāmas materiālus vairāk piedāvājam drukāt uz otrreiz pārstrādāta papīra, banerus drukāt uz tekstila,  un katru produktu ražot ar ilgtspējīgu domāšanu. Mūsu uzņēmuma sauklis ir - 


DZĪVO ZAĻI! Drukā un pārstrādā!


Vairāk par Digitālo Peli www.digitalapele.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/43562

2019. gada 31. martā, 16:08, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

pelīte • 2019. gada 2. aprīlī, 10:11
super, malači. Prieks par ivonatīvu darbību Ogrē.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet