Atgriezties pie raksta

Kādi pastaigu rati ir labākie vasaras sezonai?

Vasara ir laiks, kad ģimenes var izbraukt pie dabas un pavadīt laiku kopā jaukās pastaigās. Braucieni uz dabas parkiem, piejūrām, citām pilsētām vai svētkiem pie dabas ir jau ierasta lieta un priecē ne tikai ģimeni, bet satuvina ar kvalitatīvi pavadītu laiku kopā.

Lai bērns nebūtu jānes rokās vai, ja tā kājiņas vēl nav nobriedušas garām pastaigām, tad noteikti ir laiks iegādāties pastaigu ratus. Pastaigu rati ir ar lielām izvēles iespējām - krāsas, funkcijas, lielums un pat firmas ar saviem īpašajiem piedāvājumiem cenu diapazonā. To piedāvājumu klāsts var būt gana dažāds, bet izvirzot sev un sava bērna labā dažus principiālus funkciju efektus, Tu vari atrast lieliskus un labus pastaigu ratus, kas kalpos ne tikai vienai sezonai vien. Kādas ir izvēles iespējas meklējot labus pastaigu ratus - par to šajā rakstā.


Pumpējamie riteņi


Ja zinat, ka pastaigas būs bieži, turklāt arī ārpus pilsētas, piemēram, pa dabas takām vai laukos, tad kā svarīgs elements būtu piepumpējamie riteņi, turklāt vislabāk, ja priekšējie riteņi būtu lielāki vai tikpat lieli kā aizmugurējie - tad bērns mazāk kratīsies ratos, proti, būtu amortizācija, kā arī ar tiem ir vieglāk tikt uz priekšu, ja nav līdzens asfalta ceļa segums.


Riteņi ir ratu balsts un vilkšanas spēks uz priekšu, kam ir vērts pievērst uzmanību, lai tie netiktu mainīti bieži nepiemērotu ceļu šķērsošanai.


Manevrējami riteņi, iespēja ērti tos grozīt


Tā kā dabas takas un svētku pasākumi pilsētās mēdz būt kā šķēršļu josla, izvēlei ir jābūt par labu ērti manevrējamiem ratiem. Pastaigu ratiem ir viegli jāgriežas, riteņiem ir jāspēj tikt viegli līdzi uz vēlamo pagrieziena pusi – īpaši māmiņām ir svarīgi necīnīties ar ratu stumšanu, bet pavadīt šo pastaigu viegli, pat, ja pretim ir nelīdzens ceļš.


Regulējama aizmugure vai priekša


Bērni pastaigās mēdz ne tikai vērot apkārt notiekošo, bet arī ātri vien aizmigt, tāpēc pārliecinieties, ka pastaigu ratiem aizmugure vai priekša kāju atzveltnei ir viegli regulējama, lai bērnu noliktu gulēt!


Vieta mantām


Pērkot pastaigu ratus, neaizmirstiet, ka noteikti pastaigai līdzi gribēsiet ielikt gan ūdeni, gan kādu nasķi, ar ko pacienāt bērnu. Tāpat iespējams vajadzēs vietu somai. Ir plašs ratu piedāvājumu klāsts, kur šī funcija atvieglo mammas pastaigas ar bērnu.


Jumta daļa


Ja jums kā vecākiem ir svarīgi pārredzēt, ko dara bērns priekšā pastaigu laikā, tad ieteikums ir izvēlēties ratus ar caurspīdīgu jumta daļu. Tāpat arī jumtam būtu jābūt regulējamam, ja uznāk stiprāks vējš, spīd stipri saule, vai sāk līt lietus.


Sēdeklis


Ne visiem tas ir būtiski, bet piedāvājumu klāstā ir arī ratiņi, kuriem sēdekli var pagriezt uz abām pusēm. Tādā veidā varēsit bērnu pakontrolēt un vajadzīgas gadījumā mainīt virzienu.


Ģimenes pastaigas ir patiesi vērtīgas, tās ir ne tikai veselīgas, bet rada kopības sajūtu bērnam. Mēs tādejādi mācam, ka ne tikai ārā pastaigāties ir labi, bet arī ļaujam mazulim paskatīties uz dažādo pasauli un gūt arvien jaunus iespaidus.


Arī gulēšana pastaigu ratos ir bērnam veselīga - svaigā gaisā miedziņš ir saldāks. Izvēlies savam bērnam tikai pašus labākos ratus, pievērs uzmanību stumšanas efektiem un viegluma pakāpēm- vai tos viegli būs stumt, vai viegli pārnest, vai detaļu lietderība noderēs, vai varbūt arī nē. Lai izvēle nāk viegli un, lai skaista vasara kopā ar ģimeni pastaigās!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/43742

2019. gada 26. aprīlī, 09:00, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet