Atgriezties pie raksta

Virtuvē plānojas remonts - kas jāņem vērā?

Virtuve ir mājas pavards un vieta, kur top gardākās maltītes un norisinās interesantākās sarunas, tāpēc, gatavojoties virtuves remontam, ir jāpārdomā daudzas nianses. Vispirms jau jāsaprot, vai virtuves remonts tiek taisīts, jo mēbeles un iekārtas ir novecojušas vai virtuve nav funkcionāla? 

Ja virtuve ir neērta, nepraktiska un tā pilnībā vai daļēji ir jāmaina, tad izej cauri punktiem, kas Tev ir svarīgi - kontaktligzdas, vajadzīgā tehnika, apgaismojums, galda virsma un pat mēbeles un to lielums. Jebkura detaļa var palīdzēt saprast, kādas lietas iegādāties un ko tieši veikalos meklēt.


Mūsdienās virtuves mēbeles un tehniku var iegādāties arī interneta veikalā 220.lv. Virtuves iekārtas un virtuves mēbeles interneta veikalā ir plašā klāstā. Tas dod iespēju izvēlēties ne tikai lielākas iekārtas, bet arī mazākas lietas virtuvei, piemēram, izlietnes vai izlietnes krānus.


Kādām detaļām pievērst uzmanību virtuves remonta laikā? Par to turpmākajā rakstā.


Izkārtojums


Telpas plānojumam jābūt tādam, lai viss būtu ērti. Tev jāiztēlojas, kā būs, ja plītij blakus nebūs darba virsmas, bet tā atradīsies daudz tālāk. Vai ledusskapja durvis netraucēs virtuves ieejai vai darbam pie plīts? Lai izprastu virtuves iekārtojumu, uzzīmē skici uz lapas!


Santehnika un kontakligzdas


Ja plāno mainīt virtuves izkārtojumu, tad pārdomā, vai nav labāk atstāt pieejošos santehnikas pievadus tur, kur tie jau ir - tos pārvilkt un pārbūvēt dažkārt ir sarežģīti, turklāt tas var būtiski palielināt izmaksas.


Pēc santehnikas pievadiem vari plānot izlietnes vietu, ledusskapja un plīts vietu. Kontaktligzdu izvietojumu vajadzētu zināt laikus, jo Tev ir jāsaprot, kur liksi ledusskapi, plīti vai tosteri. Domājams, ka nebūs ērti pēc tam vilkt vairākus pagarinātājus, kas izskatīsies slikti un aizņems lieku vietu.


Plauktu sistēmas


Pārdomā, vai tagadējā virtuve Tevi apmierina- vai skapīšu skaits ir pietiekams, vai varbūt tiem vajadzētu būt plašākiem un lielākā skaitā? Izvēlies sev piemērotāko virtuves skapju komplektu tā, lai būtu pietiekami daudz vietas gan traukiem, gan katliņiem, gan citiem virtuves priekšmetiem.


Virtuves mēbeles


Virtuve bieži vien ir arī vieta, kur tiek ieturētas maltītes, tāpēc gan krēsliem, gan galdam ir jābūt ērtiem un kvalitatīviem. Viena no izvēlēm var būt arī par labu ēdamistabas komplektam, kas ir vienā stilā. Šādi komplekti ir pieejami ļoti plašā klāstā- ar diviem vai pat astoņiem krēsliem.


Dažkārt virtuves telpa ir maziņa. Ja tā ir arī Tavā gadījumā, tad apsver iespēju iegādāties stūra virtuves iekārtu! Tā aizņem mazāk vietas, turklāt zem sēdekļiem var ievietot, paslēpt dažādas mazāk izmantojamas lietas virtuvē.


Detaļas


Remonta laikā derētu padomāt arī par detaļām un kopējo stilu - krāsu toņiem, vienotu priekšmetu stilu, aksesuāriem virtuvē. Virtuves iekārtai vari pieskaņot grīdas flīzes vai aizkarus. Pārliecinies, lai skapīšu eņģes ir izturīgas un nebaidies izmantot mūsdienu jauninājumus virtuves priekšmetu un aksesuāru piedāvājumos.


Izvēlies labāko iespējamo virtuves virsmu- tai būs jākalpo ilgi un to izmantosi katru dienu. Ja virtuves virsma būs kvalitatīva, tad tā būs arī izturīga. Neaizmirsti, ka virtuvē visam ir jābūt funkcionālam un ērtam.


Virtuve ir viena no telpām, kas ir kā mājas sirds, tāpēc novēlam, lai remonts un virtuves plānošana izdodas viegli, un lai rezultāts ir funkcionāls, saskaņots un praktisks! Iegādājies un meklē savas virtuves detaļas un mēbeles interneta veikalā 220.lv!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/43932

2019. gada 22. maijā, 19:30, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet