Atgriezties pie raksta

Nākamās nedēļas nogalē Ogrē notiks bērnu festivāls KIDS WONDERLAND

Aktīvās atpūtas festivāls bērniem un ģimenēm notiks jau nākamās nedēļas nogalē, 13.jūlijā - Ogrē, Pilsētas stadionā. Ieeja no plkst. 11:00.

Kids Wonderland ir iespējams viens no taviem šīs vasaras brīvdienu atpūtas galamērķiem, uz kurieni doties kopā ar visu ģimeni. Jautras un interesantas aktivitātes visas dienas garumām visām vecuma grupām. Bērni būs sajūsmā!


Pasākuma galvenais notikums ir ģimeņu stafetes, jeb saliedēšanās aktivitātes, kurās drīkst piedalīties visi ģimenes locekļi. Ģimenes sacentīsies par "Sportiskākās ģimenes" titulu pilsētā - būs jāsacenšas gan individuāli, gan visai ģimenei kopā.


Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgi ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni. Bērni visas dienas garumā varēs atpūsties neskaitāmās piepūšamajās atrakcijās, vai ballēties putu un burbuļu diskotēkās. Lāzertags arī būs, bērni šo moderno izklaidi īpaši novērtēs. Īpaši aicinam arī uz dīdžeja apmācību meistarklasi ballīšu zonā, iepazīstot mūsdienu tehnoloģijas.


Toties māmiņas varēs baudīt nesteidzīgu atpūtu māmiņu teltī, kur bērniem paredzēts rotaļu laukums un interesantas radošās aktivitātes un balvas no atbalstītājiem.


Un visbeidzot, vīriem būs sava Airsoft šautuve sadarbībā ar "MilitaryShop". Būs pieejams aplūkot un pat izmēģināt roku šaušanā ar airsoft pistoli – snaiperi. Tāpat vīri ar dēliem droši var doties pakarot lāzertaga poligonā ar škēršļiem, mēģinot uzvarēt pretinieku komandu, ieņemot viņu bāzi.


Piedalies lielajā ģimeņu STAFETĒ vai atpūties, un izbaudi pasākumu atmosfēru visas dienas garumā. Būs pieejama ēdināšana, kā arī bērniem būs iespēja nopirkt cukurvati, popkornu un saldējumu.


Pasākums tiks atklāts 12:00 ar ģimenes stafetēm. Tāpēc droši "Ģimeņu stafetēs" ierodamies vienas krāsas krekliņos, vai ar citu, Jūsu ģimenes atpazīšanas atribūtiku. Balvu fonds visas dienas garumā no mūsu atbalstītājiem 300 Eur vērtībā. Ar dalības nolikumu un reģistrāciju stafetēm var iepazīties mūsu mājaslapā www.kidswonderland.lv


Biļetes pērc internetā www.ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.


Jubilāriem ieeja bez maksas.


Sponsori:


Zīmols "Happy", mantas vīriem "Militaryshop.lv un Airsoftlatvia.lv", kokmateriāli "Rino Grupa", izklaides parks "Ab park";, akciju sabiedrība "Aldaris", peintbola parks "Pif Paf", bāze pasākumu nomas tehnikai, precēm un pakalpojumiem "Stage Fiesta"


Biļetes, vairāk info un pieteikšanās ĢIMEŅU STAFETEI mūsu mājaslapā: www.kidswonderland.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44196

2019. gada 5. jūlijā, 12:24, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet