Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 12.jūlija numurā:

Andris Upenieks: "Auglīga komunikācija (saprašanās!) ir vajadzīga visos līmeņos"


"Pieņemot likumus un lēmumus, dominē varas runas vīru un sievu viedokļi, bet nozares speciālistu skatījums nereti paliek tālākā plānā, lai gan bieži vien tieši viņu domas ir daudz būtiskākas, jo balstītas reālajā ikdienas dzīvē," tā "OVV" uzsāk jauno rubriku "Vērtē autoritāte".

Pirmais uz sarunu par sabiedrībai aktuāliem jautājumiem aicināts pieredzējis (ex) skolotājs Ogres novada Ķeipenē Andris Upenieks.


* Ogres valsts ģimnāzijai būs jāmeklē jauns direktors;

* Vakances mūsu novadu pašvaldībās;


* Kas ikšķiliešus motivē nodot asinis?


Starp donoriem bija arī tīnūžnieks Kaspars Špēlis – kultūras mantojuma centra "Tīnūžu muiža" vadītājs. (..) Sevišķi regulāri jaunietis donoru kustībā piedalās kopš laika, kad viņa tēvam bija problēmas ar veselību, bet izrādījās, ka slimnīcās gandrīz visu laiku trūkst asiņu. Tieši tad Kaspars pilnībā sapratis un apzinājies, cik viņa ziedotās asinis var būt vajadzīgas un noderīgas kādam citam cilvēkam.


* Ogrē zāli pļauj pēc noteikta grafika un sistēmas


"Pļaušana notiek trijos posmos. Vispirms zāle tur, kur tas iespējams, tiek nopļauta ar diviem traktoriem. Tad nāk pļāvējs ar trimmeri un nopļauj tās vietas, kur ar traktoru nevar piekļūt. Parasti tas notiek nākamajā dienā, jo ar trimmeri nevar pagūt izskriet līdzi traktoram. Iedzīvotāji ne vienmēr saprot šo sistēmu, un, tiklīdz traktors ir aizbraucis, saņemam sūdzības, ka zāle nopļauta sliktā kvalitātē. Konkrētajā objektā darbs turpinās vēl arī trešajā dienā, kad nāk sētnieks un noslauka, vai kur ir lielāka teritorija, ar pūtēju nopūš no ietves zāles stiebrus un sagrābj kaudzēs. Tad atkal brauc traktors, kas šo zāli aizved. Ja darbi netiktu organizēti šādā veidā un visu secīgi darītu viens cilvēks, tad zāles nopļaušana visā pilsētā prasītu krietni ilgāku laiku, jo objektu ir ļoti daudz,” skaidro Līga Puriņa.


* SIA „Ogres Namsaimnieks” darbinieki aicina rūpēties par savu dzīvojamo māju ugunsdrošību


Ja pēc 17.jūlija, veicot atkārtotu SIA "Ogres Namsaimnieks" pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsekošanu, tiks konstatēts, ka iepriekš minētie pārkāpumi nav novērsti, tos novērsīs SIA "Ogres Namsaimnieks" darbinieki pašu spēkiem, izmaksas attiecinot uz visiem konkrētās daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašniekiem.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Ar Jumpravas jubilejas svinībām ieskandina Lielvārdes novada svētkus;


* Radošas atpūtas, sporta un garšas svētki Ķeipenē;


* Sports: Ogres novada pašvaldības darbinieki kopīgi sporto un atpūšas; Ogres novada senioriem 28 medaļas Latvijas čempionātā; Mūsu jaunajiem vieglatlētiem medaļas Latvijas čempionātā Piltenē!


 


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44230

2019. gada 11. jūlijā, 22:36, Reklāmraksti
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet