Atgriezties pie raksta

Dažas labas idejas, ko darīt atvaļinājumā kopā ar otro pusīti

Vairums no mums savu atvaļinājumu plāno tieši vasarā, kad ir silts un saulains. Ja nav iespēja šajā laikā izmantot visu atvaļinājumu, tad vismaz vienu vai divas nedēļas cenšamies izkārtot.

Plānu vasarīgam atvaļinājumam parasti ir ļoti daudz, bet realitātē laiks skrien diezgan ātri, visu tāpat nepaspējam. Tāpēc ir vērts koncentrēties uz dažām lietām un tās patiesi izbaudīt.


Viena no tām ir kvalitatīva laika pavadīšana kopā ar savu otro pusīti. Atvaļinājums ir īstais laiks, kad padomāt par attiecību stiprināšanu, kopīgu atmiņu un piedzīvojumu radīšanu. Ikdienā, kad darbs dzen darbu un pārsvarā ļaujamies rutīnai, var nesanākt veltīt vienam otram tik daudz laika un uzmanības, cik gribētos. 


Tāpēc iesakām vismaz vienu atvaļinājuma nedēļu ieplānot reizē, lai varētu to izbaudīt kopīgās nodarbēs. Ko darīt? Kā nepaļauties ierastajai rutīnai, bet piedzīvotu kaut ko interesantu un īpašu? 


Lūk, dažas idejas, ko varat ieplānot savā atvaļinājumā, lai satuvinātos ar mīļoto cilvēku.


Apceļojiet Latvijas skaistākās vietas


Ja arī esat gana izbraukājušies pa Latviju, noteikti ir vēl daudz interesantu vietu, kur neesat bijuši. Atrodiet kādu galamērķi vai arī ļaujieties spontānam ceļojumam, lai iepazītu Latvijas skaistākās vietas un izbaudītu mūsu lielisko vasaru. Šāds mini ceļojums būs salīdzinoši ekonomisks un arī īstenojams pavisam neilgā atvaļinājumā, jo pietiks pat ar vienu dienu, lai kaut kur aizbrauktu. Lai būtu interesantāk, varat arī izvēlēties kādu citu transporta veidu, piemēram, vilcienu vai autobusu. Sakrāmējiet mugursomu un dodieties ceļā!


Izbaudiet romantisku atpūtu divatā viesnīcā


Šo ideju varat arī apvienot ar iepriekš minēto ceļojumu vai īstenot kā atsevišķu nodarbi, ja tūrisms nav prātā, bet gribētos relaksēties un izbaudīt rūpes par sevi. Kur gan vēl labāk to izdarīt, ja ne viesnīcā, kur pieejami dažādi SPA, masāžas un citi pakalpojumi? Tā būs romantiska atpūta divatā, kas sniegs tik ilgi gaidīto relaksāciju, kā arī ļaus netraucēti pavadīt laiku kopā ar mīļoto cilvēku. Īpaši to novērtēs pāri, kas kopā jau ir ilgi, kuriem ir bērni, kuru ikdiena ir diezgan noslogota, tāpēc nepietiek laika divvientulībai. 


Romantiska atpūta divatā tiek piedāvāta ļoti daudzās viesnīcās, viesu mājās un SPA centros, kur īpaši padomāts par to, lai pāriem kopīgi pavadītais laiks paliktu atmiņā. Varat izbaudīt gardas maltītes, ūdens procedūras, masāžas, baudīt romantiku ērtā numuriņā. Šāds atvaļinājums noteikti jūs satuvinās un paliks atmiņā ilgi. 


Dažādus nakšņošanas piedāvājumus, kas būs patiesi romantiska atpūta divatā, varat apskatīt un iegādāties interneta veikalā https://www.lieliskadavana.lv/naksnosana. Tur vienuviet apkopoti labākie Latvijas un kaimiņu valstu viesnīcu piedāvājumi.


Kopā izmēģiniet jaunu hobiju


Vai jums ar mīļoto cilvēku ir kaut viens kopīgs hobijs? Ja nav, tad atvaļinājums ir īstais laiks, lai izmēģinātu kaut ko jaunu. Varbūt tieši tas kļūs par jūsu jauno kopīgo hobiju, kam varēsiet veltīt savu brīvo laiku, pavadot kopā arvien vairāk laika un stiprinot savas attiecības! Idejas hobijiem var atrast neskaitāmi daudz. Tam obligāti nav jābūt kaut ekstrēmam vai sportiskam, bet ja jums tas patīk – tikai uz priekšu! Varat arī izvēlēties kādu relaksējošu un dvēseli bagātinošu hobiju, kas dos jums daudz jaunas idejas sarunām un pārdomām. 


Attiecību speciālisti apgalvo, ka kopīgi hobiji un intereses ir viens no būtiskiem veidiem, kā stiprināt un veidot foršas attiecības.


Laiskojieties pludmalē un baudiet mieru


Atvaļinājuma klasika vasarā noteikti ir pludmale, saule un ūdens prieki. Jauks atvaļinājums kopā ar mīļoto cilvēku var būt arī šādā stilā. Kopā varat baudīt atpūtu pie ūdens – sauļoties, ieturēt līdzi paņemto maltīti, nodoties sarunām, palasīt grāmatu, izmēģināt aktivitātes uz ūdens, piemēram, izbraukt ar SUP dēli vai laivu.


Laiska atpūta saulītē noteikti uzlādēs jūsu iekšējās baterijas un liks justies daudz pozitīvākiem.


Apmeklējiet festivālus un pilsētu svētkus


Latvijas vasara ir patiešām bagāta ar dažādiem pasākumiem. Gandrīz katru nedēļu ir kāds festivāls vai pilsētas svētki, notiek koncerti. Varat ar pilnu krūti baudīt kultūras un izklaides pasākumus, lieliski kopā pavadot laiku. Ja jūsu gaumes šajā ziņā atšķiras, tad varat rīkoties solidāri un apmeklēt vairākus pasākumus, lai katrs redz un dzird to, ko vēlas. 


Sportojiet kopā


Vasara ir arī ļoti labs laiks sportiskajām aktivitātēm svaigā gaisā. Var peldēt, braukt ar velosipēdu, doties pārgājienos, skriet un darīt vēl daudz ko citu aizraujošu un aktīvu. Ja citos mēnešos jūs katrs atsevišķi nodarbojaties ar savām iecienītajām sportiskajām aktivitātēm, tad atvaļinājums ir labs laiks, lai ieplānotu kopīgas nodarbes, kas uzlabos fizisko formu, veselību un arī noskaņojumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44248

2019. gada 18. jūlijā, 09:06, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet