Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.augusta numurā:

* Tiek atjaunots autoceļa segums līdz Rembatei;
* Valsts amatpersonu deklarācijas: Antra Purviņa, Māris Siliņš un Edīte Strazdiņa;
* Būtisks papildinājums Lielvārdes NPP ekipējumā;

* Turpinās sabiedriskā apspriešana par dzelzceļa pārvada izbūvi kā alternatīvu tunelim
Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis norāda, ka saskaņā ar sākotnējām aplēsēm tuneļa būvniecības izmaksas bija lēstas aptuveni astoņu miljonu eiro apmērā, bet, ņemot vērā visus iepriekš minētos nosacījumus, šīs izmaksas pieauga līdz 16 miljoniem eiro.


"Es neredzu iespēju, ka mēs varētu iegūt finansējumu tik apjomīga projekta realizācijai. Valsts paredzētais līdzfinansējums ir tikai divi miljoni eiro. Šobrīd pašvaldībām nav arī iespējas aizņemties naudu valsts kasē. Pašvaldības budžetā esošo naudu mēs nevaram novirzīt tikai tuneļa būvniecībai, jo ir arī daudz citu prioritāšu. Tāpēc esam spiesti meklēt lētākus risinājumus. Pārvads pēc savas būtības ir vienkāršāka būve nekā tunelis. Arī tā uzturēšanas izdevumi būtu mazāki," skaidro E.Helmanis. 


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Domāju tā: Lieciet mieru godavīram Kauliņam un Lielvārdes vidusskolai!
"Neskatoties uz pieticīgo izglītību, Kauliņš saprata, ka tik plašu saimniecību attīstīt var ar labiem un gudriem cilvēkiem. Tāpēc gribu nedaudz uzteikt speciālistus, kuri ne mazums laika un zināšanu veltīja darbam, lai "Lāčplēsis" iegūtu bagāta kolhoza slavu," tā vēstuli redakcijai iesāk Valija Žihareva.


* Augustā mobilā diagnostika Suntažos, Madlienā un Lielvārdē;


* Aicina ziņot par Spānijas kailgliemežiem
Spānijas kailgliemezis ir ekonomiski nozīmīga suga, kas apdraud ne vien laukaugus, bet arī cilvēku un mājdzīvnieku veselību.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Sports: mūsu vieglatlētu sniegums Latvijas čempionātā; Lielvārdes Sporta spēļu laureāti un Rembatē atjaunota sena sporta tradīcija!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44343

2019. gada 1. augustā, 21:00, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to fakts • 2019. gada 5. augustā, 01:30
Ikšķiles mājas lapās pasākumu plānā labi pameklējot tomēr atradu, ka tāds salidojums pieminēts, taču tur vispār nekāds laiks nebija norādīts, cikos tas salidojums sāksies, vien datums. Nu jau jau Ikšķilē notiek, laiku jau vismaz varēja norādīt... jeb tiešām, izņemot teritoriālo reformu viņus vairs nekas cits neinteresē...
Represētais • 2019. gada 4. augustā, 10:36
Ikšķiles mērs represēto pasākuma laikā savā uzrunā nepieminēja mūsu ciešanās bet gan izmantoja mūs lai bīdītu savu politiku. Trapiņš savā runā pieminēja ,ka viņi ir lepni. Jā lepnība bija pamanāma, bet neviena vārda par represētiem. Skumīgi.
Fakts • 2019. gada 4. augustā, 08:14
Ikšķiles pašvaldības mājaslapā neviena vārdiņa nebija par to, ka tāds represēto pasākums būs. Aizrāvušies ar savām "tautas sapulcēm"...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet