Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 6.augusta numurā:

* Suntažu saimniecības galvgalī – darbi skolās, jauns tirgus laukums un ceļi;
* Meņģeles saimniecības stūrakmeņi – Zvanu ezers, trošu tilts un "Krievskola";
* Recepte: Pankūkas no… tomātiem?

* Politiski represētie jau 21.reizi tiekas salidojumā Ikšķilē
Savā uzrunā E.Levits akcentēja arī nevienlīdzību, kas radījusi divu ātrumu Latviju: "Mums jārūpējas par to, lai šīs dažādā ātruma Latvijas šķēres nekļūtu pārāk lielas, lai visi varētu baudīt kopējo labumu, ko dod mūsu ekonomika. Es zinu, ka daudziem politiski represētajiem klājas grūti, ka pensijas ir mazas, ka pabalsti ir mazi. Valsts prezidentam nav iespējams pieņemt lēmumus attiecībā uz naudas lietām, tas saskaņā ar Satversmi ir Saeimas un Ministru Kabineta kompetencē, taču Valsts prezidents var raudzīties, lai politiķi izpilda savus solījumus."


* Uzsākta automašīnu stāvlaukuma pārbūve Ogrē, Brīvības ielā 15


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Izstrādā būvprojektu Skolas ielas, Ogrē, pārbūvei
"Līdz ar ielas pārbūvi abu esošo stāvlaukumu vietā teritorijā starp Skolas ielu un dzelzceļa staciju tiks ierīkots viens liels stāvlaukums. Runāsim arī ar tirgus īpašnieku, lai panāktu tirgus un tam pieguļošās teritorijas labiekārtošanu," norāda E.Helmanis. Domes priekšsēdētājs piebilst, ka savulaik, kad tika atvērts restorāns "Policijas akadēmija ’98" Brīvības ielā 12 un veikals "Maxima" Brīvības ielā 7, uzņēmēji nebija parūpējušies par stāvlaukumu ierīkošanu klientu automašīnu novietošanai, līdz ar to tiek izmantoti gan pašvaldības stāvlaukumi, gan auto tiek atstāti Skolas ielas malā.


* Vasaras nogale – pamesto suņu un kaķu laiks?


* Praktiski un noderīgi: Ja sunim piesūkusies ērce – jārīkojas!
Izplatīts viedoklis, ka gadījumā, ja sunim piesūkusies ērce, var pat pagaidīt, kamēr tā pati nokritīs, jo dzīvniekam nekas slikts nenotiks. Tomēr tā nebūt nav, jo, mainoties gan klimatiskajiem apstākļiem, gan sabiedrības paradumiem, arī Latvijā populāras kļūst slimības, kuras iepriekš nebija šeit novērojamas, piemēram, babezioze un borelioze.


Vairāk – jaunajā "OVV".


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44359

2019. gada 6. augustā, 10:00, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

!!! • 2019. gada 6. augustā, 14:10
Jā, tas ir labais! Paldies!
??? • 2019. gada 6. augustā, 10:58
Foto lābs paraksts - divdomīgs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet