Atgriezties pie raksta

Kā izvēlēties mēbeles guļamistabai?

Guļamistaba ir telpa, kurā Tu dodies, kad vēlies atpūsties. Tieši tāpēc, komplektējot guļamistabas mēbeles, vērts padomāt par to, kam vajadzētu atrasties Tavā atpūtas telpā.

Guļamistabas atmosfērai vajadzētu būt mierīgai un harmoniskai, nebūtu ieteicams izvēlēties košas krāsas un spilgtus akcentus.


Ja Tev ir otra pusīte, tad noteikti izvēlieties krāsu gammu un mēbeles kopā, lai abi savā atpūtas telpā justos labi. Kas ir tas, kam noteikti vajadzētu atrasties guļamistabā?


Gulta


Tā ir svarīgākā šīs istabas sastāvdaļa, tāpēc tā rūpīgi jāizvēlas, jo to parasti pērkam ilgam laikam.


- gultas izmērs ir viens no būtiskākajiem kritērijiem, uz ko skatīties. Tai vajadzētu būt vismaz divdesmit centimetrus garākai par Tavu augumu, taču platuma ziņā - tā ir Tava komforta izvēle. Jo platāka gulta, jo dārgāka tā, protams, būs, taču arī ērtāka.


- komplektācija gultām ir dažāda. Ir gultas ar kastēm, kurās vari uzglabāt gultas veļu vai citas nepieciešamās mantas. Ir gultas ar augsto atbalsta malu, taču ir gultas arī bez tās.


- gultas apdare ir tā, kas noteiks gultas vizuālo raksturu, tāpēc izvēloties ņem vērā, ka tai ir jāsader ar visas istabas vizuālo tēlu.


Skapis


Saprotot, kādu savu atpūtas telpu vēlies, vari izplānot arī kādi skapji guļamistabai ir vajadzīgi.


- drēbju skapis būs labākais risinājums, ja mājoklī esi paredzējis, ka visas drēbes glabāsies Tavā guļamistabā. Mazā istabā vari izvēlēties stūra skapi, bet ja telpa atļauj, vari izvēlēties sienas skapi ar bīdāmām durvīm, kas ir izcils variants, ja ir daudz mantu un vēlies tās glabāt visas vienkopus.


- kumode lieliski noder zeķu, apakšveļas un rotu glabāšanai, kā arī uz tās vari novietot sev vajadzīgas mantas, vai ierīkot stūrīti ar spoguli un kosmētikas zonu.


- naktsskapītis pie gultas ir labs variants, kur nolikt sev svarīgās lietas, kuras izmanto neilgi pirms gulētiešanas, piemēram, grāmatu, kuru lasi, vai tējas krūzi.


Citas lietas


Tikai Tavā ziņā ir tas, ko vēl vēlies ievietot savā guļamistabā. Neaizmirsti, ka guļamistaba ir paredzēta, lai tajā atpūstos, tāpēc centies izvairīties no tādām elektroprecēm kā televizors, dators, telefons. Paredzi tām vietu citās telpās.


Neaizmirsti par spoguli, ja vēlies no rītiem pucēties savā guļamistabā.


Piemēroti gaismas objekti guļamistabai var piedot nepieciešamo noskaņojumu. Svarīgi izvēlēties ne pārāk gaišu apgaismojumu, tam jābūt mierīgam, vēlams siltajos toņos. Ja vakaros bieži lasi, tad noteikti aizdomājies - varbūt nepieciešama naktslampiņa, ko novietot uz naktsgaldiņa, vai arī stāvlampa, ko varēsi novietot blakus gultai.


Būtiski izvēlēties arī piemērotus aizkarus, kas parūpēsies ne tikai par lielisku noskaņu vizuālajā ziņā, bet arī par funkcionalitāti naktīs, kad vēlēsies, lai telpā ir tiešām tumšs. Tas, vai izvēlēsies tumšos aizkarus vai žalūzijas apvienojumā ar tilla aizkariem, ir tikai Tavā ziņā.


Lai ietaupītu laiku un naudu, iesakām ielūkoties interneta veikalā 220.lv, kurā varēsi vienkopus atrast visu, kas nepieciešams Tavai guļamistabai.


Iepirkties internetā ir ērtākais variants, jo ja Tev mājās ir dators un interneta pieslēgums, vari sakomplektēt visu nepieciešamo savai guļamistabai kaut tūlīt. Visi nepieciešamie izmēri ir pieejami aprakstā un vizuālais izskats - pievienotajās bildēs.


Iepirkties interneta veikalā ir droši, jo katrai precei būs garantija.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44366

2019. gada 8. augustā, 06:53, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ūzuleits • 2019. gada 8. augustā, 14:27
Stingri jāraugās uz to, lai gultai grīda nekrīt laukā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet