Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 23.augusta numurā:

* Ogres pilsētas svētku laikā atklās vairākus jaunus un nozīmīgus objektus Vairāk – jaunajā "OVV"!


* KNAB pieļauj, ka E.Helmanis Ogres novada pašvaldībai nodarījis zaudējumus 855,71 eiro apmērā;


* Uzņēmēja viedoklis: "Ikšķile nekur nepazudīs"

Runājot par pašu Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Induli Trapiņu – viņš te ir tāds kā mazais ķeizariņš ar savu karaļvalsti. Kurš karalis būtu ar mieru atdot savu karaļvalsti? Kurš? Ne neviens, protams… Un cīnās ne viņš viens, bet visi. Te Ikšķiles novadā ir maza pašvaldība, bet naudas tai pietiek, tāpēc rīkoties ar to var diezgan brīvi. Skaidrs, ka pašvaldības amatpersonas ļoti grib saglabāt savu statusu…


* Lielvārdietis Agris Liepiņš: "Gribu dzīvot latviskā Latvijā"


"Neko dižu par sevi pateikt negribu. Gribu, lai mājās būtu mierīgi vakari ar sieviņu blakus pie televizora, lai klusumā varu palasīt Annas Brigaderes triloģiju un veldzēties viņas skanīgajā latviešu valodā, lai, lasot Anšlavu Eglīti, varu iejusties trīsdesmito gadu Rīgas mākslinieku bohēmā, lai varu padomāt par nepelnīti aizmirsto zemgaliešu pulka komandieri Jukumu Vācieti. Un vispār es gribu dzīvot latviskā Latvijā," uzsākot sarunu, saka mākslinieks, grafiķis, rakstnieks Agris Liepiņš.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Pirms jaunā mācību gada skolās trūkst pedagogu Mūspuses vakances – jaunajā "OVV"!


* Nedzīvot uz nākamo paaudžu rēķina


Panākt, lai milzu apjomos neizcērt mežus. Panākt, lai atpūtnieki nepiemēslo pludmales un mežus. Panākt, lai mēs nekļūstam par citu valstu atkritumu poligonu. Mums ir tikai viena valsts, tādēļ visiem kopā jārūpējas, lai nosargātu Latvijas dabas vērtības un bioloģisko daudzveidību.


* Ogres peldbaseins jauno sezonu uzsāks 16.septembrī;


* Kā pareizi rīkoties ar atrastiem dokumentiem?


Cilvēki gandrīz katru dienu pamanās nozaudēt dažādus dokumentus, bet tie, kuri tos atrod, labu gribēdami, ziņo par to sabiedrībai, izmantodami sociālos tīklus. Izrādās, tāda rīcība nav sevišķi pareiza, sevišķi, ja tiek publiskoti dokumentu īpašnieku personas dati.


* Domāju tā: Kāpēc viedtālruņi "nozombē" sabiedrību?


Šis bizness ir ieinteresēts, lai lietotāji mobilos telefonus izmantotu pēc iespējas biežāk un aktīvāk. Industrija nenovēršami sāk konkurēt par uzmanību pat tajos mirkļos, kad no spējas koncentrēties ir atkarīga cilvēku dzīvība, piemēram, esot pie auto stūres.


* Baltijas skauti un gaidas nes tālāk "Baltijas ceļa" ideju;


* Sports: Jaunie "Ogres Vilku" florbolisti – "Riga Floorball Cup 2019" uzvarētāji; Gunārs Gribuška – apņēmības pilns gūt panākumus dambretē; Ķeguma Sporta spēļu universālākā komanda – "LuLu"!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44471

2019. gada 22. augustā, 19:16, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

interesanti • 2019. gada 22. augustā, 20:30
Kurš uzņēmējs to saka?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet