Atgriezties pie raksta

Biroja krēsls – mēbele vai investējums komfortā un veselībā?

Kā izvēlēties ideālo biroja krēslu?


Mūsdienās daudzi strādā birojā pie datora un viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem sēdošam darbam ir komforts. Ērts biroja krēsls darbiniekiem var palīdzēt justies labi, līdz ar to, iespējams, uzlabojoties arī darba kvalitātei. 

Ja krēsls, kurā tiek aizvadītas vairākas stundas, ir komfortabls, tas sevi var attaisnot ne tikai labsajūtas ziņā, bet arī rūpējoties par cilvēkam svarīgāko jeb veselību – tas liks aizmirst par stīvām ķermeņa daļām vai muguras sāpēm.


Varētu šķist, ka krēsla izvēle ir pavisam vienkārša, taču tā nav. Katram cilvēkam komforta nosacījumi atšķiras, tādēļ pirms biroja krēsla iegādes nepieciešams apskatīt vairākus priekšnosacījumus, par kuriem vairāk varēsiet uzzināt raksta turpinājumā.


CENA


Biroja krēsli tiek pārdoti ik uz soļa, taču kā zināt, ka izvēlētajam krēslam ir adekvāta, tam atbilstoša cena? No sākuma tie jāizvērtē, apskatot piedāvātās funkcijas un ergonomiku, tikai pēc tam pievēršot uzmanību cenām. Lētas biroja mēbeles internetā pieejamas 220.lv, taču jūs nevarat izlemt par labu konkrētai summai un, balstoties uz to, iegādāties biroja krēslu. 220.lv darbinieki pavisam noteikti piedāvās Jūsu budžetam atbilstošākos variantus.


KVALITĀTE


Nav iespējams viennozīmīgi apgalvot, ka no biroja krēsla cenas atkarīga tā kvalitāte, taču lielākoties tā tiešām ir. Milzīgās izvēles dēļ cilvēki mēdz apjukt, iegādājoties pirmo, ko izvēlējušies vai pirmo, ko ieteicis pārdevējs. Lai biroja krēsli kalpotu ilglaicīgi un nesagādātu problēmas, izvērtējiet tos galvenokārt pēc kvalitātes.


Biroja krēsli no https://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/biroja-mebeles/biroja-kresli ir investējums ne tikai biroja mēbelē, bet arī biroja darbinieku komfortā un veselībā.


Kvalitāte pavisam noteikti attaisnos cenu- biroja darbinieki pēc tam būs pateicīgi par Jūsu lielisko izvēli!


ERGONOMIKA


Ergonomika ir svarīga tēma, kurai pašreiz tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība. Tas netiek darīts tādēļ, ka biroja krēslu detaļu, mehānismu kopums un uzbūve ietekmē sēdētāja veselību. Ieguldījums ergonomiskā biroja krēslā ir arī ieguldījums nākotnē, ilgtermiņā rūpējoties par biroja darbinieku veselību.


Ergonomika biroja krēslā izpaužas tad, ja krēsls atkārto sēdētāja pareizo stāju un mugurkaula atbalstu. Ilgstoša nepareiza sēdēšana rada veselības (mugurkaula) problēmas. Šīs problēmas ilgu laiku var palikt nepamanītas, taču to radītās sekas var būt neatgriezeniskas.


Svarīgi ir arī elkoņu balsti un krēsla regulēšanas iespēja, jo biroja krēsls jāpielāgo biroja galda virsmai. Nepareiza krēsla regulēšana, savukārt, rada ķermeņa saspringumu. Biroja krēsli ir birojā strādājošo cilvēku veselības spogulis, tādēļ nekādā gadījumā neekonomējiet uz to ergonomiku!


DETAĻAS


Viena no svarīgākajām biroja krēslu detaļām, kā jau iepriekš tika minēts, ir elkoņu balsti. Ja nepieciešams uz krēsla uzturēties ilgstoši, šie balsti pilda svarīgu uzdevumu - atslābina apakšdelmu muskuļus.


Elkoņu balsti tiek veidoti no dažādiem materiāliem – koka, plastmasas un metāla. Tā kā svarīgs nav materiāls, bet gan krēsla kvalitāte kopumā, pirms iegādājies, noskaidro, cik tas ir izturīgs. Sliktākiem krēslu varantiem šie balsti kļūst nestabili jau pēc dažām lietošanas reizēm, zaudējot sev svarīgo funkciju.


Nepieciešams pievērst uzmanību arī krēsla priekšējai malai. Ja Jums šķiet, ka tās vienīgā funkcija ir labs izskats, Jūs kļūdāties! Biroja krēsla malai būtu jābūt noapaļotai, lai tā nenospiestu kāju virsējos asinsvadus. Pārsteidzoši, cik ļoti katra krēsla detaļa ietekmē cilvēka veselību, vai ne?


Ja iepriekš nebijāt aizdomājušies par biroja krēsla ietekmi uz cilvēka komfortu un veselību, tad cerams, ka tagad apzināties kvalitātes nozīmīgumu. Ja vēlaties mainīt savu krēslu par labu ieguldījumam nākotnē, tad apmeklējiet 220.lv un izvēlieties sev piemērotāko!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44694

2019. gada 16. septembrī, 08:26, Reklāmraksti
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet