Atgriezties pie raksta

Auto preču piedāvājums interneta veikalā 220.lv

Katram apzinīgam auto īpašniekam nereti nepieciešams uzlabot gan sava auto tehnisko, gan arī vizuālo stāvokli. Protams, saskaroties ar nopietnām problēmām, šoferīši bieži vien steidz uz auto servisu, kurā veic nepieciešamos remonta darbus. Tomēr arī pats auto īpašnieks var padomāt par sava transportlīdzekļa primāro apkopi. Lai to izdarītu, var būt nepieciešamība iegādāties auto preces.

Auto ķīmija un gaisa atsvaidzinātāji


Lai uzlabotu Jūsu auto salona vizuālo stāvokli, kā arī atbrīvotos no traipiem, putekļiem un nevēlamo baktēriju vairošanās, noderēs speciāli auto paredzēti tīrīšanas līdzekļi un gaisa atsvaidzinātāji. Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties gan salona sprejus - spodrinātājus, gan speciālas mitrās salvetes salona kopšanai. Speciālus auto tīrīšanas līdzekļus atradīsiet arī ādas un citu materiālu sēdekļu apkopšanai.


Par Jūsu auto stāvokli noteikti nāksies parūpēties arī no ārpuses. Ja Jums gadījusies tāda ķibele kā skrāpējums uz mašīnas, to var palīdzēt novērst zīmuļi skrāpējumu noņemšanai.


Par Jūsu auto spodrību varat padomāt iegādājoties auto šampūnus mazgāšanai, kā arī vasku pulēšanai. Piedāvājumā arī auto stiklu tīrīšanas līdzekļi, līdzekļi riepu kopšanai, auto disku tīrīšanas līdekļi, virsbūves aizsarglīdzekļi un citi.


Auto eļļas


Jūsu auto “sirsniņas” - motora spēkam noderēs motoreļļa. Interneta veikals 220.lv piedāvājumā Castrol Edge, Neste Pro, Mobil Super, Emperol un citu ražotāju motoreļļas. Plašā klāstā atrodamas eļļas gan vieglajām, gan apvidus un kravas automašīnām. Īpašu uzmanību Jūsu izmantotajai motoreļļai vērts pievērst tieši sākoties rudens-ziemas sezonai. Ja nevarat iedarbināt auto dzinēju, pārliecinieties, vai eļļa nav jāmaina. Interneta veikalā 220.lv varat iegādāties ne tikai motoreļļas, bet arī eļļas, kas paredzētas citu mašīnas detaļu apkopei, piemēram, bremžu sistēmas un transmisijas eļļas.


Auto paklājiņi


Auto braucēji noteikti zinās teikt, ka auto paklājiņi ir viena no lietām, kas nereti visātrāk sabojājas vai kļūst netīra. Ja plānojat veikt auto paklājiņu nomaiņu, 220.lv arī plašā klāstā pieejami gumijas, velūra pārklājuma, gan filca paklājiņi ar standarta pārklājumu. Šeit atradīsiet paklājiņus dažādiem automašīnas modeļiem un markām gan auto salonam, gan bagāžniekam.


Auto aksesuāri un piederumi


Par Jūsu auto vizuālo stāvokli un unikalitāti parūpēsies auto aksesuāri. Par izdevīgām cenām varat iegādāties auto riteņu pārsegus, dažādus auto stiklu tīrītājus, kā arī roku balstus. No spilgtiem un nepatīkamiem saules stariem garākā izbraukumā Jūs var pasargāt logu tonēšanas plēves. 220.lv piedāvā dažādu toņu logu tonēšanas plēves par pievilcīgām cenām.


Savu auto varat pilnveidot arī iegādājoties jaunu stūri vai stūres apvalku. Tas ne tikai var uzlabot Jūsu stūres rata izskatu, bet arī nodrošināt patīkamāku un komfortāku braukšanu. Dažādām gaumēm pieejami stūres apvalki no mākslīgās ādas, kā arī koka imitācijas. Turklāt, mainot stūres rata apvalku, varat izvēlēties tam pieskaņotu ātrumpārslēdzēja uzgali.


Auto riepas


Kas ir labs auto bez pienācīgām riepām? Internetveikals 220.lv piedāvā Jums iegādāties gan vasaras, gan vissezonas, gan ziemas riepas. Plašā sortimentā pieejamas tādu ražotāju kā Michelin, Continental, Goodyear, Dunlop, Firestone un citas riepas. Šeit https://220.lv/lv/auto- preces/riepas/ziemas-riepas atradīsiet ziemas riepas gan ar radzēm, gan bez tām.


Iepērkoties internetā, varat ērti un laicīgi sagatavot savu auto aukstās sezonas atnākšanai. Ņemiet vērā, ka pēc Latvijas likumdošanas, ziemas riepām obligāti jābūt uzliktām 1. decembrī, tāpēc riepas iegādājieties savlaicīgi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44752

2019. gada 24. septembrī, 11:14, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet