Atgriezties pie raksta

Nepalaid garām - karalisks šovs uz ledus "Black & White" OGRĒ un SALASPILĪ!

Viens no šī rudens gaidītākajiem un aizraujošākiem notikumiem - karalisks šovs uz ledus "Grand", ko radījis Jurijs Saveļjevs, slavenas cirka dinastijas pārstāvis trešajā paaudzē. Pēc veiksmīgām viesizrādēm Āzijas valstīs, cirks sāk grandiozu tūri 12 Eiropas valstīs, un pirmā valsts, kurā tas viesojas, ir Latvija. Pavisam drīz – 06. oktobrī šis aizraujošais šovs priecēs arī ogreniešus un salaspiliešus.

Nepalaidiet garām iespēju doties aizraujošā ceļojumā laikā kopā ar Alisi un Cepurnieku, paviesoties brīnumu pasaulē un dot vaļu fantāzijas lidojumam. Sajūtiet Baltās un Melnās šaha karalienes spēku un varenību, izbaudiet dzirksteļojošas dejas uz ledus скороморохов ar lecamauklām, galvu reibinošus gaisa vingrotāju lēcienus, kā arī nepalaidiet garām satikšanos ar supervaroņiem Marvel.


Daži priekšnesumi ir patiešām unikāli – piemēram, trikus ar metru augstām slidām коньках-ходулях neveic neviens cits pasaulē.


Plašajā programmā piedalās liels cirka mākslinieku kolektīvs. Ledus šova soliste ir Izraēlas čempione, 2018.gada Olimpisko spēļu dalībniece, Adele Tankova. Īpašie šova viesi – Ukrainas Nacionālā cirka slavenā ekvilibriste Marija Bakalkina, kā arī Ukrainas un Izraēlas čempioni daiļslidošanā un slavenu cirka dinastiju pārstāvji, vingrotāji un iluzionisti, sporta meistari un jaunie mākslinieki, kuri tikko sāk savu radošo ceļu.


Izrādē jūs pārsteigs sarežģīta cirka akrobātika uz ledus. Priekšnesumos uzmirdzēs 100 ekskluzīvi kostīmi. Tā būs gaismas un ledus stihija ar neiedomājamām gaismām un specefektiem. Programma veidota, lai skatītājiem ne mirkli nebūtu garlaicīgi un katrs priekšnesums aizraus arvien vairāk.


Visa šova laikā smaidu un labu garastāvokli bērniem dāvās klauns "Monja" Izrādes ilgums - 1h 45 min.


Iegādājieties biļetes laikus, lai vērotu aizraujošo šovu no zāles labākajām vietām!


Tiekamies Ledus Cirkā "Black & White" izrādēs:


Ogres Ledus hallē, 06. oktobrī plkst. 11.00;


Salaspils sporta namā, 06. oktobrī, plkst. 18:30!


Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes" (Ogres kultūras nama, Salaspils kultūras centra "Rīgava") kasēs un internetā  https://www.bilesuparadize.lv, KĀ ARĪ UZ VIETAS STUNDU PIRMS PASĀKUMA.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44754

2019. gada 6. oktobrī, 08:51, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet