Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 24.septembra numurā:

* Iznākusi Rasmas Vērpējas grāmata "Tilts pāri gadiem. Madliena"
"Madliena, mana Madliena! Te es dzīvoju, te piedzimu, te ir mana tēva dzimtā vieta. Tāpēc tā man ir visdārgākā, visskaistākā, vislabākā un ļoti daudz ko nozīmē. Mēs daudz nezinām par savu pagātni, tāpēc ļoti labi, ja ir kādas liecības par šo laiku. Grāmata sniedz nelielu ieskatu Madlienas vēsturē no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām.

Tajā atradīsiet ziņas par 1905.gada revolūciju Madlienā, muižām un citiem saimnieciskiem objektiem, izglītību Madlienā, kultūras dzīvi un ievērojamām personībām, Madlienas dienas tradīcijām, baznīcas vēsturi u.c. Cilvēku pamudināta un pašas interese par Madlienu, vēlme atstāt aiz sevis kaut ko paliekošu deva spēku apkopot daudzos materiālus par Madlienu. Novēlu, lai grāmata nonāk to lasītāju rokās, kam dārga Madliena un ir vēlme to tuvāk iepazīt," tā grāmatas ievadā raksta autore Rasma Vērpēja.


* Patversmē nonākušajiem ir jādod "otrā iespēja" 
Viens no nepatīkamākajiem gadījumiem bija šā gada aprīlī, kad suni Bartalameju pēc saimnieces nāves adoptēja viņas mazmeita, kuras vīrs pēc ģimenes konflikta aizveda suni uz mežu un atstāja piesietu pie koka. Par laimi, suni ieraudzīja garāmgājēji, un tā Bartalamejs atgriezās patversmē. Tagad viņam ir jaunas un labas mājas – suns dzīvo Bauskas novadā.


* AS CATA autobusos iespējams izmantot abonementa biļetes;


* Lemj par pārvaldīšanas tiesību nodošanu
Ogres novada domes 19.septembra sēdē deputāti akceptēja lēmumprojektu par sešu Ogres daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas tiesību nodošanu SIA "Namu pārvaldīšana" un SIA "Senču nami".


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Ogres, Lielvārdes un Ikšķiles novadu jaunieši vienojas "Olimpiskajā dienā 2019"
Visvairāk godalgoto vietu šoreiz bija sporta skolotājas Ritas Pučekaites vadītajai Madlienas vidusskolas skrējēju komandai. Madlienieši balvā saņēma Olimpiskās dienas kausu un sporta preču veikala "Sportland" dāvanu karti.


* Senioru sporta svētkos laurus plūc ķeipenieši
Pērn senioru sporta svētki notika Meņģelē, bet šogad sadraudzības pasākumu ar pašvaldības atbalstu organizēja pagājušā gada uzvarētāji – Suntažu komanda.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44757

2019. gada 24. septembrī, 09:57, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nabaga Bartalamejs • 2019. gada 24. septembrī, 12:08
Dzīvniekus nedrīkst padarīt par ķīlniekiem ģimenes konfliktos! Labi, ka beigas labas...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet