Atgriezties pie raksta

Ogrē darbojas bērnu veselīgas attīstības un alternatīvās izglītības centrs "LAIMES BĒRNS" Foto

Bērnu veselīgas attīstības un alternatīvās izglītības centrs "LAIMES BĒRNS" atrodas Ogrē, Brīvības ielā 4b, 1.stāvā un piedāvā dažādu speciālistu pakalpojumus Jūsu bērna veselībai un attīstībai!


 

Bērnu veselīgas attīstības un alternatīvās izglītības centrs "LAIMES BĒRNS" atvērts šī gada martā. "LAIMES BĒRNS" atrodas pašā Ogres centrā – Brīvības ielā 4b, 1.stāvā, ļoti tuvu Ogres centrālai stacijai un autoostai. Ērti piebraukt arī ar auto, netālu no attīstības centra - bezmaksas publiskā autostāvvieta, centra klientiem - bezmaksas autostāvvieta pagalmā. Bērnu attīstības centrā ērti iekļūt arī ar bērnu ratiņiem vai cilvēkiem riteņkrēslā. Centra telpas ir gaišas, siltas un mājīgas, kur vienlīdz labi jūtas gan bērni, gan pieaugušie.


Centra "LAIMES BĒRNS" filosofija un misija: "Mēs nekoncentrējamies uz bērna problēmām vai diagnozēm, mēs nenodalām – vesels bērns vai slims bērns, klausīgs bērns vai bērns ar uzvedības traucējumiem, normāls bērns vai bērns ar attīstības traucējumiem, jo visi bērni ir labi tieši tādi, kādi viņi ir!  Mēs palīdzam bērnam apzināties savu unikalitāti un veselīgi attīstīt viņa resursus!"


Speciālisti un cenas:  • Logopēds: ceturtdienās un sestdienās. 15Eur/50 min

  • Kanisterapija (terapija ar speciāli apmācītu, sertificētu tarapijas suni): ceturtdienās un sestdienās. 15Eur/50 min

  • Logopēds/kanisterapeits (unikāla metode bērna runas attīstībai un runas problēmu novēršanai): ceturtdienās un sestdienās. 18Eur/50 min

  • Mūzikas terapeits: otrdienās, trešdienās, piektdienās. 15Eur/45 min (Pieaugušajiem: 20Eur/45 min; izbraukuma mūzikas terapija pie pacienta mājās: 20 - 25Eur)

  • Attīstošā vai ārstnieciskā vingrošana (ar fizioterapeitu): pirmdienās, otrdienās. 13Eur/30 min vai 15Eur/45 min  • Vingrošana grūtniecēm (ar fizioterapeitu): pirmdienās, otrdienās. 13Eur/30 min vai 15Eur/45 min


Pirmā konsultācija (30 – 50 min) pie speciālista OBLIGĀTA. Konsultācijas cena 12 Eur


Pieraksts pie speciālistiem pa tālruni 29391361 vai e-pastā: centrslaimesberns@gmail.com


 


Mīļi gaidīsim Jūs centrā "LAIMES BĒRNS"!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/44758

2019. gada 24. septembrī, 08:52, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet