Atgriezties pie raksta

Detaļas, kas padara guļamistabu mājīgu

Ja mājīgums citās telpās ir mazāk svarīgs, guļamistabā tas vienkārši ir nepieciešams. Guļamistaba ir telpa, kurā mēs atgūstam spēkus un vienkārši atpūšamies, tāpēc mājīga istaba var nodrošināt vēl vairāk pozitīvu emociju. Ir nepatīkami, ja istabā acīmredzami kaut kā trūkst, taču arī pārpildīta telpa neizskatās labi. Kā padarīt istabu mājīgāku?

Gultas pārklājs – tā ir nepieciešama guļamistabas interjera detaļa. Šis smalkais tekstilizstrādājums tiek izmantots, lai paslēptu pārējos gultas piederumus un piešķirtu gultai kārtības sajūtu. Starp citu, tam ir arī cita funkcija - gultas veļas pasargāšana no putekļiem, tiešiem saules stariem. Gultas pārklāji ir dažādu veidu. Dažiem patīk vienkāršs, precīzs, pierasts izkārtojums, savukārt citi dod priekšroku iespaidīgi saliktam un vairāku slāņu gultas pārklājam. Faktiski visi varianti ir iespējami, pats galvenais, ka gultas pārklājs saskan ar istabā esošajām detaļām.


Paklāji. Nekas nenodrošina tik daudz pozitīvu emociju pēc pamošanās kā paklājs, uz kura mēs varam uzlikt savas basās kājas. Paklājiem ir šī īpašība jebkuru telpu padarīt daudz mājīgāku. Vispatīkamākie ir garo plūksnu paklāji. Bieži vien šie paklāji neaizņem visu istabas telpu, bet tikai to vietu, kur tie visbiežāk nepieciešami. Garo plūksnu paklājiem ir burvīga tekstūra, un vienkārši rodas vēlme tiem pieskarties. Vēl viens pārbaudīts risinājums ir paklājs visai guļamistabai. Tādējādi šī istaba kļūst atšķirīga no pārējām telpām. Jūs vienkārši vēlaties atstāt čības malā, jo guļamistabā ir tik mājīgi jebkurā gadalaikā.


Naktsskapīši. Šīs interjera detaļas ir tikpat stilīgas, cik funkcionālas. Tos var izmantot, lai uzglabātu visas nepieciešamās, kā arī mazāk izmantojamās lietas. Ir ļoti svarīgi, lai naktsskapīša dizains atbilstu gultai vai citām detaļām. Rodas iespaids, ka gulta netiek izmantota, ja nav naktsskapīšu, kas ir viens no vissvarīgākajiem guļamistabas atribūtiem. Nav nepieciešams daudz atvilktņu vai lieli naktsskapjīši. Pietiek ar to, ka tie ir tur un pilda savu funkciju.


Naktslampas. Lai arī lampu tips un to funkcijas ir pilnīgi vienādas, uz naktsgaldiņa var novietot neskaitāmi atšķirīgus gaismekļu veidus, kurus var atrast tirgū. Gandrīz visi tie pilda savu pamatfunkciju. Pirms lampas iegādes ir vērts izmēģināt šādu gaismekli un apskatīties, kādu gaismu tas izstaro, ja tuvumā nav citu gaismas avotu. Dažādu modeļu izstarotā gaisma ir ļoti atšķirīga, jo to ietekmē ne tikai spuldzes jauda, bet arī spuldzes dizains, izmērs, krāsa un novietojums.. 


Spogulis. Lai gan reti kuram cilvēkam patīk redzēt sevi spogulī guļam, ir noderīgi, ja tas atrodas guļamistabā. Ideālā gadījumā spoguļa novietojums un izmērs būtu jāizvēlas individuāli katram gadījumam. Iespējams, ka spoguļa nepieciešamība pat nav jāapsver, bet, pareizi izvēloties, tas var sniegt mājīgumu un atdzīvināt guļamistabas dizainu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/45021

2019. gada 22. oktobrī, 18:30, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Trakais • 2019. gada 25. oktobrī, 09:43
Vai ne tur vel vajag griestus ar spoguļiem , sarkanas tapetes un pūkainu grīdu kā ne kā ar seksu arī vajag nodarboties :D
Trakais • 2019. gada 25. oktobrī, 09:43
Vai ne tur vel vajag griestus ar spoguļiem , sarkanas tapetes un pūkainu grīdu kā ne kā ar seksu arī vajag nodarboties :D
ogre • 2019. gada 23. oktobrī, 10:15
tukšs muldamgabals. izvietoti priekšmeti reklāmai.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet