Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 1.novembra numurā:

* Dārznieki strādā nevis šodienai, bet tālai rītdienai
Jautāta, vai nākamgad ogrēniešus dobēs gaida kāds pārsteigums, I.Vjakse stāsta, ka Holandē iegādāti latviešu selekcionāra Jura Egles izveidotās baltās, pildītās, bārkstainās tulpes ‘Grobina’ (agrāk tās nosaukums bija ‘Mazā Kaija’) sīpoli. Holandieši šo šķirni ļoti augstu vērtē ilgstošās ziedēšanas, lielo ziedu un citu īpašību dēļ. ‘Grobinas’ šķirnes tulpes kopā ar interesanto ‘White Valley’ augs pie Baltās cielavas.

Vairāk – jaunajā "OVV".


* Vakances mūspuses pašvaldībās;


* Rubrikā "Vērtē autoritāte" – Jānis Kaijaks:"Kultūra ir mūsu dzīves kvalitāte – gan tiem, kas to rada, gan tiem, kas patērē"
"Saprotu, ka eksistē ekonomiski aprēķini, ka ne visas lauku skolas varbūt spēj nodrošināt augstu izglītības kvalitāti (bet vai tas attiecas tikai uz lauku skoliņām?), tomēr es nevaru aizmirst, ka tieši ar skolām vēsturiski sākās mūsu kā tautas apzināšanās. Ka katra lauku skoliņa bija kā gaismas sala un mūsu tautas pirmie skolotāji – izcilas kultūras personības, kuru piemiņai vien vajadzētu saglabāt vēsturiskās skolas kā kultūras pieminekļus. Izzūdot lauku skolām, lauki kļūs vēl tukšāki – tas taču ir likumsakarīgi. Un, ja notiks brīnums (un es ceru, ka kādreiz notiks), un cilvēki atgriezīsies savos pagastos, vai tad mēs slēgtās skolas spēsim atkal celt no jauna? Varbūt tomēr visu mūsu kopīgais uzdevums ir censties tās noturēt dzīvas tagad – gan kā izglītības iestādes, gan kā mūsu tautas kultūrvēsturisko mantojumu?"


Vairāk par dažādām šī laika aktualitātēm J.Kaijaka vērtējumā – jaunajā "OVV".


* Suntažniekus aizsargās, iepriecinās un sasildīs "Saules koks";


* Kaimiņu skolu audzēkņi aplūko "Pienenes", bauda medu un uzspēlē disku golfu
Taurupes pamatskolas, Mazozolu un Meņģeles filiāles 7.-9.klašu skolēni iepazinās ar SIA "Madliena 2" šogad atvērto, moderni automatizēto un robotizēto piena liellopu fermu "Pienenes", "Lūšu Dravu" Lielvārdē u.c.


Vairāk lasiet laikrakstā.


* Sports: Ogrēniete Linda Gulbe – Latvijas čempionāta vērtīgākā spēlētāja; HK "Ogre" – Latvijas čempionāta vicelīdere; Ogres "Metēji" starp 2.līgas līderēm!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet – nu jau arī 2020.gadam!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/45106

2019. gada 31. oktobrī, 18:02, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to Vajadzētu pie zelta Liepas.... • 2019. gada 5. novembrī, 11:10
Tulpes 'Zelta Liepa' nav nopērkamas.Ne Latvijā, ne Holandē. Pajautā Jurim Eglem, pirms dod padomus.
Tŗīne • 2019. gada 4. novembrī, 13:49
jebkurā gadījumā-raksts bija par pilsētas dārzniekiem,respektīvi,tiem,kas darbojas Ogres Komunikācijās,nevis Ogres Namsaimniekā,un varu pačukstēt noslēpumu-tulpes pie Zelta Liepas nākampavasar ziedēs gluži tāpat kā šopavasar! :)
Santa • 2019. gada 3. novembrī, 20:36
Daudzdzīvokļu mājai un gada laikā tā ir smieklīga summa.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet