Atgriezties pie raksta

6 ieteikumi, kā sagatavoties Ziemassvētku vakaram

Ziemassvētki ir gada gaidītākie svētki. Visapkārt mirdz gaismiņas, ikvienu mājokli rotā krāšņas egles un gaisā virmo piparkūku smarža.


Šajos svētkos galvenais mierīgā atmosfērā būt kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem, tādēļ svarīgi, lai nebūtu lieku uztraukumu un problēmu. Šī iemesla dēļ esam apkopojuši 6 ieteikumus, kā sagatavoties Ziemassvētku vakaram:

1. Par dāvanām un svētku aksesuāriem parūpējieties laicīgi


Ja vēlaties izvairīties no dāvanu un aksesuāru iepirkšanās burzmas, parūpējieties par tiem laicīgi! Apzinīga gatavošanās sniegs garantu, ka neko neaizmirsīsiet, kā arī padarīs svētku iepirkšanos daudz izdevīgāku nekā tas ir iepērkoties pēdējā brīdī.


Ziemassvētku tematikas preces veikalos parādās jau oktobrī. Protams, lai iepirktos gandrīz 3 mēnešus pirms svētkiem, Jums konkrēti jāzina, kas Jums nepieciešams. Sastādiet sarakstus un dodieties iepirkšanās maratonā – arī tas var radīt patīkamas svētku sajūtas!


2. Izdekorējiet mājokli jau pirms svētkiem


Kas var būt jautrāks un jaukāks par kopīgu Ziemassvētku egles dekorēšanu?


Starp citu, ja dodat priekšroku mākslīgajām eglītēm, kas kalpo vairāku gadu garumā, iegādāties to varat šajā lapā.


Arī Ziemassvētku zeķu izkāršana ir viena no populārākajām svētku tradīcijām. Šīs aktivitātes spēj saliedēt ģimenes, draugus, pat kaimiņus un paziņas, taču tās ir patīkamas vien tad, ja tas netiek darīts steigā un uztraukumā. Visu, ko iespējams baudīt ilgāku laika posmu, dekorējiet jau dažas dienas pirms svētkiem! Savlaicīga gatavošanās nodrošinās to, ka Ziemassvētku vakarā varat atviegloti uzelpot un izbaudīt ar sev tuvajiem pavadīto laiku.


3. Veiciet mājokļa ģenerāltīrīšanu


Svētku atmosfēru lielā mērā nodrošina apkārtējā vide, tādēļ laicīgi parūpējieties arī par to, lai Jūsu mājoklis ir tīrs un kārtīgs. Pretējā gadījumā diez vai Jums būs patīkami uzņemt ciemiņus. Bieži vien tīrīšana un aktīva gatavošanās svētkiem ir tas, kas nodrošina pirms-svētku sajūtu, savukārt tieši šī sajūta rada vēlmi svinēt un priecāties!


4. Izplānojiet svētku mielastu


Šajā gadījumā nepieciešams konsultēties ar cilvēkiem, ar kuriem kopā pavadīsiet šos svētkus. Noskaidrojiet, kāda ir katra cilvēka vīzija par svētku mielastu, sadaliet pienākumus. Iespējams, kādam ļoti labi padodas piparkūku cepšana un dekorēšana, taču kāds cits vēlas, lai galdu rotā arī siltas vakariņas.


Svarīgi, lai itin viss nepieciešamais būtu sarūpēts jau pirms mielasta gatavošanas. Viena no iespējām ir sastādīt gan nepieciešamo produktu, gan ēdienu sarakstus – tas Jums atvieglos gatavošanas procesu, un tikai tā varēsiet būt droši, ka par visu ir padomāts. Ja vēlaties radīt vēl patīkamāku atmosfēru, gatavot mielastu varat visi svētku dalībnieki kopā. Tas saliedē un liek novērtēt mirkli!


5. Centieties paredzēt un izplānot svētku gaitu


Lai svētku vakara gaitā nerastos nepatīkami un pat garlaicīgi brīži, centieties paredzēt un izplānot gaidāmo svētku gaitu. Arī šajā gadījumā nepieciešams konsultēties ar cilvēkiem, ar kuriem kopā pavadīsiet šos svētkus, jo varbūt viņiem ir idejas un vēlmes, kā svinēt.


Iespējams, Jums var noderēt kāda tematiskā spēle. Tematiskās un arī citas spēles ir pieejamas ikvienam, tās var atrast interneta dzīlēs vai tam speciāli paredzētās grāmatās. Pārdomātas un interesantas spēles var padarīt Jūsu Ziemassvētku vakaru neaizmirstamu, un kas to lai zina - varbūt kāda spēle pat kļūst par ikgadēju svētku tradīciju?


6. Parūpējieties arī par sevi


Patiesībā, Ziemassvētku preces (iegādāties var no 220.lv) nav vienīgais, kas rada svētku sajūtu. Ļoti svarīgi, lai Jūs parūpētos arī par sevi, piemēram, Ziemassvētku vakarā varat pārtapt par kādu multeņu vai citu visiem zināmu tēlu - tas iepriecinās gan Jūs, gan visus citus, vairos patīkamas emocijas. Pats svarīgākais, lai svētki Jums sagādā prieku un gandarījumu, tādēļ ņemiet vērā šos ieteikumus, un lai izdodas!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/45288

2019. gada 21. novembrī, 15:52, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet